Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: A co je jinak nez bylo pred tim, ze se ti dari
#54267
Re: A co je jinak nez bylo pred tim, ze se ti dari Před 5 rok, 1 měsíc  
Maira napsal:
Ahojky,Michale dopadlo to spatne.Koupila jsem si pět piv????,ale naštěstí jsem nesla pro další.Dneska už mi to zase hnalo do obchodu kam chodim pro pivo.Nastesti jsem se udržela a koupila dzus,ale do večera je ještě tolik casu.Tak snad vydržím.
Jen jsem chtěla odpovědět a už nechám toto vlákno pro ty co se drží a pomuzou nam co jsme teprve na te cestě.Ktera je někdy pekelne dlouha a krutá.Hezky den.

Mária,

prečítaj si toto:

m.cs-aa.eu/uzitocne/slogany-aa/

popremýšľaj o sebe a ak chceš poznať viac - prečítaj si celé vlákno:

1url.cz/uMadG

Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54276
Re: A co je jinak nez bylo pred tim, ze se ti dari Před 5 rok, 1 měsíc  
Někdy mi už přijde naprosto nepochopitelné, že jsem mohla někdy NEvydržet jeden jediný večer bez alkoholu. Bohu dík, že je to pryč .. Protože teď je to taková paráda . Život... Obyčejný normální život. Co já stihnu věcí, nejsem nervózní, věčně unavená, protivná, hadavá,bez náklady, líná.. Kdybyste viděli, co já už jen letos stihla udělat práce na zahradě, jako roky ne!! A jaký je to krásný pocit . A v práci také, mám dojem, že mi to snad i lépe myslí. . Zkuste se fakt naštvat, vybojujte to!! , vydržte a fakt uvidíte sami. Stojí to za to!!!
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54278
Re: A co je jinak nez bylo pred tim, ze se ti dari Před 5 rok, 1 měsíc  
Agi, to se tak krásně čte a je to velmi motivační. Já to mám na houpačce, většinou týden čistá a pátek a sobota sedma vína na večer. Někdy jsem v pátek tak vyfluslá, že třeba celý víkend nepromluvím, když jsou děti u táty. Většinou ten víkend proválím a prospím, ne kvůli kocovině, ale protože jsem KO. Současný partner to nechápe a rád by na výlety a to je o 12 let starší než já. Na péči o děti jsem sama, i když s námi partner žije. Neumí to s nima a já jsem vlastně zakázala, aby je vychovával. Nesnáším, když někdo křičí na děti.
Tož tolik úplňkový výlev -
Držte se .
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54280
Re: A co je jinak nez bylo pred tim, ze se ti dari Před 5 rok, 1 měsíc  
Dnes je úplňok?
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54284
Re: A co je jinak nez bylo pred tim, ze se ti dari Před 5 rok, 1 měsíc  
Jj, dnes je úplněk. Už dva dny hůř spím. Mám to tak při úplňku vždy ????????. A ještě jsem zapomněla napsat, jak hodně moc mi vzrostlo sebevědomí. I tím, jak jsem pyšná, že ten boj bojují SAMA... Navzdory všem a všemu. A snad i navzdory statistikám. Takže žádné výmluvy, a přemýšlení typu to už nikdy nebudu moc pít... To teď neřešte... Prostě nepiju a hotovo. Nehrabat se furt v tom, nelitoval se a být k sobě tvrdý. Vrátí se vám to jinak, ta disciplina .. V podobě spokojenosti sám se sebou. Opatrujte se a buďte silní.
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54344
Re: A co je jinak nez bylo pred tim, ze se ti dari Před 5 rok, 1 měsíc  
Co je inak, nez predtym ? Mozem sa vecer venovat viacerym aktivitam, robit co chcem. Ked som pil, moja mysel sa sustredila LEN na to, kedy sa konecne napijem. Proste predtym nervozita taka vnutorna. Nebol som schopny sa sustredit na nic. A ked som si vypil, tak sa mi zase do nicoho nechcelo..proste otupenost..a tak to slo kazdy vecer...a rano vycitky cim dalej, tym vacsie..

A neviem, abstinujem kratko, ale zatial sa mi velmi paci byt triezvy, mat seba sameho pod kontrolou..v minulosti alkohol mal pod kontrolou vecer mna, teraz som v tomto smere sam sebe panom. A paci sa mi to. Chodim spat okolo 22:00, vstavam vzdy o 7:00 aj cez vikend aj cez pracovne dni. Rano kava, caj, vecer si dam rooibos caj pred spanim. A vobec citim sa vyspaty a fit. Ked som pil, chlastal som do 01:00 po polnoci, rano som vstal s nafuknutym bruchom, otupeny...o 9:00, 10:00 - cez vikend, cez pracovne dni som musel vstat skorsie, takze do jednej v noci som chlastal a o siedmej rano vstal, tak asi viete, ako som rano musel vyzerat...a to nehovorim, ze keby ma rano cestou do prace zastavili policajti a dali mi fukat, tak pridem o papiere na 100 % Mal som proste doteraz riadne velke stastie, ze ma rano nezastavili. Aj preto som skoncil s pitim, nestoji mi to za to prist o papiere, ktore ma dost stali(tazkosti na praktickej skuske, trikrat neuspesny pokus v autoskole), kvoli d*bnutemu chlastu.
Radoslav
Fresh Boarder
Příspěvky: 11
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59989
Re: A co je jinak nez bylo pred tim, ze se ti dari Před 3 rok, 3 měsíce  
Co je jinak, že se daří nepít?
Plánování času , nemusí být nic extra a náročného a jet podle toho.
Těším se i z maličkostí a mám se ráda.
Opečovávám tím střízlivost a nekladu ji podmínky, protože to by nefungovalo.
Zdravá pokora, ale i egoismus vzhledem k abstinenci, je na prvním místě. Prostě žiji úplně normálně a bez alka. Předtím byl alkohol na prvním místě a důvod se pro něj vždycky našel, aby tam byl.
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 18/01/2021 10:19 Provedl: Stopka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60071
Re: A co je jinak nez bylo pred tim, ze se ti dari Před 3 rok, 3 měsíce  
"Jak jsi se všedností, nudou, jednotvárností atd. střízlivosti naložil ty? Co ti zafungovalo?"

Prijať to, zmieriť sa s tým. Pretože život je taký. Niekedy všedný, nudný, jednotvárny.

Mám pocit, že ty sa stále točíš v tom, že byť triezvy je nuda. A to ti vadí.

A teraz je na mieste otázka. Máš obavy z "nudy" alebo z toho, že by si sa už nikdy nemal napiť?
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Poslední úprava: 19/01/2021 00:13 Provedl: Maťo.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60101
Re: A co je jinak nez bylo pred tim, ze se ti dari Před 3 rok, 3 měsíce  
Ahoj Krtko,
první 2-3 měsíce, když je střízlivost něco nového, tak to dokážu vydržet. Pak to zevšední, už v tom není nic zvláštního a zrecidivuju. Tohle musím v sobě nějak vyřešit. Najít si nějaký jiný motor. Ale ten jiný motor má taky tendenci zevšednět.
Představa, že bych se už nikdy v životě nenapil, je strašná. Takže jsem si to v hlavě oddálil, že někdy v budoucnu možná, ale dnes a zítra ne. A v budoucnu se uvidí...
Fenix1
Senior Boarder
Příspěvky: 75
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 02/26
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60105
Re: A co je jinak nez bylo pred tim, ze se ti dari Před 3 rok, 3 měsíce  
cituji
první 2-3 měsíce, když je střízlivost něco nového...cituji
a co bylo nového, že to zevšednělo?
Josef
Platinum Boarder
Příspěvky: 700
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter