Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...12131415161718...36
Dolů
Téma: můj alko deník
*
#58872
Re: můj alko deník Před 3 rok, 4 měsíce  
Stopko, už jsem o tom četla no, že to příjde a že si na to musím dávat bacha. Teď jsem přijela od koní a hádejte co- je u nás akce ve stodole zas +-20 lidí, hudba, zůstávám doma
inka
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58873
Re: můj alko deník Před 3 rok, 4 měsíce  
Inko, vydrz!
Je to tezky, kdyz to mas pod nosem.
Nedavaji neco peknyho v Tv??
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58874
Re: můj alko deník Před 3 rok, 4 měsíce  
A co to je za akci? Jestli chápu , tak máte přizpůsobeny prostor na takovou akci se ?známými? ....když jsi řekla manželovi o svém problémů a bojí ti nemohl najít trošku empatie a dýchánek odložit ? Nebo?
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58875
Re: můj alko deník Před 3 rok, 4 měsíce  
Obávám se, že v takové prostředí to bude holt děsně náročné a doporučoval bych se izolovat na nějakou dobu a zaměstnat se jiným způsobem doma, třeba papírově, cvičením, nějakou manuální prací apod. Manžel to zvládne a určitě by vás to nějak finančně nezruinovalo, musíš být u všeho? Jsi nepostradatelná?
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58876
Re: můj alko deník Před 3 rok, 4 měsíce  
Pert, trochu od temy, ale Nenahraditeľná
youtu.be/Fb1fIST9OIk
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Poslední úprava: 12/12/2020 21:15 Provedl: Maťo.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58877
Re: můj alko deník Před 3 rok, 4 měsíce  
Moc hezký klip. I pro mně tématický.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58878
Re: můj alko deník Před 3 rok, 4 měsíce  
eriko, nemáme televizi ale už jsem si stáhla "opustit Las Vegas" takový alko film co se tady doporučuje, a včera se začetla do démona alkoholu od Londna, a úplně v klidu byla doma , občas je zašla pozdravit, opéct špkáček a zase jsem šla a úplně v pohodě:) od rána jedu jako fretka, nakoupeno, uvařeno upečeno, uklizeno dobrá nálada, perfektní

Michale, ano, máme dům, s velkou zahradou, lesem, na okraji města, a zrekonstruovanou stodolu- je tam kuchyň, výčep, sklípek, krb.. prostě pařící místnost. Manžel je hudebník, tak se tam slézají s kapelou, rodinama, kámoši, u nás je v podstatě denně někdo, občas někdo přespí.. žijeme fakt hodně aktivně. Běžně se ty akce konaly i u nás doma, ale to jsem manežlovi vysvětlila že nééé, zároveň jej neomezuju, tak v té stodole to toleruju

jsem hlavně ráda, že mě to ani nelákalo se k ni připojit

Petře, jak říkám, zůstala jsem doma v pohodě. Začala jsem zase číst tak zítra směr knihovna Jinak já nas teď živím manželovi zavřela vláda svým opatřením obě hospody.. je to náročnější teď. A vždy jsem si myslela, že jsme nepostradatelná jsem celý život ta co jde na akci nejvíc vidět.. a včera jsem zjistila, že NEMUSÍM .. hrozně toho ze mě spadlo nikdo se neposral, že jsem nenachystala hromady jídla jako vždy, vystačili si prostě s chlebem a klobásama, nevím, proč jsem celý život v tom, že musím být perfektní za každou cenu a všude.
inka
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58879
Re: můj alko deník Před 3 rok, 4 měsíce  
Inko, bezva!
Gratulace. Ses Borka.
O Londnoj jse cetla. Mel to pekne rozjety. Mam v planu si to precist.
V dnesni dobe asi malo kdo neme Tv. Co na to deti?
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58880
Re: můj alko deník Před 3 rok, 4 měsíce  
eriko, my nikd yneměli TV, co máme děti (synovi je 11) předtím jsem byla studentka, takže to se spíš pařilo. TV znám naposled od rodičů a běžely tam jen reklamy, kriminálka a bububu zprávy.. nemyslím, že se něco změnilo mě nechybí.. máme projektor a když chcem film, pustíme si ho na plátno, ale spíš na to není stejně čas
inka
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58881
Re: můj alko deník Před 3 rok, 4 měsíce  
inko, pokud to budeš chtít vydržet a nepít...veř mi stojí to za to.....přečti si mojí cestu "Abstinence jak žít po závislosti" je to dlouhá a bolavá cesta...drž se....
Tes
Moderator
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...12131415161718...36
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter