Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...10111213141516...28
Dolů
Téma: chci přestat pít
*
#50200
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 9 měsíce  
No, píšeš fakt podezřele dobře..
Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50201
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 9 měsíce  
Notor, Ty si dobrý motor!

"Ako chceš riešiť takýto "trestuhodný" výpadok prísunu (depravancií/drog)?!?"

Čo ak "náhodou" vytriezvieš???

Predstav si TO!!! Zabijú Ťa takéto predstavy/vízie? Ak nie, tak ešte nie si úplný šrot a smelo sa prepíjaj do exitu...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3119
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50202
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 9 měsíce  
Notor,...

"iba" 7/(sedem) pív a *klepky*?"...

"Dá sa niečo takéto vôbec prežiť?"...

"Prezraď, ako???"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3119
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50203
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 9 měsíce  
Zdravím , jsem dnes prvně zaregistrovaný,řeším stejný problém jako všichni zde.Toto forum jsem poznal už před asi 7-mi lety, kdy mi dost pomáhalo v začátcích abstinence.Nyni jsem zase po těch letech hodně zklouznul,tak jsem opět sahnul po tomto čtení při kterém (když jde u mě do tuhého) se mě v minulosti dost rozsvitilo v hlavě a snad pomůže i teď .....6-ty den abstinence a spousta -veškerý volný čas na tomto webu
Rider
Fresh Boarder
Příspěvky: 10
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50204
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 9 měsíce  
Rider - drz se, já si abstinenci porušila po 9i letech a opět a znovu bojuju(po dalšim roce abstinence - tehu a kojení) zatím 3 den bez kapky ( ne ze bych pila litry denně, ale v podvědomí cítím, ze i male množství je špatně )
Pistácie
Expert Boarder
Příspěvky: 106
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50205
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 9 měsíce  
Díky za podporu Pistacie,můj problém trvá asi 17-let, i když ho řeším od roku 2011, kdy jsem dobrovolně došel na psychiatrii a vše probral s lékařkou.Po 16-ti měsíční adstinenci jsem si myslel ze budu mít vše pod kontrolou, nebylo ale šlo stim ještě docela žít.Moje kvartálu jsem vždy tak nějak ukončovali když jsem nemohl v noci spát a budil se jak mi setkaly kapky potu po tváři-to byla vždy taková stopka než jsem se znovu oklepal.V letošním roce mám za sebou dvakrát měsíční abstinence/únor,červen/ a byla v plánu další na záři, ale minuly týden jsem tak zahazardoval se svým zivotem ze jsem se zatnul a už nikdy ten chlast nechci vidět/aspoň tak to teď cítím/Vím ze to nebude lehký, těch zacatku už bylo nespočet, ale za těch par dni hlavně díky těmto stránkám jsem přišel na to ze moje pití dostalo jiný rozměr a to ze ze pijí abych se možná co nejrychleji nacamral a ne pro pobavení ,jak tomu bylo ještě kdysi nedávno .....absťák byl hned druhy den a všechno troje bazeni jsem ustal i když u prvního/nejsilnějšího/ jsem už točil uzávěrem u litrovky tvrdého ale holka nepovolila tak dostala ještě šanci a za dva dny jsem ji odnesl a předal dal/tahle jsem se ještě nikdy alkoholu nezbavil / a těch 600,- Kč mě vůbec líto nebylo, pac mám na tisíc procent vyzkoušeno ze dokud bych nevyděl dno tak bych pocucaval a za den či dva by byla stejně pryč.......
Rider
Fresh Boarder
Příspěvky: 10
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50208
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 9 měsíce  
Notor napsal:
Těší mě, že někteří si myslí, že protože nepíšu jak hovado, tak nemůžu být ožralý. Bohužel opak je pravdou. Nikdy jsem nepsal střízlivý. Zdravím pivařku Hanku. Nicméně včera nastala krize, nechutnalo mi to, bylo mi blbě, měl jsem jen 7 piv a tak jsem s tím v 19:30 seknul a napral jsem se diazepamem a šel si lehnout. Po chvíli jsem se poblil a nacpal se dalšíma práškama, jen abych přežil noc. Převalování do 3 do rána, pak jsem se vzbudil v 7 v propocený posteli, ale střízlivej. No a když už jsem byl tak nějak v cajku, tak jsem zase začal hned po tý dvanáctý a už to jede. Nechci kazit morálku zdejším abstinentům, ale možná jen píšu jak to vypadá, když se chlastá. Zatim ahoj.

Popravde vlastne nechapu, proc sem vubec chodite....
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50238
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 8 měsíce  
Dobrý den,
poslušně hlásím dnes třicátý den BA. zatím pociťuju jen samé benefity- jasnější mysl a taky nezanedbatelný úbytek na váze ( 6 kg). je pravda, že v neděli mě sváděly hříšné myšlenky koupit dobrou sedmičku vína na oslavu mého návratu z lázní, ale odolala jsem.
Manželovi jsem moji situaci vysvětlila tak,že svoje pití vnímám jako problém a proto končím definitivně. Pro mě prostě nějaká cesta kontrolovaného pití bohužel není možná. Jeho nechci omezovat, v tomto ohledu si jedeme každý na sebe. Nicméně musím říci, že i on se drží. max. 1-2 piva obden a když má šňůru, tak je na suchu celý týden. Uvidíme, vydržať!
Lenka X
Senior Boarder
Příspěvky: 78
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50252
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 8 měsíce  
Také zdravím a hlásím 45den bez alkoholu a cigaret. A někdy před pár dny se teprve jakžtakž uklidnila psychika! Už dobře a celou noc spím. Musím říci,že se konečně cítím spokojená, umím se usmívat, nebojím se, jsem jakoby klidnější, nejsem tak chaotická, nelekám se...
Proběhlo dost lákadel, naposledy o víkendu jsme měli hodně návštěv, sezení pod pergolou, víno, pivo, někteří i cigarety... A musím říci, že jsem se nalejvala vodou, ledovými bylinkovými čaji, ledovým špaldovým a caro kafem, a naprosto v pohodě. Na to víno a pivo mi ani chuť nepřišla. Asi si ještě hodně uvědomuji ty benefity nepití.... Ale bažení po cigaretě bylo nevím proč docela silné. To je zvláštní. Kolem půlnoci jsem měla už moment, kdy jsem si o cigáro chtěla říct, ale raději jsem začala odnášet prázdné nádobí . Takže tak...
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50276
Re: chci přestat pít Před 5 rok, 8 měsíce  
Nevím co se stalo, ale už to takhle nejde dál, nechci tu dál hlásat ódy na alkoholizmus. Vožralej jsem sednul na kolo a jel nakoupit minerálky na zejtra. Chci po cca moc letech dát jeden den bez chlastu. Aspoň jeden. Zejtra vrátim basy a snad přežiju. Samozřejmě si nakoupím lahváče pro případ, že by to nešlo vydržet, ale nechci je otvírat. Asi dělám chybu, že ty lahváče vůbec kupuju, ale co kdybych je potřeboval a neměl je. Představte si tu hrůzu. Držte mi palce, budou minerálky a pak dám vědět.
Notor
Senior Boarder
Příspěvky: 48
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...10111213141516...28
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter