Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...173174175176177178179...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#61611
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok  
Michal napsal:
200 dní.

Úžasné
Lenka
Gold Boarder
Příspěvky: 249
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61612
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok  
Lenko díky. A Petře gratuluji, tak se sejdeme za 100 dní zase tady o kus dál!
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61614
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok  
Michal napsal:
Lenko díky. A Petře gratuluji, tak se sejdeme za 100 dní zase tady o kus dál!

Díky Michale, já Tobě taky gratuluji, těch Tvých 200 dní je super. Těším se, že pokud oba vydržíme, setkáme se za 100 dní zase tady a já budu mít 200 a Ty už 300 dní. Snad to oba zvládneme.
Petr Hrdlička
Senior Boarder
Příspěvky: 47
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61615
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok  
Pokud mě někdo nespoutá a nenalije do huby trychtýřem, tak věřím, že ano Petře! Osss
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61616
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok  
Michal napsal:
Pokud mě někdo nespoutá a nenalije do huby trychtýřem, tak věřím, že ano Petře! Osss

Tak to já se spíš bojím vlastního mozku. Zvláště v případě stresu se mozek ozve s řešením v podobě alkoholu. Neumí si představit, jak to mají normální lidi v případě stresových situací, to je opravdu jako první nenapadne se napít?
Petr Hrdlička
Senior Boarder
Příspěvky: 47
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61617
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok  
Petr Hrdlička napsal:
Michal napsal:
Pokud mě někdo nespoutá a nenalije do huby trychtýřem, tak věřím, že ano Petře! Osss

Tak to já se spíš bojím vlastního mozku. Zvláště v případě stresu se mozek ozve s řešením v podobě alkoholu. Neumí si představit, jak to mají "normální lidi v případě stresových situací, to je opravdu jako první nenapadne se napít?"

P.H.,

..."a Ty v tomto vidíš nejaký problém?"

(...normálny človek = normoš, spravidla pije preto, že má smäd alias žízeň. Synaptické vzruchy smäd/(žízeň) a stres alebo únava, či vyčerpanie nezaháňa alkoholom!)

"Ver tomu, že jestvujú aj takíto ľudkovia; a JE nás väčšina!!! Sme pritom úplne FIT!!!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61618
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok  
Přesně, jak to dělají "normální" lidi.
Mám stres a první reakcí druhého člověka je...dej si panáka nebo před spaním dvě dvojky vína a budeš v klidu...ok to u mě nejde. Takže co dál...jiný člověk řekne, prosím tě, dej si tabletku to bere kde kdo....Super, takže vyměním jednu závislost za druhou...Nadějné vyhlídky...

Takže prosím Vám, dokáže mi někdo říct jak to dělají "normální" lidi, co nepijí ani nezobou pilulky???

Já nepiji ani nezobu, takže když přijde větší stres, nespím, nejím a jedu na doraz, napnutá jak tětiva bez chvilkového uvolnění. Je to sakra vyčerpávající.
Brigita
Junior Boarder
Příspěvky: 33
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61619
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok  
Lidé uvolňují stres třeba během. Postupně navýšit např. 20 km denně, na to si zvykneš.
Je to zpočátku unavující a vyčerpávající, ale pak ti to ani nepřijde.
Lepší než se furt nalívat nebo zobat pilule
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61620
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok  
Jak to dělají normální lidé? Různě . Věštinou, když je člověk ve stresu na nadmíru kortizolu, adrenalinu třeba u úzkosti a panických atak. A ten adrenalin nevyužitý v člověku bublá! Co s tím? Vypálit ho. Jak? Sportem...půl hodiny budeš budiž do boxovacího pytle a věř, že to vypálíš , běh, švihadlo nebo někdo třeba pracuje na zahrádce, někdo jde na kolo, někdo hraje na hudební nástroj a vymlátí se do bubnů , jenže spolknout pilulku nebo do sebe prasknout 2 panáky je hned - rychlá úleva a ten přirozený odbourávač je těžší. Zkus a pak napiš, zda to napětí zmizelo, vsadím svoje boty, že ano . Pokud bude lenost silnější udělej si třeba autogenní trénink nebo cvic jógu. S chutí do toho!
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#61621
Re: Společně den po dni :) Před 3 rok  
Ještě dodám, že někdy můžeš být vklidu, zasportovat a kortizol se zvýší paradoxně i tak, říká se tomu zdravý stres. Jak píše Petr třeba 20km, dostane člověka do tzv. zdravého stresu...ale bude se cítit dobře. Omlouvám se za chyby, ale jiný nebudu
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...173174175176177178179...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter