Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: Antabus
#56362
Antabus Před 4 rok, 8 měsíce  
Zdravím bando

Mám další dotaz. Od doby, co nepiji a nasadili mi antidepresiva mám tlak v podbřišku, hold se ozvaly játra. V úterý chci jít na antabus, ale mám strach, protože mi před nasazením nedělají žádné testy. Podle mě to je driák. Mám si testy před užíváním vyžádat?
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56363
Re: Antabus Před 4 rok, 8 měsíce  
Ivet1977 napsal:
Zdravím bando

Mám další dotaz. Od doby, co nepiji a nasadili mi antidepresiva "mám tlak v podbřišku, hold se ozvaly játra." V úterý chci jít na antabus, ale mám strach, protože mi před nasazením nedělají žádné testy. Podle mě to je driák. "Mám si testy před užíváním vyžádat?"

Játra/Pečeň nie sú/je uložené/á v podbrušku, ale pod pravým rebrovým oblúkom. Pečeň nebolí...

Testy (si) máš nárok vyžiadať!

"Urob TO!!!"=vyžiadaj si ich!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56364
Re: Antabus Před 4 rok, 8 měsíce  
já mám ale tlak právě pod žebry na pravé straně pod žeby. Na netu jsem se dozvěděla, že to j příznak onemocnění jater.Jen je divné, že je to d doby, co nepiji. Testy si určitě vyžádám. Doktorka je ignorovala, protože jsem byla na operaci, ale podotla, že tam se ty konkrétní testy nedělají.Mám z toho fakt obavy.
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56365
Re: Antabus Před 4 rok, 8 měsíce  
V pondělí návštiv praktického lékaře hned ráno (před sedmou a nalačno) a že chceš odběry, komplet, řekni mu, že máš bolesti a ať tě ještě pošle na nějaká hlubší vyšetření. Přibarvi to do horšího stavu, ikdyž to není tak vážné, protože na tu bílou mafii se musí dneska tvrdě, oni by pak chudáčci měli problémy třeba s pojišťovnou a některé výkony by jim nechtěli proplatit. Bude ti tvrdit, že to vyšetření není nutné, ale stůj si za tím. A máš pak klid ne?

Já měl ještě dva měsíce po vysazení alkoholu problémy se srdcem, zničehonic se mi rozeběhlo a motala se mi i občas hlava a chodil sem na EKG a jiné vyšetření, nic mi nenašli. Pak doktor povídá, že je to od psychiky a mám si najít psychiatra, udělali pro mně co mohli. Další dva roky jsem trpěl spíš psychickými problémy než tělesnými. No tehdy jsem to měl dost hektické, kdybych měl popisovat co jsem zažíval a čím prošel tak na několik stran.
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 20/07/2019 11:57 Provedl: pert.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56366
Re: Antabus Před 4 rok, 8 měsíce  
no ted jsem si četla nežádoucí účinky mých antidepresivních prášků a nejspíše to bude od nich. Sedí toho docela dost. Ted nevím, zda je brát dál anebo to časem odezní...
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56367
Re: Antabus Před 4 rok, 8 měsíce  
Může to být tím... ono každý lék má půlku letáku zaplácanou nežádoucími účinky a já je třeba nikdy nečtu, zajímá mně jen jestli jsou návykové nebo ne, pokud se mi objeví nějaké závažné komplikace tak to vysazuju, jinak je to dilema...

Nejlépe se zkouší léčba pod dohledem v lékařském zařízení, zkoušej to ten poslední měsíc jak sis dala a bude to těžké... kolik dní už máš čistých?
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56368
Re: Antabus Před 4 rok, 8 měsíce  
Dnes je to pátý den...na alkohol nemyslím a ani na něj nemám chut...jsem v klidu...a zaměstnávám se...nestresuju se....takže po této stránce v poho..
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56369
Re: Antabus Před 4 rok, 8 měsíce  
Ahoj Ivet,
já mám dnes taky 5 den a včera mě začalo pobolívat pod žebry vpravo. Měla jsem to i minule, když jsem přestala pít. Časem se to uklidnilo. A ještě jsem taky hrozně nafouklá, ať sním, co sním. Dnes jsem četla tady na fóru ty příspěvky, jak někdo blízký zamřel na následky pití. Brečela jsem asi 3 hodiny. Je to hrůza a bezmoc. Moc mi teď pomohla knížka od Nešpora Zůstat střízlivý. Popisuje tam spouštěče, které se zdají být svobodnou vůlí. Překvapila mě euforická nálada, což je můj případ, když je to super a vše se daří, tak tadááá pro víno, aby bylo ještě líp. Klasika. Drž se.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56370
Re: Antabus Před 4 rok, 8 měsíce  
Karolína napsal:
Ahoj Ivet,
já mám dnes taky 5 den a včera mě začalo pobolívat pod žebry vpravo. Měla jsem to i minule, když jsem přestala pít. Časem se to uklidnilo. A ještě jsem taky hrozně nafouklá, ať sním, co sním. Dnes jsem četla tady na fóru ty příspěvky, jak někdo blízký zamřel na následky pití. Brečela jsem asi 3 hodiny. Je to hrůza a bezmoc. Moc mi teď pomohla knížka od Nešpora Zůstat střízlivý. Popisuje tam spouštěče, které se zdají být svobodnou vůlí. Překvapila mě euforická nálada, což je můj případ, když je to super a vše se daří, tak tadááá pro víno, aby bylo ještě líp. Klasika. Drž se.


Ani nevíš, jak mě to uklidnilo. Já z toho mám docela strach, protože ted to začalo už i malinko bolet. Opravdu doufám, že to ustoupí.Kdyyž sedím, tak je to lepší, ale stoupnu a je to horší
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56371
Re: Antabus Před 4 rok, 8 měsíce  
Ivet1977 napsal:
ale mám strach, protože mi před nasazením nedělají žádné testy.

Pokud jsi se historicky nelecila s napr. problemy s tlakem, se srdcem nebo jatry tak bud uplne v klidu. Hodne doktoru strasi s Antabusem a s testy kolem nej protoze se preventivne sichruji - jako alkoholicka jsi pro lekare automaticky problemovy a rizikovy pacient. Samozrejme Ti vubec nic nebrani skocit si preventivne na kompletni testy ale kdyz to neudelas tak se nic nedeje.

A co se tyce problemu po vysazeni chlastu? Bolesti na srdci, bolesti na jatrech, zlucnikovy zachvat (leju sedmu vodky denne, chovam se jako prase a nic... a skoncim s chlastem a zlucnikovy zachvat ), problemy se zaludkem, problemy se zadama (proste nejednou zacaly bolet zada ), stridani prujmu a zacpy, pocity slabosti, stridani euforickych nalad s depresema a smutkem, chvilkove navaly vzteku a zurivosti z malickosti, vykyvy ve fyzicke kondici. Jo a svedeni ... proste jsem mel pocit ze mam svrab nebo prasivinu... na kuzi samozrejme ani stopa po nicem. Hele kdyz se nad tim zamyslim tak jsem mel behem prvniho ctvrt roku po vysazeni chlastu snad kazdou nemoc na svete . Ze zacatku me to silene desilo - bal jsem se ze me ten chlast tak znicil ze umiram ale po konzultaci s nekolika dalsimi alkoholiky to vypada ze se opravdu jen zblblej mozek daval dohromady a zlobily periferie a diagnostiky jak se to cely znovu kalibrovalo .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter