Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: Antabus
#56383
Re: Antabus Před 4 rok, 9 měsíce  
Ahojte všichni,Ivet jaké antidepresiva bereš? Mám s nimi zkušenosti...pokud to není tajné..

Petře,
celkem by mě zajímalo, co vše se Ti dělo při abstinenci, někdy to sepiš ...může to být zajímavé čtení...

A k těm bolestem a problémům při počátku abstinence, je to bohužel součástí, také to znám... co si budeme nalhávat, člověk si to ani mnohdy neuvědomí, ale jednlu jsem se zamyslel, dejme si příklad alkoholika pijícího 3krát do týdne...3 dny pije × týdny v roce= 3×52= 156 dní... následujúcí dny po alkoholu třeba tělo 10-12 hodin podle množství odbourává alkohol čili 3×52 týdnů o5 156 dní ...156 + 156 = 312 dní, kdy člověk pije nebo střízliví, kolik má rok dní každý ví je pak čemu se divit, že při abstinenci je tělo psych. i fyzicky v prd***.... myslím, že ne
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56384
Re: Antabus Před 4 rok, 9 měsíce  
Michal napsal:
Ahojte všichni,Ivet jaké antidepresiva bereš? Mám s nimi zkušenosti...pokud to není tajné..

Petře,
celkem by mě zajímalo, co vše se Ti dělo při abstinenci, někdy to sepiš ...může to být zajímavé čtení...

A k těm bolestem a problémům při počátku abstinence, je to bohužel součástí, také to znám... co si budeme nalhávat, člověk si to ani mnohdy neuvědomí, ale jednlu jsem se zamyslel, dejme si příklad alkoholika pijícího 3krát do týdne...3 dny pije × týdny v roce= 3×52= 156 dní... následujúcí dny po alkoholu třeba tělo 10-12 hodin podle množství odbourává alkohol čili 3×52 týdnů o5 156 dní ...156 + 156 = 312 dní, kdy člověk pije nebo střízliví, kolik má rok dní každý ví je pak čemu se divit, že při abstinenci je tělo psych. i fyzicky v prd***.... myslím, že ne


Ahojky, beru Elicea. A měla jsem z toho opravdu strach až jsem volala na ambulanci. Já abstinovala hodněkrát na delší dobu, ale tohle jsem nikdy nezažila v době abstinence. Proto mě to tak vyděsilo.
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56385
Re: Antabus Před 4 rok, 9 měsíce  
Ivet Eliceu znám a toto je poměrně šetrné antidepresivum, jsou mnohem horší. Ale na každého působí jinak a každému se objeví jiné nežádoucí účinky nicméně je to většinou otázka 2-3 týdnů než odezní (tělo si zvykne) a nástup by měl být v horizontu 4-6 týdnů.....pokud by byly než.účinky moc nepříjemné v praxi se právě na tuto dobu 4-6týdnů nasazují i benzodiazepiny k jejich zmírnění ( ale ty brát opravdu v krátkodobém intervalu a pak se k nim nevracet, jsou návykové a pro nás alkoholiky, kteří mají skkony k závislostem rizikové) ...ať je bry líp
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56386
Re: Antabus Před 4 rok, 9 měsíce  
Michal napsal:
Ivet Eliceu znám a toto je poměrně šetrné antidepresivum, jsou mnohem horší. Ale na každého působí jinak a každému se objeví jiné nežádoucí účinky nicméně je to většinou otázka 2-3 týdnů než odezní (tělo si zvykne) a nástup by měl být v horizontu 4-6 týdnů.....pokud by byly než.účinky moc nepříjemné v praxi se právě na tuto dobu 4-6týdnů nasazují i benzodiazepiny k jejich zmírnění ( ale ty brát opravdu v krátkodobém intervalu a pak se k nim nevracet, jsou návykové a pro nás alkoholiky, kteří mají skkony k závislostem rizikové) ...ať je bry líp

Moc děkuji, toto jsou opravdu rady nad zlato. Už se nebudu bát a hold si to protrpím. Hold za blbost se platí. Já myslela, že mi kolabují játra. Já právě volala na ambulanci jen kvůli tomu, abych se dozvěděla, jestli je to normální a tělo si napřed musí zvyknout anebo mi fakt nesedí a mám je vysadit.A že jsou šetrné je také supr info, nesnáším chemii v těle a už se těším, až je budu moci vysadit, samozřejmě na radu lékaře. Ještě jednou děkuji.
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56387
Re: Antabus Před 4 rok, 9 měsíce  
Gennosuke napsal:
PS
Skutecnej maler nastane az se na Antabus napijes - pak opravdu muzou nastat velice nebezpecny stavy!


tak mohla sem si vybrat i jiné, které se dají přepít, nebo se berou před pitím, aby nebyla kocovina....ale ty jsou za mě nesmysl....proto antabus, protože vím, co by mohl vyvolat a to já si nerisknu
Dnes jsem od známé slyšela případ, kdy se pán vrátil z léčebny, dn na to se opil a umřel, udusil se zvratky, protože antabus měl z léčebny stále v těle....
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56388
Re: Antabus Před 4 rok, 9 měsíce  
Zdravim Ivet, zkusenosti s Antabusem nemam. Ale mam jinou. Nekolik let jsem brala Beta blokatory, protoze mi busilo srdce. Teda jako jinak nez dusit ma. Brala jsem i dva denne podle potreby. A ted co nepiju jsem snizila na pulku za den. Tak treba dojde i k vysazeni.
Ale jak nekdo psal, ze se mu zacatkem abstinence motala hlava, tak to mam zatim stale. Pripisovala jsem to nizkymu tlaku
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56389
Re: Antabus Před 4 rok, 9 měsíce  
Erika:asi je to opravdu individuální.Ja doufám,že mě antabus problémy dělat nebude a na AD si tělo taky zvykne.Kazdopadne můj sen je také,že je jednou nebudu už potřebovat.
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56390
Re: Antabus Před 4 rok, 9 měsíce  
Ivet,

po vysazení alkoholu je rozumné nasadit probiotika (třeba SUKLem schválený Hylak Forte). Probiotika pomáhají v obnovení střevní mikroflory poškozené alkoholem a zabraňují tím tvorbě endotoxinů poškozujících játra.
Po vystřízlivění je dobré nasadit hepatoprotektiva (Essentiale Forte, ostropestřec mariánský, curcumin, atp) a vitamíny řady B + hořčík a vápník ve vhodném poměru.

Gennosuke,

svědění bylo s největší pravděpodobností způsobeno zvýšenou hladinou bilirubinu. Pravděpodobně jsi prodělal alkoholvou hepetitidu. (zežloutnutí není povinné)
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56391
Re: Antabus Před 4 rok, 9 měsíce  
Petr N: Dobré poledne a děkuji za radu. Ostrostřepec jsem si už koupila a i vitamín B. Děkuji. Dnes naštěstí zatím naprosto v pořádku
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56421
Re: Antabus Před 4 rok, 9 měsíce  
Ja napsal:
Antabus príbalový leták:

pribalove-letaky.cz/antabus-400-mg


No a v letáku sem se dočetla, že by se na něj nemělo řídit. No ale já se tam musím nějak dostat??!!
Fakt se na něj neřídí? A jak bych to dělala před prací? Tam musím řídit??
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter