Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: Antabus
#56372
Re: Antabus Před 4 rok, 9 měsíce  
PS
Skutecnej maler nastane az se na Antabus napijes - pak opravdu muzou nastat velice nebezpecny stavy!
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56373
Re: Antabus Před 4 rok, 9 měsíce  
Gennosuke: Děkuji za sdílení informací, opravdu mě to uklidnilo Já když přestala pít poprvé, tak jsem toto neprožívala. Proto jseem si myslela, že je to z AD, co mi dali. Protože to začalo hned po užití prášku a až ted po asi 2 litrech minerálky mám klid a vše je pryč....
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56374
Re: Antabus Před 4 rok, 9 měsíce  
Ještě bych se chtěla zeptat. Má nějaké účinky ten Antabus? Anebo je to jak voda, která člověka nijak neovlivní a je schopný dál normálně fungovat?
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56375
Re: Antabus Před 4 rok, 9 měsíce  
Ivet:
Psychicky bys ten antabus nijak cítit neměla, mozek nijak neovlivňuje. Je to inhibitor acetaldehydrogenázy, tj zablokuje v játrech ten enzym, co odbourává acetaldehyd. Acetaldehyd vzniká z alkoholu a je to hlavní viník kocoviny. Takže antabus funguje tak, že hned po jednom drinku budeš mít ultra kocovinu jako bys toho vypila mnohem více.
Spisovatel
Junior Boarder
Příspěvky: 20
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56376
Re: Antabus Před 4 rok, 9 měsíce  
Spisovatel napsal:
Ivet:
Psychicky bys ten antabus nijak cítit neměla, mozek nijak neovlivňuje. Je to inhibitor acetaldehydrogenázy, tj zablokuje v játrech ten enzym, co odbourává acetaldehyd. Acetaldehyd vzniká z alkoholu a je to hlavní viník kocoviny. Takže antabus funguje tak, že hned po jednom drinku budeš mít ultra kocovinu jako bys toho vypila mnohem více.


Děkuji, šlo mi o to, jestli po jeho vypití mohu hned do práce a nebo jet autem Četla jsem, že se na něj nemůže vůbec pít, jinak je to opravdu vysoká hra se životem. Jste tu všichni skvělí, moc děkuji
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56377
Re: Antabus Před 4 rok, 9 měsíce  
Ivetko a kdy jdeš na první?
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56378
Re: Antabus Před 4 rok, 9 měsíce  
Ivet1977 napsal:
Děkuji, šlo mi o to, jestli po jeho vypití mohu hned do práce a nebo jet autem

Je to presne jak pises - nemela by jsi citit zadne problemy ani omezeni. Samozrejme ze se muzou objevit nejake vedlejsi ucinky nebo nesnasenlivost ale takovych lidi je malo.

Chapu ze Tva situace je zla a je pro Tebe problem byt v klidu ale zkus se takovymi vecmi nejak nenervovat. Nech to byt... A zkus se maximalne soustredit na to aby jsi to s pomoci Antabusu a ambulantni lecby dokazala zvladnout a mela jsi konecne klid a mohla jsi normalne a stastne fungovat.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56379
Re: Antabus Před 4 rok, 9 měsíce  
Antabus príbalový leták:

pribalove-letaky.cz/antabus-400-mg
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56380
Re: Antabus Před 4 rok, 9 měsíce  
Karolína napsal:
Ivetko a kdy jdeš na první?

V úterý. Akorát teda nevím, zda se to platí až tam anebo jak to je. Doktorka mi řekla akorát, že se chodí úterý, čtvrtek.....tak snad tam nepojedu zbytečně
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56381
Re: Antabus Před 4 rok, 9 měsíce  
Gennosuke napsal:
Ivet1977 napsal:
Děkuji, šlo mi o to, jestli po jeho vypití mohu hned do práce a nebo jet autem

Je to presne jak pises - nemela by jsi citit zadne problemy ani omezeni. Samozrejme ze se muzou objevit nejake vedlejsi ucinky nebo nesnasenlivost ale takovych lidi je malo.

Chapu ze Tva situace je zla a je pro Tebe problem byt v klidu ale zkus se takovymi vecmi nejak nenervovat. Nech to byt... A zkus se maximalne soustredit na to aby jsi to s pomoci Antabusu a ambulantni lecby dokazala zvladnout a mela jsi konecne klid a mohla jsi normalne a stastne fungovat.


Snažím se, opravdu se ted snažím, jak kvůli sobě, tak blízkým. Už jsem ssi našla i terapii a moc se na ni těším, konečně z té hlavy vše dostat Ale je mi den ode dne zatím líp a líp. Až teda dneska na ty divné stavy. Samozřejmě to vnitřní chvění mám stále, ale at to nemám tak lehké, neměla jsem pít.
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter