Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...1011121314151617
Dolů
Téma: Nedavam to
*
#54171
Re: Nedavam to Před 5 rok  
Tak dnes už ahoj všichni, bylo to tu s vámi fajn, dobrou.
Zuzana Vágnerová
Fresh Boarder
Příspěvky: 3
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54172
Re: Nedavam to Před 5 rok  
Maris, ja se nerozciluji. Normalne jsem se zeptal, jake interni vysetreni, protoze ja zadne nepodstoupil. To je cele
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54173
Re: Nedavam to Před 5 rok  
Cibuličko,
Já to moc nechápu s tim chlastem u vás doma. Pišeš, že tam máte pro návštěvy, protože manžel nepije. A když se ti stane, že podlehnes, tak piješ co? To pití od návštěv a pro navstevy? Tak to potom není pro návštěvy...
Zbav se toho chlastu. Manželovi to vadit nebude. V tom máš výhodu.
Já suchou domácnost mít nemůžu, máme sklep plný slivovice, bydlim s rodiči ve stejném domě. Pul roku jsem si tu místnost zapověděla, musela jsem se naučit ji ignorovat . Teď už tam chodim, pro brambory, ale teď už mi to problém nedela.
.
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54175
Re: Nedavam to Před 5 rok  
MichalB napsal:


Nechapu tve urcovani, kdo ma bebo nema na ambulatni lecbu a kdo by mel jit do lecebny. Nejak jsem na toto holt vysazeny


Tak nebuď vysazený na jiný názor.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54178
Re: Nedavam to Před 5 rok  
Dobre rano vsetkym, no nechcem sa zas vyhovarat. Vcera som opet zlihala, ja viem. Ano, nejaka cast mna to asi tak chce ale to neznamena ze to tak aj bude. Krtek, ja som zacala pozerat AA kvoli tomu ze ma zaujimalo kedy maju tie stretnutia, na ASKAS som tie klubi nasla aj 3, len bohuzial maju stretnutia v casoch kedy sa mne neda tam prist aspon nie pravidelne, predpokladam ze by som tam mala chodit dlhodobejsie a to sa skratka zariadit neda, a prist tam z dvoma malimi deckami by asi nebol najlepsi napad. To sa tasko vysvetluje, kdo mal male deti pochopi. Na Ackach maju termin co by som si vedela zariadit, preto tie spekulacie nad nimi. Alli, ano mas pravdu, nakupim pre navstevy a potom to vypijem a nenapadne doplnam aby si to nikdo nevsimol, no sucha domacnost bude pre mna asi najlepsia.... Maris, skusim znova, niekedy sa to musi podarit, dakujem za podporu.
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54179
Re: Nedavam to Před 5 rok  
Holky milované stále se trapíte že nejste dost silné a podlehne.Nekdy potřebujeme více těch špatných dní než se nám nastartuje opak.
Věřím to dokážete neboť jsme silné ženy.
Myslete na své děti a svoje nejbližší a hlavně na sebe. Žádné popíjení nenahradí ztracený čas.
Každý příběh je tady trochu jiný i cesty k uzdravení. Ale základ máme všichni stejný. Chceme porazit tu bestii.
Držte se a pište
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54180
Re: Nedavam to Před 5 rok  
Cibulka ,jasne ,ze se to podaří a s tou suchou domacnosti začni. Kazda pomoc ,kterou Ti nabidnou je fajn,uz nevahej a neco zacni dělat. Ty male deti za to stoji,ne?
Ale hlavně to musíš dělat kvůli sobě samé a chtít a nepoddat se.
Držím pěsti,jednou to vyjde.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54182
Re: Nedavam to Před 5 rok  
Dakujem Maris za pekne slova, cenim si to A aj tebe Macek. Takze zase den 1. Tieto hlavybolenia mi chybat nebudu....
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54183
Re: Nedavam to Před 5 rok  
Maris, já tedy musím také napsat, pokud opravdu sneseš, jak píšeš, cizí názor, že jsem sem přestala psát hlavně kvůli tvým příspěvkům, kterých zde bylo najednou na můj vkus hodně a všude. A trochu mi připomínaly kdysi příspěvky Líby. Takové maličko fanatické. A teď proč... I já jsem stoprocentně přesvědčená, že člověk MŮŽE přestat pít i sám. A dokonce si myslím, že pokud to vybojuje sám, tak má větší šanci na dlouhodobou abstinenci . Z AA se mi ježí chlupy, byla jsem tám párkrát, a už ani omylem. Pokud má pití důvod v psychice, nevidím nic zlého na pomoci psychologa, a léčebna má dle mého smysl jen proto, že oddělí Slabého jedince po nějakou dobu dobu od chlastu. ALE.. nebude mít odžitou tu zkušenost při odvykání, bažení mít na dosah alkohol a nenapit se, takže při návratu do reálného života vlastně začíná nanovo. Abstinence, ale s přítomnosti alkoholu v každém obchodě. Snad jsem to napsala srozumitelne. Nicméně, pokud to někomu pomůže... A ANTABUS? ... Ok, ale já do sebe svinstvo cpat kvůli tomu, že jsem slaboch nebudu. Takže raději nejsem slaboch!! . Tak, asi tak jsem si to postavila v hlavě. Prostě, buďto si to vybojuji, tu bestii v sobě nechám vyhladovět s vědomím, že se bude celý další život ozývat a říkat si o žrádlo, a když jí dám, tak zase zesílí a zabíje mě. Prostě nic mezi tím. A upřímně, kdyby tu kdysi, když jsem začínala, a to několikrát, abstinovat nebyl Vladař , Vcelar a spol, s jejích osobností, ale poslouchala rady od Tebe, asi bych si nevěřila a byla smutná z toho, že nechci chodít na AA aj. Takže asi tak... Vše v dobrém, ale napsat jsem to musela. Tak se mějte, ať se daří. Já jedu deváty suchý měsíc, a dokonce dva a půl měsíce i bez cigaret. Mám z toho radost, a i z toho, že vím, jak ve mě ti parazité dřímou.. Mám teď veliké trápení, nemoc v rodině, šrumec kolem čtyř dětí a jiné, ale fakt fakt fakt bez těch abstaku, co bych měla, bez té vyklepanosti, muset se napít, muset si zapálit to jde o tisíc procent lépe zvládat. Doporučuji vyzkoušet dlouhodobě všem.
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54184
Re: Nedavam to Před 5 rok  
Ahoj všem. Možná tu došlo k nějakému šumu mezi řádky...
Jak už jsem někde psala každý si ten správný návod a čas na uzdravení musí najít sám. Myslím že je plnohodnotné že tady všichni píšeme vlastní zkušenosti. Je to takový mix možností jak zatočit s pitím.
Třeba já jsem nikdy nebyla u žádného odborníka, ani v AA ani v léčebně. Zkrátka asi už došel čas mých kopanců a tak vedu abstinenční život zatím bezuhony. Ani mě to neláká ba naopak.
Myslím si že je fajn že je tady aspoň tahle komunikace.
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...1011121314151617
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter