Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...891011121314...17
Dolů
Téma: Nedavam to
*
#54149
Re: Nedavam to Před 5 rok  
Jitra, ono to muze nejakou dobu prochazet, nez se ono pomyslne ucho utrhne a pak uz je to rychly pad - socialne, psychicky, fyzicky.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54151
Re: Nedavam to Před 5 rok  
Michal B jako by mě mluvil z duše. Už jsem to tu psala. O zkoušce okolí i sebe. Proč budeš zkoušet co z tebe nebude cítit, proč nezkusit aby si tě třeba přítel vážil že jsi to dokázala.
Vždyť pití je jen udržování se v nějaké apatii.A život je tak rozmanitý.
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54153
Re: Nedavam to Před 5 rok  
Jitro,pro shrnutí ,tvůj přítel přepil antabus ,vyhodili ho z léčby,teď teda nepije?Alkoholik ,ktery nepije nepozná na Tobě, že máš v sobě litr vodky?Ja cítím na metry, když někdo kolem mě projde a není vidět ,že je opilý. Poznám pivo vino vodku ,či jiný smrad.
Dále Ty jdeš pro antabus.To Ti ho psychiatr jen tak napíše?Ví ,že chlastas první ligu?před nasazením antabusu musí být interní vyšetření,to máš?A psychiatr musí vidět,že tvá vůle nepít je opravdová. A to bych řekla není hned.On ten psychiatr taky se musí chránit.ono to nevidím tak růžově. Musíš být přesvědčena,že pít nechceš,už nikdy a ta představa Té nemá desit.Osobne si myslim,že nejsi nachystaná na nepití.Pokud to chceš utnout,domluv si léčebnu,3 měsíční.To Tě nastartuje,pak můžeš jít na antabusovy test ať vidíš co to s tebou udělá.Ten se provádí pod dohledem lékařů v PAL.A tvá játra po litru vodky denně asi nebude v dobrém stavu.Preji Ti ať se Ti to podaří a nebudu psát že se to zdarit nemůže.

Cibulko,proč nemáš suchou domacnost?Ty piješ večer za odměnu co jsi vše stihla udelat,nalhavat si,že je to odměna je cesta do pekla.

MichalB ,do výtahu nastoupila stará sousedka,v ruce poharek s domácím konakem a říká, zkuste to jsem dělala,já říkám nene,děkuji.A ona na to,to není špinavé, já jsem z toho nepila.Az jsem ucouvla a byla ráda,že s omluvou vystoupila.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54154
Re: Nedavam to Před 5 rok  
Maris, můj bývalý manžel byl alkoholik. Teď mám nového přítele. Na vyšetření jsem byla. Krev, játra, gastro i EKG vše v pořádku. Doktor mi PAL taky navrhl, ale já to beru jako poslední možnost. Vím, že abstinence musí být doživotní. A chci to, je ze už jsem tolikrát zklamala... Ale až do teď jsem nevyhledala žádnou odbornou pomoc. Snad to zvládnu, když se tu zadařilo i jiným.
Jitra
Junior Boarder
Příspěvky: 22
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54155
Re: Nedavam to Před 5 rok  
Milá Jitro. Každý to zvládá podle svých možností. Buď s pomocnou berličkou nebo bez ní. Důležité je aby člověk vydržel a nebylo mu líto že se třeba už nenapije. Zpět by se člověk měl ohlížet jen tehdy aby si uvědomil v jakých stavech žil....
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54156
Re: Nedavam to Před 5 rok  
Jitro,aha,tak to máš doma podporu.
Tak se do toho zakousni a neboj se ,uvidiš, že až budeš dál střízlivá, tak budeš šťastná, že máš to temné období za sebou.Vis sama ,že by to pak uz dobře nedopadlo.Preji Ti ať to dáš.!!!!
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54157
Re: Nedavam to Před 5 rok  
Maris, jaky interni vysetreni? Ja prisel, dostal antabus a druhy den mi vzali krev na rozbor. Nic vic.

Nechapu tve urcovani, kdo ma bebo nema na ambulatni lecbu a kdo by mel jit do lecebny. Nejak jsem na toto holt vysazeny
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54158
Re: Nedavam to Před 5 rok  
Michale, mě to nařídil. Nevím přesně z jakého důvodu, ale asi protože již piju dlouho a nikdo neví co to se mnou udělalo. Teda to vyšetření žaludku bylo peklo, ale aspoň vím,že stále není pozdě. Nevím, co by následovalo kdybych měla testy špatné a netuším zda takhle postupují všichni psychiatři.
Jitra
Junior Boarder
Příspěvky: 22
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54159
Re: Nedavam to Před 5 rok  
MichaleB, já píšu svou zkušenost musela jsem mít interní vyšetření, celkově, jestli můžu mít antabus nebo ne,jestli to tělo zvládne,on ten antabus má také vedlejší účinky,nevím proč se rozcilujes, že píšu svůj názor.ja te Taky neosocuju za tvé názory, které se mi nezdají vždy dobré. Tak se do mě neobouvej.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 15/03/2019 22:19 Provedl: Lana.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54160
Re: Nedavam to Před 5 rok  
A pokud jsem dobře četla tak tady bylo více názorů, že by jitra měla jít na léčbu a určitě to nebylo myšleno zle ani od nich.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...891011121314...17
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter