Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: genialita/debilita alkáče
#52066
genialita/debilita alkáče Před 5 rok, 5 měsíce  
Nechápu jak je to možný, ale těch svejch 12 škopků do sebe prostě naleju každej den a to už mnoho let. Co mě ale fascinuje, je fakt, že v každý situaci(na výletě, na horách, na chatě, u známejch, ve společnosti, na škole, ve všední den, uprostřed deštnýho pralesa, na poušti) si dokážu obstarat to svoje pití a najít čas na jeho vychutnání. Nejede přes to vlak, je to priorita číslo 1. Vysaďte mě na opuštěným ostrově a garantuju, že do půl hodiny mě tam najdete sedět na base nachlazený dvandy a ani nebudu vědět, jak jsem to sehnal. Mně přijde zajímavý, že jsem něčeho takovýho schopen. Jak je možný, že za absolutně každejch okolností dokážu obstarat kvalitní chlast? To mi řekněte. A máte to taky tak? Můj alkoholem nafetovanej mozek už je asi přeprogramovanej jenom na vyhledávání chlastu a ostatní jde bokem.
Notor
Senior Boarder
Příspěvky: 48
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52068
Re: genialita/debilita alkáče Před 5 rok, 5 měsíce  
Notor,

"popremýšľaj už dnes ako sa zajtra opiješ/(naleješ) na Mesiaci aj na Marse."

Život je beťár/(prevít), a preto: "nikdy nevieš(!/?)"..."nikdy nehovor nikdy"...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52073
Re: genialita/debilita alkáče Před 5 rok, 5 měsíce  
Notor napsal:
Můj alkoholem nafetovanej mozek už je asi přeprogramovanej jenom na vyhledávání chlastu a ostatní jde bokem.

Jo jo, u me bylo stejny. Ted s odstupem si rikam ze to fakt nebylo normalni, to uz nebylo o nejakem planovani nebo uvazovani jak a kde a kdy... clovek by rekl ze se u me vyvinula nejaka nadstavba instinktu kdyby to bylo mozny. Bez ohledu na to kde jsem byl a co jsem tam delal jsem si ten svuj +0,5l vodky vzdycky zajistil. Jsem sakra rad ze je to pryc a to usili muzu venovat prijemnejsim a zabavnejsim vecem...
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52077
Re: genialita/debilita alkáče Před 5 rok, 5 měsíce  
Já teda kvůli tomu moc do zahraničí nejezdím, musel bych tam shánět chlast a někde by to mohl být problém. Ale když už jsem někde v zahraničí byl, tak ten chlast jsem si obstarat dovedl. Do zahraničí poslední dobou nejezdím, kdybych jel s kamarádama, tak by jim mohlo vadit, že pořád sháním chlast a samotnému se mi moc jezdit nechce.
David
Gold Boarder
Příspěvky: 169
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52078
Re: genialita/debilita alkáče Před 5 rok, 5 měsíce  
Ahoj Davide, asi bychom si rozuměli. Já byl naposled "lyžovat" v Rakousku a vypadalo to tak, že jsem většinu dní zůstal na hotelu a chlastal od rána do večera a když jsem se dostal na sjezdovku, tak jsem to jednou sjel a pak už jenom bufáč a "Ich mochte ein grosses Bier bitte" a pil jsem dokud ostatní nedolyžovali. Pak mě jak vypitej pytel převezli do hotelu, kde jsem se dorazil na baru. Super dovolená
Notor
Senior Boarder
Příspěvky: 48
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52079
Re: genialita/debilita alkáče Před 5 rok, 5 měsíce  
Zdravím Notore, Ty jsi zvláštní osobnost, ty nebudeš úplně marnej, když umíš lyžovat a umíš i žblechtnout německy. Co ty jsi vlastně zač? Víme, že od 18 piješ pivo a to denně, kolik je ti vlastně teď? Mě říkala psycholožka, že čím je alkoholik mladší, tím je šance na změnu vyšší, tedy: čím déle takto budeš žíti, tím se ti zmenšuje šance s tím něco udělat. Jednou jsi se na fóru svěřil, že si tě chtěli nechat na odvykačce, ale ty jsi nechtěl, že to zvládneš sám. Pak jsi po 4 dnech nesnesitelného absťáku začal znovu chlastat. Tak teď to zkus pod tím dozorem! Vždyť takhle jen přežíváš, ty nežiješ! A nevymlouvej se na všechno a na všechny, přece nějaké přátele máš, nebo jsi měl, když tě vzali na lyžování do Alp. Taktéž přítelkyni a rodinu bys mohl mít, ale s tou flaškou v hubě ji mít nebudeš. Alkohol Ti všechno vezme. Požádej o léčbu, ten absťák nejhorší překonáš, ale pak tě čeká vysvobození. Čas běží, jednej. Denně přechlastávat absťák a přežívat na práškách, to nemůže tělo dlouho vydržet. Když vydržíš ten abs´ták v léčebně, tak za rok už můžeš fičet ze svahu, zasněženým lesem, nadechovat se toho sněžného mrazivého vzduchu a budeš se cítit svobodný....
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52082
Re: genialita/debilita alkáče Před 5 rok, 5 měsíce  
"... nadechovat se toho sněžného mrazivého vzduchu ...."
A umrieť na zápal pľúc.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52083
Re: genialita/debilita alkáče Před 5 rok, 5 měsíce  
Krtku jeden
Drahoslava
Gold Boarder
Příspěvky: 304
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52084
Re: genialita/debilita alkáče Před 5 rok, 5 měsíce  
Ale musíš uznať, že prežiť absťak a o rok umrieť na prebytok sněžného mrazivého vzduchu nie je zase žiadna výhra.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52085
Re: genialita/debilita alkáče Před 5 rok, 5 měsíce  
Notore...vyloz karty,ozralo!
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter