Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Ja překonat myšlenky na alkohol
#52711
Re: Ja překonat myšlenky na alkohol Před 5 rok, 4 měsíce  
Tak jsem dnes za celou noc neusnul. Pokouším se totiž abstinovat, o svátcích jsem výrazně omezil konzumaci po předchozím větším pití. Po probdělé noci se budu asi cítit dost nepříjemně a bude teda těžké se nenapít. A to beru na spaní quetiapin, ale nezabral.
David
Gold Boarder
Příspěvky: 169
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52712
Re: Ja překonat myšlenky na alkohol Před 5 rok, 4 měsíce  
Ahoj Davide,
Bude to lepší, uvidíš. Tělo se musí srovnat, pomož mu vyplavit jed. Pohyb, nějaké čistící čaje. Zkus se dneska unavit, naplň den nějakou činností.
A vydrž.
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52713
Re: Ja překonat myšlenky na alkohol Před 5 rok, 4 měsíce  
To teda bude hodně těžké se nenapít.Výrazně omezit je k ničemu,výrazně jsi to omezil,teď se trápíš,takový dny jako bude ten dnešní,jsou peklem,závislost většinou vyhrává.Vydrž dnes,nenapij se za žádnou cenu,prostě to musíš zvladnout.Nespat je v těchto stavech normální,zkus zůstat uplně v klidu.Mě na to nezabíralo vůbec nic.Dělal jsem pěší pochody třeba,nejlíp s někým,ale i sám.Cokoliv.Hodně mě pomáhalo se svěřit,mluvit
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52714
Re: Ja překonat myšlenky na alkohol Před 5 rok, 4 měsíce  
Ta nemoznost se vyspat pri vysazeni alkoholu bylo fakt peklo! Telo hroooozne unavene, ale proste to neslo - vyresilo by to 10 piv, ale po par tydnech to ustoupilo a zacal jsem normalne spat a mit po x letech sny.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52719
Re: Ja překonat myšlenky na alkohol Před 5 rok, 4 měsíce  
Tak nakonec jsem usnul, až ráno. Teď je mi docela dobře, jdu ven.
David
Gold Boarder
Příspěvky: 169
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52723
Re: Ja překonat myšlenky na alkohol Před 5 rok, 4 měsíce  
Moje zkušenost je následující. Zavřeli mě do blázince a já neměl tu svojí flašku, tak jsem to nahradil moštama a limonádama, který jsem si tam kupoval ve velkym. Problém byl, že jsem ani to nebyl schopnej ukočírovat a vychlastal jsem třeba 7 litrů limonády za večer. Pak jsem se samozřejmě z postele poblil rovnou na sebe a na zem. Takže dobří vychovatelé tam se mnou zažili hodně. Vždycky jsme to tam spolu uklízeli, no byla to soda. Ale zabránit mi v tom nemohli, limonáda z kantýny tam byla legální, takže já nezřízený hovado se tý flašky prostě nepustim ať v tom je alkáč, nebo neni. Tak tady máte příběh ze života. No nic já si tady už čepuju, bude jenom líp.
Notor
Senior Boarder
Příspěvky: 48
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter