Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...117118119120121122123...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#56130
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 10 měsíce  
Děkuji moc, že jsi mi to tak popsal! Ty si ten střízlivý život zasloužíš, vedla k němu dlouhá cesta, ale ty jsi to nikdy nevzdal! To se čte moc fajn, asi člověk musí padat na kebuli tolikrát, kolikrát je potřeba. Věřím a moc přeji ať Ti to vydrží ...já si poslední dva dny pouštím videa, příběhy, čtu si články, pročítám vlákna. .... jaké hledám chyby, které dělám. Už jak tady psal Gennosuke i ty o těch kocovinách/stavech/ absťácích/halucinacích....já to nechci! Nechci to tak daleko nechat zajít. Už tak mé kocoviny jsou velmi nepříjemné a po 1L vodky si to nedokážu ani představit máte můj obdiv chlapi!
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56133
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 10 měsíce  
Michale... Mohu se zeptat ty vypiješ litr vodky kolikrát za týden? Taková dávka by mě položila. Já měla naposled 2piva a cítila jsem to a doma to poznali.
Asi ženská a chlap snesou jiný poměr.
Ale je fakt že je asi jedno čím se kdo zřídí. Důležité je jak s tím skoncovat. Také nechci prožívat takové peklo o kterých tu psali pánové. Klobouk dolů že i tak to zvládly
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56134
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 10 měsíce  
Ne právě, že ne... psal to Gennosuke svůj konec alkokariéry 1L vodky za den...to si nedokážu představit, jak bych se cítil...já jsem pivař, když ujedu piju pivo - dokud mi teče, pak přejdu na tvrdé, ale nevypiju ho moc... a i tak mám brutal kocovinu, vypít litr tvrdého to si nechci ani představit... mi prakticky tvrdý chlast nechutná vůbec. Chutná mi pivo.
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56135
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 10 měsíce  
Michale to se omlouvám. Přečetla jsem špatně vlákno.
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56136
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 10 měsíce  
Tak jsem zavolal na AA a mohu další týden dojít, kříží se mi to s prací, ale nějak to vymyslím... už jsem tam.jednou volal při kocovině a pak nešel, teď střízlivý a půjdu. Jen jedna věc , co když tam potkám někoho známého :/ stalo se vám to? Dodržují členové anonymitu?
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56137
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 10 měsíce  
Michal, je to v pravidlech stejne jako u skupinovych terapii. Ale zarucit se za kazdeho nelze. Nicmene je to vicemene v zajmu kazdeho, nerozebirat veci z AA mimo AA.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56138
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 10 měsíce  
Kdyby jsi potkal nekoho znameho, tak ten asi taky nebude chtit byt poznanej. Myslim si, ze si budete fifty fifty. Teda alespon tak si to predstvuju ja, az tam pujdu
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56139
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 10 měsíce  
Míšo to máš pravdu, že to je asi v zájmu všech, není se zrovna čím chlubit...máš recht. Díky
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56140
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 10 měsíce  
Není se čím chlubit... Je a není. Věř tomu že většina lidí nás abstinujici obdivuje a podporuje, ještě jsem se nesetkal se špatnou reakci. Jen jednou a je mi to úplně sumak
L...x
Senior Boarder
Příspěvky: 58
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56141
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 10 měsíce  
Abstinující člověk se nemá za co stydět abstinující alkoholik už takové terno není :/ za mne.....
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...117118119120121122123...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter