Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...9596979899100101...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#54819
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 12 měsíce  
Jasný, , ale předcházelo tomu fakt jasný uvědomění si, že jsem opravdu alkoholik, že fakt není normální denně takhle chlastat a hlavně, ze tentokrát fakt už chci přestat, jinak je po mně . A pak jsem si tu svoji zavislost mohla pojmenovat jako Parazita s vědomím, že utišuji jeho lačnění po droze a bojuji s ním
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54820
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 12 měsíce  
A ještě, začátky fakt nebyly tak vtipné... To jsem musela použít více technik zde psaných. Myslím první dva možná až tři měsíce. Hodně práce, jak píše Geno, stále jsem tu četla, nekolikrát za den četla staré diskuze, při nákupu jela jen jednou části supermarketu, dozadu mezí chlast nejela vůbec, opakovala si ty hnusné stavy, což jsem zazivala opilá a tak.. Rozmazlovala se, za odměnu, kvalitní ňamky, pití, dárečky. A ty úplné první dny jsem byla sama v baráku (plánováno) a dva dny skoro prospala, aby nebylo nutkání
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54821
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 12 měsíce  
Jsi holka šikovná. Já se momentálně zase nemůžu odstřihnout, přestala jsem si kupovat sračkoidní víno do petek a přešla jsem na lahvové. Není mi po něm blbě, dám sedmu, udělám mezi tím potřebné a spát. zdálo by se to být v pohodě, ale není,no. Jak mi není zle, tak mě to nenutí. Jinej level, horší, než lepší.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54823
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 12 měsíce  
Já jsem ještě nepřišla na to jak toho Parazita nazvat,aby to vystihovalalo to co cítím.
Dnes jsem si ani necucla, ani nečuchla ke špuntu. Mám klepici a hlavně mi je zima. Snad to zaspím.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54825
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 12 měsíce  
Eriko, nazvi ho, jak to cítíš teď. Za čas už to třeba nebude ta silný. A hlavně, slyšíš to jen Ty a on v Tobě.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54827
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 12 měsíce  
Casto se to nazyva drak, demon.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 29/04/2019 22:07 Provedl: michalk.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54831
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 12 měsíce  
MichalB napsal:
"Často se to nazývá drak, démon."
...a "pritom si to Ty-sám/a."

Je TO úbohý alibizmus - snaha o únik pred sebou - pred zodpovednosťou...

Chce TO:

*odvahu = rozobrať sa* na atómy a kriticky sa
vymedziť sám/a v sebe, aj odvážne sa prijať v takomto svetle a vyhlásiť o sebe:

"som alkoholik/-čka, pijem a upadám!!! Chcem so sebou a na sebe "vedome" pracovať-liečiť sa a uzdravovať, aj úplne vytriezvieť!!!"


...TOTO priznanie Ti pomáha vystúpiť sám/a zo seba - vyzliecť si takéto prepité alkoholické EGO a obliecť si nové - triezve šaty.

(Prečo klamať aj sám seba? Svedomie neoklameš - všade chodí s Tebou a všetko vidí, cíti a prežíva s Tebou...)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54832
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 12 měsíce  
Je to Tyran. Nemohla jsem kůli němu v noci spát, neustále se mi zdálo, že se na mě něco valí. Ale za včerejšek - jsem vítězím JÁ. Vím, že to to malinké vítězství, ale je.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54834
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 12 měsíce  
Pro Já.. Mě zase přijde ubohé a sračkoidni chodit fňukat na AA nebo k psychiatrovi. A přesto neříkám, že to nefunguje. Je přece úplně jedno co pomůže přestal chlastat. A samozřejmě že jsem psala, že nejdřív musí přijít uvědomění si, že jsem závislá alkoholicka. A co pomáhá v běžném životě je přece jen na každém z nás. Taky se nesměju, že běháš hledat pomoc kecama v AA už mnoho let. Na to já fakt čas nemám
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54835
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 12 měsíce  
Eriko, Emo, Karolíno. Je jedno jak si toho démona pojmenujete. Nebojujete s nikým jiným než ze sebou.
Také jsem si nějakou dobu říkala, že za nic nemůžu že ten ve mě chce pít. Omyl.....
Jak už tady bylo hodně krát psáno, že musí člověk začít u sebe. Rozhodnutí musí být pevné. Zprvu to není lehké, všude tolik dostupného pití. Ale po pár měsících odříkání se už nechce vracet do depresí. Aspoň tak to bylo u mě.
Nevím jakou čast jsem za cílovou páskou, ale největší uspokojení přišlo když syn mě řekl,, mami jsem rád že nepiješ,,
Holky zkuste pobrat ženskost a jemnost a hrdě do toho. Jde jen o vás
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...9596979899100101...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter