Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: genialita/debilita alkáče
#52177
Re: genialita/debilita alkáče Před 5 rok, 5 měsíce  
Reminesence ,pro Tebe jsou to plky co píšu,Já trpěla úzkosti od dětství,nervozitou a pocitem méněcennosti.Pak mi zemřela maminka a opustil mě partner s nímž jsem měla malinké dítě.Dostavily se silné deprese a pocity ,že jsem na hovno a že můj život za nic nestojí.Život mě nebavil ,žila jsem pro to, že jsem musela se starat o dítě.Musela jsem chodit do práce která mě nebavila.Byla jsem tak strašlivě sama.Začala jsem popíjet a život se zdál snesitelnější. Začala jsem navštévovat psychiatra.Léky na deprese ,léky na úzkost na bušení srdce ze stresu. A začala kombinovat léky s alkoholem.Pak další partner ,rozvod a strašné svinstvo co udělal.S mojí dcerou.Pak na mě spadly jeho půjčky ,hledání bytu kde bych moola fungovat,hrozba exekucí které jsem nebyla schopná splácet.Žádná rodina, žádná pomoc, žádná podpora.Více léků které nezabíraly a zoufalství ze života.Více pití absťáky šílené.pak osobní bankrot ,který jsem splacela,jelikož bývalý neplatil a vyhýbal se práci.Ze všeho jsem byla zoufalá a pila čím dál víc.Začal kolotoč ze kterého jsem chtěla vystoupit.Trvalo to roky,nedařilo se žít bez alkoholu ,bez tabletek.Nešlo to .Deprese úzkosti neradost ze života.Už ani ten chlast na to nezabíral.Nemohla jsem už chodit do práce.A bylo to čím dál horší.Napsala jsem jen zlomek toho hnusného života.A trvalo to 25 let.Nějaké hospitalizace ,úraz po přemíře chlastu a prášků.Totální selhání organismu. Ale pak jsem se tomu chtěla vzepřít.nešlo to ,bylo to úmorné kolečko.Trvalo to dlouho.Teď nepiju skoro rok,Beru stále léky na úzkost,depresivní poruchu,ale chlastat už nechci,protože to bylo už jen horší.Občas jsem veselá ,zdraví se zlepšilo i bolesti jsou menší.Ale není to ten život co bych chtěla.Ale co vím ,že chlast to fakt neřeší pokud překročiš hranici.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52178
Re: genialita/debilita alkáče Před 5 rok, 5 měsíce  
Maris,

..."drž sa!"

"Gratulujem, zvládaš TO!"
(Dôležitý je ten príjemný pocit v hrudi.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52179
Re: genialita/debilita alkáče Před 5 rok, 5 měsíce  
Ja ,dík,zvládám ,snažim se ,cesta zpět není možná ,je to buď pít anebo žít. A ten konec by nastal jistojistě brzy. A taky nemám pořád euforii. Ale po tom co jsem zažila už vím.Cesta do pekla.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52238
Re: genialita/debilita alkáče Před 5 rok, 5 měsíce  
Jak psala Reminiscence, ono to není jen tak zničeho nic to chlastání. Vono se to nabaluje a je to soda. Začalo to úzkostí, nespavostí, potom přišla mentální bulimie, úzkostná porucha, příšerná sebevražedná deprese, potom jsem tu jen seděl u topení a čuměl a nic jsem nedělal. Potom se to zlomilo a já začal chlastat pořádně. Dostal jsem se postupně do velkýho alkoholizmu. No a teď jsem každej den vožralej. Všechny duševní nemoci si táhnu s sebou a každej den mám vokno, nepomatuju si nic, co se dělo předešlej den. To co teď napíšu si nebudu zítra pomatovat. S pozdravem váš alkáč
Notor
Senior Boarder
Příspěvky: 48
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52239
Re: genialita/debilita alkáče Před 5 rok, 5 měsíce  
Problem je, ze to nemusi trvat dlouho a muze se situace rapidne zmenit a alkohol uz nebude na dane poruchy pomat, ba naopak a pak to bude teprve jizda.
Kazdy sveho strujce stesti. Osobne bych se objednal na detox a na lecbu + psychoterapie pod dohledem k lecebne.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52240
Re: genialita/debilita alkáče Před 5 rok, 5 měsíce  
Notor napsal:
Jak psala Reminiscence, ono to není jen tak zničeho nic to chlastání. Vono se to nabaluje a je to soda. Začalo to úzkostí, nespavostí, potom přišla mentální bulimie, úzkostná porucha, příšerná sebevražedná deprese, potom jsem tu jen seděl u topení a čuměl a nic jsem nedělal. Potom se to zlomilo a já začal chlastat pořádně. Dostal jsem se postupně do velkýho alkoholizmu. No a teď jsem každej den vožralej. Všechny duševní nemoci si táhnu s sebou a každej den mám vokno, nepomatuju si nic, co se dělo předešlej den. "To co teď napíšu si nebudu zítra pomatovat." S pozdravem váš alkáč
...Ty sa máš, Notor!

..."máš priateľa Alzheimera?"


...dôležité je, že sa nezabúdaš každý deň nalievať! Pravidelnosť a výdrž robí charakter! Nevzdávaj sa - raz sa aj Ty (možno) úspešne prepiješ do demencie!... (a budeš Big boss.)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52241
Re: genialita/debilita alkáče Před 5 rok, 5 měsíce  
Tak hlavně Notore, když si to umíš dobře omluvit.Ono je to lehčí chlastat, než pro to něco udělat. Nevím proč tu vlastně píšeš? Lituješ se nebo chceš pochvalu?Prošla jsem hodně fázemi co popisuješ a byla jsem na tom daleko hůř než ty,včetně bulimie.Ale když chceš zůstat ve sračkách tak si v nich zůstaň.Škoda slov.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52243
Re: genialita/debilita alkáče Před 5 rok, 5 měsíce  
Maris, vetsina z nas na chlastu fnukala nad sebou samymi, ne?
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52246
Re: genialita/debilita alkáče Před 5 rok, 5 měsíce  
Michale,ale on nechce prestat .On nechce pomoc.on chce pít.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52248
Re: genialita/debilita alkáče Před 5 rok, 5 měsíce  
Jo, to ja take nechtel prestat. Bez to neslo a s taky ne. Okolnosti me donutily toho nechat.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter