Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Chci přestat
#54128
Re: Chci přestat Před 5 rok  
Vtipné

Chápu jak to myslíš, ale dokud si pomáhám a trochu si ulevuji alkoholem, je to dobré. Což mi akorát říká, že to všechno přijde hned jak přestanu
Šárka
Junior Boarder
Příspěvky: 28
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54129
Re: Chci přestat Před 5 rok  
Máš 25. Ako dlho myslíš, že zvládneš si uľavovať alkoholom?

K tým tajomstvám. Tiež ich mám. A nikomu nepoviem. Ani psychologičke ani tu. Zomriem s nimi. Ale to nesúvisí s alkoholom, ani to nebolo ako dôvod môjho pitia. Netrápim sa tým, len to nikomu nepoviem.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54130
Re: Chci přestat Před 5 rok  
Šárka napsal:
Což mi akorát říká, že to všechno přijde hned jak přestanu

Presne tak. Jenze cim pozdeji s tim prestanes tim horsi to bude. Tohle je hra kterou nemuzes vyhrat .

Pokud mas tajemstvi nebo kostlivce ve skrini... je jedno jak tomu budeme rikat... kteri maji zustat navzdy pohrbeni tak at pohrbeni zustanou! Tva vec, Tve rozhodnuti. Ale proc tomu nedat sanci? Treba po nejake dobe sezeni s doktorem zjistis ze se na nektere veci da divat a vnimat je jinak nez jsi byla doted presvedcena ze to jde. A nebo taky ne... jiste. Ale aspon to zkusit.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54131
Re: Chci přestat Před 5 rok  
Ano. Asi máte všichni pravdu. Určitě máte. A já si tohle všechno musím připustit. Jen je to děsivý a neznámý. ALe.. první krok byl napsat sem, druhý bylo napsat do AA. Dost doufám, že pokud fakt zvládnu dojít na ten míting, budu trochu víc v pohodě a seberu odvahu zavolat na ten prevent. A pak už to pujde. Začátek je vždycky hrozný.

Já to trochu přirovnávám ke skoku z 5ti metrů do vody, když mám strach z výšek ale jsem závislák na adrenalinu.
Stát tam poprvý, to jsem myslela, že slezu zpátky dolu, ale něco mě nakoplo a prostě skoč. Podruhý to bylo o trochu lepší a pak mě to dokonce začalo bavit, i když mi to šlo trochu proti srsti.

Melu kraviny
Šárka
Junior Boarder
Příspěvky: 28
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54133
Re: Chci přestat Před 5 rok  
Sarko, zavolas a reknes presne to, co si napsala . Pijes a uz nechces.
Ty veci mi behaji a behaly v hlave tak dlouho, dokud jsem jevyresil.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54138
Re: Chci přestat Před 5 rok  
Šárka napsal:
Vtipné

Chápu jak to myslíš, ale dokud si pomáhám a trochu si ulevuji alkoholem, je to dobré. Což mi akorát říká, že to "všechno přijde hned jak přestanu!"

Šárka,
prečítaj si príbeh Liby:

1url.cz/itRu9

..."ešte stále máš obavu jej zatelefonovať?"

Mám odporúčanie: aby si každý diskutér najprv "pozorne prečítal články, ktoré ho usmernia aj poučia!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 15/03/2019 09:17 Provedl: Ja. Důvod: Skrátenie adresy cez 1url.cz... ;)
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54142
Re: Chci přestat Před 5 rok  
Jak se vůbec Líba má? Dlouho nepsala. Ví o ní někdo?
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54413
Re: Chci přestat Před 5 rok  
Ahoj, jsem 15 let abstinující alkoholik. Kvůli chlastu jsem přišla o všechno. Jedno ti můžu říct, sama to nevyřešíš a v ČB bude určitě psychiatrická poradna pro závislé. Já jsem pila 10 let tak, že si poslední roky takřka nepamatuju a stydím se za to co jsem prováděla. Zvladla jsem to ambulantním docházením na psychiatrii ke skvělé paní doktorce Konvalinové, která už bohužel není mezi námi. Strašné bylo, že i ožralá na mol jsem nemohla spát a pak už ani nerozlišovala den a noc. Jen zvládnout dojít si pro chlast a pak ho doma schovat.
Paní doktorka mi nasadila medikaci po které jsem pomalu začla spát a chlastat jsem přestala ze dne na den. Něco mi v té duté hlavě přeskočilo, to je ale obrovská vyjímka. Absťák byl strašnej ale dá se to zvládnout.
Pokud budeš mít nějaký dotaz, napiš ........pomůžu ti.....
Tes
Moderator
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54468
Re: Chci přestat Před 4 rok, 12 měsíce  
Ivana, já Ti děkuji za příspěvěk. Pravdou je, že jsem to měla už dávno udělat. Někam zavolat. A i když jsem byla odhodlaná, ten strach a ponížení bylo větší. Je toho hrozně moc na závěr školy a vůbec nestíhám. Uvědomuju si, že to nestíhám hlavně kvůli chlastání, ale jsem seklá. Totálně. Mám ty čísla, mluvím s lidma, co mě do toho kopou, ale vždycky se do toho něco vleze, co je prostě teď prioritní a je mi z toho akorát na blití.
Šárka
Junior Boarder
Příspěvky: 28
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54469
Re: Chci přestat Před 4 rok, 12 měsíce  
Neco do toho vleze, co je prioritnejsi. Mas na mysli alkohol a opiti se?
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter