Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Konec s pitím, zn. navždy
*
#56695
Re: Konec s pitím, zn. navždy Před 4 rok, 8 měsíce  
Ahoj Lucko,

přiznala sis problém, to už je na dobré cestě! Tvůj příběh je strašně podobný tomu mému. Taky žijeme aktivní život, dvě děti, já od října začnu zase chodit do školy. Tak se spolu vyprdněme na chlast. Já už napsala na AA, ve středu mívají sezení, tak snad mě přiberou. Taky přepíjím úzkosti, to snad vyřeší antidepresiva.
Evka
Junior Boarder
Příspěvky: 38
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56696
Re: Konec s pitím, zn. navždy Před 4 rok, 8 měsíce  
Ahoj holky,
děkuji oběma za milá slova. Svoji závislost si uvědomuji od počátku, ovšem jako spoustu alkoholiků jsem věřila, že budu pít kontrolovaně nebo třeba jen o víkendu. Bohužel to nejde, jakmile se napiju, nemůžu přestat dokud si nemyslím, že už stačí a musím jít spát. Samozřejmě pak v noci neslyším děti. Někdy jsem se vymlouvala na velkou únavu, že jsem seděla u PC, ale to nejde do nekonečna. Takže prostě dost. Budu psát, jak to se mnou je. AD už beru, dlouho, ale myslím, že tím, že piju, tak nefungují tak jak mají. Mám sociální fóbii a panické ataky. Hrůza děs, ale po alkoholu mi bylo vždy lépe. Jenže jak jsem pochopila, to je cesta do pekel:-(
Lucka
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56697
Re: Konec s pitím, zn. navždy Před 4 rok, 8 měsíce  
Ivetko, tak to gratuluju, ať se daří dál nepít. Kdyby cokoliv, hned sem můžeš napsat a my tě podpoříme. Mně už je čím dál líp.
Evka
Junior Boarder
Příspěvky: 38
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56698
Re: Konec s pitím, zn. navždy Před 4 rok, 8 měsíce  
Zvláštní, že ty příběhy jsou mnphdy podobné... ja taky pil od puberťáka, pak psych.problemy úzkosti, přepíjení úzkostí a před 30 mě to doběhlo a deprese a přepíjení depresí, ale s jednou odchylkou mi AD nějak nepomohly, Zoloft a nic ty Ivet bereš tu Eliceu?
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56703
Re: Konec s pitím, zn. navždy Před 4 rok, 8 měsíce  
Michal napsal:
Zvláštní, že ty příběhy jsou mnphdy podobné... ja taky pil od puberťáka, pak psych.problemy úzkosti, přepíjení úzkostí a před 30 mě to doběhlo a deprese a přepíjení depresí, ale s jednou odchylkou mi AD nějak nepomohly, Zoloft a nic ty Ivet bereš tu Eliceu?

Ahojky, ano beru. A je mi fajn, hlava si opravdu odpočinula a těším se opět z věcí.
Ale těžko říci, jestli je to díky AD anebo, že abstinuji a vrátila se mi chut do života.
Ale asi mi pomáhají i ty prášky.
Každopádně jsem spokojená
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56705
Re: Konec s pitím, zn. navždy Před 4 rok, 8 měsíce  
Ahoj,
Michale a nezabírají Ti možná proto ,že abstinujes vždy jen chvíli? Zda se mi ,že Ti to chvíli jde a pak zas nejde. Psal jsi, že už máš vyhlidlou nějakou dobrou léčebnu, z toho taky sešlo?
Moc bych Ti přála aby Ti už přecvaklo a bylo Ti fajn.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56707
Re: Konec s pitím, zn. navždy Před 4 rok, 8 měsíce  
Ahoj Maris ,
určitě máš pravdu! Já mám sebereflexi a objektivní sebekritiku a nedělal jsem nikdy na 100% to, co jsem měl/věděl. Know-how, jak dlouhodobě abstinovat a co dělat mám, no nikdy jsem to 100%ně neaplikoval v praxi. Ale docházím 1nou měsíčně k psychiatrovi, konzultuju to, snažím , dodržuji suchý dům, léčbu jsem nezavrhnul, už jsem byl v kontaktu s PL v Kroměříži odd.18B, přijmou mne, stačí dát měsíc dopředu vědět. Jsme domluveni s lékařem, že když to nepůjde, tak tam nastoupím. Ale snažíme se to ustát a vyřešit prozatúm ambulantně....a opravdu se snažím , je mi lépe, ale ne super, snad to už klapne a děkuji Ti moc
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56708
Re: Konec s pitím, zn. navždy Před 4 rok, 8 měsíce  
Michale,už jsme tu oba dost dlouho,a jak vidíš mi se to už daří.Neodkladej tu léčebnu, nemusíš tam brát prášky pokud nechceš sám, běž tam třeba jen na 6 týdnů, mohlo by Tě to nakopnut správným směrem,tak jako mě.Vim ,že se snažíš,ale je to prostě silnější než si myslíme Nenech to už tak,prostě někteří to sami nezvládnou a 1x za měsíc k psychiatrovi není moc.A co oni vlastně ví o tom jak nám je.Nejsou alkoholici i když jsou jejich pacienty alkoholici .V léčebně pochopíš možná jiné věci, které Ti pomohou nastartovat se správným směrem,kterým už tak dlouho chceš jít.Neotálej ,život je příliš krátký na to ho jen propít.Drzim pěsti.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 04/08/2019 20:56 Provedl: Lana.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56709
Re: Konec s pitím, zn. navždy Před 4 rok, 8 měsíce  
Já se nebojím léčebny/no samozřejmě trochu ano a jsem si jistý, že by mi prospěla a ve více směrech než co se týče jen alkoholu, spíš jsem vždy vše zvladnul sám a že mam za sebou věci na to kolik mi je a asi i teď se tomu bráním, protože i toto chci zvládnout sám, možná si nedokážu přiznat, že to nezvládnu bez pomoci, co si budem jsem tady cca od poloviny roku 2016 a nejdelší abstinence byla 7 měsíců, což je fajn, ale není to to co chci.... teď abstinuji a snad to vydrží. Doufám, že to ma hlavu a patu mám 3 12ku )) a díky za názor-máš pravdu...
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56710
Re: Konec s pitím, zn. navždy Před 4 rok, 8 měsíce  
Míšo,

třetí dvanáctka je směna v práci, nebo pivo?
Já bych nejraději šla do léčebny hned, ale nemůžu opustit děti. Tak to zkusím sama/ambulantně. Co se vždycky stane, že zase přijde recidiva? Jak dlouho pak trvá? Sedm měsíců je dobrý výkon, snad to teď vyjde navždy
Evka
Junior Boarder
Příspěvky: 38
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter