Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: 50x a stále poprve...
Re: 50x a stále poprve... Před 10 měsíce  
Barbora napsal:
Ahoj. Je mi 22let. Od nejakejch 14ti me to k alkoholu tahne, i k jinejm drogam, vzdy me bavilo objevovat. Pubertu jako takovou jsem mela hodne divokou,...Jsem energickej clovek, takze kdyz se napiju, je sranda a divocina. Bohuzel - posledni rok jsem zacala pit vic, a poslední dva mesice si zadne akce nepamatuju. Vypiju treba 16panaku za vecer, do toho zakourim nejakou travu, a nevim o sobe.... Curam kde me napadne, ... Nehlede na to ze jsem opila nadrzena jak stepni koza, a je mi to uplne jedno, s kym jdu a kam jdu. ... Pamatuju si jeste treba sestej panak ale pak buch, a okno. Okno treba 8hodin,.... Moralni kocovina me szira hodinovejma placema. Musim prestat pit tvrdej, to je jasny. Ale nevim - děje se mi tohle vse jen kvuli alkoholu, a nebo jsem narusena?

Ahoj
Hmmm, tak to je poměrně "slušná práce" ve 22-ti letech. Ale asi tě zklamu tady přestat pít tvrdej už stačit nebude... a stejně to už ani nepůjde. Škoda, že jsi nekývla na tu odvykačku, mohla jsi alespoň na chvíli vypadnout z toho kolotoče co žiješ a případně by se mohlo přijít na to, co ti vlastně je, nebo co si tím chlastem a drogama v životě vlastně kompenzuješ. To už není "normální" pití jenom proto, že ti to třeba chutná, ale může tam být v podvědomí skrytý "program" sebedestrukce : nenávidím se a chci zemřít.... a to už se ambulantně léčit nedá, možná se bude muset i na nějakou dobu nasadit medikace na kompenzování těch tvých psychických stavů.
Pavel
pavel
Expert Boarder
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.

Je mě líto tak mladého člověka. Máš ještě šanci změnit život
Macek
Gold Boarder
graphgraph

Jj, Macku. Každého člověka je škoda. Nedávno jsem viděla svého strýce. Pamatuju si, že už kdysi měl sklony občas to prehnat. Postupem zacal pit vic. Teď je z něj troska. Totální. Prostě už to není ono, divam se na něj a on uvnitř prostě není. Jeho rodina už mu moc času nedává, už se prostě jenom čeká. Nejde dělat nic....
Proto držím palce všem, kteří se to zkouší zastavit. Udejte / udělejme to. Dokud to jde...
Allie
Platinum Boarder
graphgraph

Prave ze doufam, ze to zvladnu vyresit sama. Nastesti mam milujici rodinu a mamu, co o vsem vi. Snazi we mi pomoct, jenze me proste prepne a nevidim neslysim. Moc dekuju za nazor!
Nejmenuje se
Fresh Boarder
graphgraph

Mladyho, ale hloupyho. O vsem vim, tolikrat uz mi alkohol vzal - at uz lasku nebo kamarady. Budu muset doufat ze jsem natolik silna, ze to zvladnu.
Nejmenuje se
Fresh Boarder
graphgraph

Doufani je k nicemu. Nic se nezmeni, pokud se neco nezmeni.
MichalB
Platinum Boarder
graphgraph

Stránka: 12
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Žena alkoholik
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter