Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...9101112131415...17
Dolů
Téma: Nedavam to
*
#54161
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
Ahoj Maris, cistu domacnost nemam ze by som nechcela, ono mame doma len to co dostaneme alebo co sa kupi pre navstevy . Manzel doma nepije a ja dopijam, to cele. A hlavne ked clovek chce, nemam nic moc daleko. To u mna nefunguje nejak. Vies to clovek najde ked chce.
Jitra, sme v zlej situaciii, ale mozno to raz dame, ja som to dnes nedala.
Michael, su to vyhovorky, mas pravdu, len jak sa prestat vyhovarat a zacat konat.
Ludia ja sa viem najlepsie v mojich moznostiach dostat na AA skupinu, len ked mne je tak proti srsti ta cirkev a Boh. Ja som uplny ateista a podla mna toto neni cesta. Neberem nikomu ze veri, ale ja ne a v akej kolvek forme to nedam.
Dnes som zase pila, prosim, pridite ma uz konecne niekdo prefackat...
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54162
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
Cibulka,nikdo tě nevyfacka, děláš to sama,Zkus to znovu ,kvůli sobě,kvůli dětem
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54163
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
Cibulka,Áčka nejsou o bohu a církví,jsou o víře,která je větší než naše, ta víra v sebe samotnou ,že to jde.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54164
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
Ahoj, a jak dlouho jsi už nejdelší dobu abstinovala?
Zuzana Vágnerová
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54165
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
Zuzko,pokud je ten dotaz určený, mě. Já jsem pořád zkoušela a nejdál tak půl roku,Až jsem se pak sama na sebe naštvala a vedéla jsem,že to bez pomoci nedám. Tak jsem šla na léčbu 6 týdnů a pak jsem si nechala nasadit antabus.predtim.jsem už chodila do AA,a strašně jsem chtěla přestat.A to se podařilo, a teď jsem 14 měsíců střízlivá, vím že to není až tak moc, ale já už co jsem se rozhodla nepít a udělala proto vše mě naprosto přešla touha po alkoholu a nemám ani chuť ani mě to neláká. Antabus jsem chtěla jako psychickou pojistku,kdyby náhodou.Kazdy tyden chodím k psychiatrovi a k psychologovi.A taky do AA. A že se nenapiju už do konce života mě neděsí,jsem za to ráda, že už nic neřeším s pivem a jde to čím dál líp.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54166
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
Taky zkouším abstinovat, protože relaxovat po práci s alkoholem každý den, mi připadá hloupé. Nevím, jak dlouho to vydržím, ale někdy když piju mám záchvaty agrese. Tak toho chci nechat.
Zuzana Vágnerová
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54167
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
Cibulka,jo vecerky mám naproti baráku a nebyl problém si zajít, když to na mě přišlo.Nic mě nezastavilo a já s nejlepším úmyslem,že si dám jen 2 na uklidnění. A nikdy to nedopadlo a zas jsem v tom lítala.A první rok v AA jsem moc nechápala o co tam jde.A proč se modlí modlitba o poklid,pak jsem pochopila ten účel,není to o Bohu ,ale o víře v něco vyššího a ať to nazýváme jak chceme,ta síla tu je. Síla, která ,Ti pomůže nepít.A jsou tam taky ateisti nikomu se Bůh nevnucuje.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54168
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
ono mame doma len to co dostaneme alebo co sa kupi pre navstevy . Manzel doma nepije a ja dopijam, to cele. A hlavne ked clovek chce, nemam nic moc daleko.

Vyhovorky. Suchá domácnosť by pre teba znamenala nemožnosť vypiť kedy sa ti zachce.

Ludia ja sa viem najlepsie v mojich moznostiach dostat na AA skupinu, len ked mne je tak proti srsti ta cirkev a Boh. Ja som uplny ateista a podla mna toto neni cesta.


Opäť výhovorka. Písal som ti, že na stránke ASKAS máš zoznam klubov. Nie sú to AA. Sú to klasické abstinentské kluby.

Môj názor:
Nebolo by jednoduchšie povedať si, že si chceš vypiť? Zbavíš sa takto jednej veci. Výčitiek zo zlyhania.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54169
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
Zuzko ,já taky byla agresivní když mě přítel vytáčel, stále jsme se hádali.On mi nebyl oporou v nepití a musela jsem to dát sama.A co psycholog nebo jina pomoc,když někdo nechce Aa jsou i jiné kluby,kde se dockas pomoci. A držím Ti pěsti, zkoušej a jednou se to podaří, věř tomu.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54170
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
Jo a suchou domacnost mám už dlouho,návštěva dostane kafe nebo čaj a alkohol doma mít nechci ,nepotrebuji ho tam.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...9101112131415...17
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter