Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...13141516171819...22
Dolů
Téma: Nový začátek tím správným směrem
*
#54236
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok, 1 měsíc  
Renáta:"...Ach jo,nikdy jsem nebyla bojovnik a nemam silnou vuli...
Vydržet treba deset dni je pro me natolik vzdálené,ze si to dam jako cil a pak snad uz nebudu chtit zas prvni den."

Načo 10 dní? Stačí dnes. 24 hodín. Načo máš doma víno? Skúšaš si pevnú vôľu? K čomu je to dobré? Abstinencia je o disciplíne, nie o pevnej vôli. Hlavne v začiatkoch.

Až dnes večer dostaneš chuť napiť sa, odlož to na zajtra. Povedz si, že sa napiješ až zajtra, ale dnes nie. A zajtra? Kto vie čo bude zajtra? Možno už ani nebudeš mať chuť napiť sa.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Poslední úprava: 19/03/2019 19:35 Provedl: Maťo.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54237
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok, 1 měsíc  
Ahoj Renato, ja dnes taky zapasila..den treti a ctvrty je nejhorsi...pak to prijde az po 14ti dnech to bude boj. U me je nejhorsi nespavost a strasne se bojim leku. Uz uz byl konec dne a ja zamirila do obchodu abych mela neco na vecer. Nakonec jsem to prekonala. Vzpomela jsem si jak mi bylo strasne pred trema dny. Srdcemi mi busilo ze jsem premyslela si zavolat zachranku, tres a strasna nevolnost. Ja musim ted denne ridit takze bych zmeskala spoustu dulezitych schuzek rano kvuli zbytkovemu alkoholu a nejdou posunout na odpoledne.
Jana
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54238
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok, 1 měsíc  
Renato, Jano,Cibulko. Všechny nás spojuje jedno. Jsme ženy a mámy. Tak proč tu ženskost neukázat světu. Holky věřím vám jak věřím sobě že nepodlehnu. Byla jsem pozvána na večeři a ani mě nenapadlo si dát vínko k dobré večeři.
Co nepiji daleko víc si uvědomuji jak jsem hluboko klesla v době svého pití.
Třeba jsem dokázala jít se synem na dětské hřiště posílnena alkoholem. Doba hnusu tak nazývám svoji etapu. Teď je mě fajn a mohu se zas na sebe podivat do zrcadla. Hlavně to holky nezvladejte. A pokud uklouznete začnete znova dokud výsledek nebude NEPÍT.
Myslím na Vás
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54239
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok, 1 měsíc  
Hlavně to holky nezvladejte.

Nevzdávejte.
Nespoznaný
Expert Boarder
Příspěvky: 136
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54240
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok, 1 měsíc  
Vážně někdo tady věří tomu,že Renatě reálně pomůže tohle fórum?..Vy to mezi těma radkama nevidíte? Prosím tě urychleně běž k lékaři!
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54242
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok, 1 měsíc  
Renata napsal:
Nejvic jsem vydržela 4,což je pro me dost,po tolika mesicich pití.Ale znovu začínat me uz nebaví.

Tohle vidim jako velice nebezpecne - ten pocit "...znovu zacinat uz me nebavi..." . Protoze se muzes spolehnout na to ze pokud to vzdas (uz me to nebavi, nejde to, nema to cenu, apod.) tak se Tve propadani se hloubeji a hloubeji do zavislosti zmeni ve volny pad. Absolutne Ti nechci kecat do toho co mas a nebo nemas ale pokud citis ze to sama nedas, ze Ti to proteka mezi prsty a nejsi schopna to chytit tak co zkusit odbornou pomoc?

A co se tyce pocitani a planovani - vykasli se na to jak dlouho mas nebo nemas vydrzet. Vsechny velke problemy se resi mnohem lip kdyz si je roztrhas na mensi a lip zpracovatelny dily. Neres 4 dny nebo 10 dni - soustred se na TED.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54282
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok, 1 měsíc  
Ahoj, omlouvám se za odkaz, ale musím, sice je to o jídle, ale s pitím je to dost podobný. Prostě stejnej vzorec člověka, když si uvědomí, že má problém. Na Youtube Čas kávičky a příběh záchvatovitý přejídání.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54283
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok, 1 měsíc  
Jak se zbavit přejídání , oprava.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54384
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok, 1 měsíc  
Ahoj vsem.Tak jsem nevydržela,ale zas to zkouším.Dnes druhy den.To ze me nebaví začínat znovu jsem myslela tak,ze snad to dam na prvni(druhou,treti...) dobrou.No nestalo se,ale vim,ze musim znovu a znovu zacit,pokud mam z toho kolotoče vystoupit.Byla jsem u psychiatra,popsala jak se cítím a požádala o konzultaci s psychologem.Jsem objednana.Vim ze to samo nic nevyřeší,ale asi potřebuju nezávislý uhel pohledu na nektere veci,a ne je utapet a nemyslet.Nezvolit si vzdy tu nejlehčí cestu.Diky za vase prispevky,jakekoliv,porad si procitam,i ty mene pozitivni.Krasny den vsem,tem co jsou na téhle ceste dal,i tem,kdo teprve zacinaji...
Renata
Senior Boarder
Příspěvky: 49
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54385
Re: Nový začátek tím správným směrem Před 5 rok, 1 měsíc  
Hlavne, kdyz je vule to zkouset
Kdyz to nejde tak, zkusit to jinak. Nejaka cesta se najde.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...13141516171819...22
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter