Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...23242526272829...36
Dolů
Téma: můj alko deník
*
#59040
Re: můj alko deník Před 3 rok, 4 měsíce  
Martina napsal:Nasilne odopieranie alkoholu vedie len k jeho napitiu sa..spustaju sa bazenia, retazove myslienky.

A jak to mám asi udělat, jasně, že násilně odporuju myšlenkám!!! Mně teda nejde udělat zkrat a nemyslet na to, to se prostě u mně nedá. Jelikož jsem v začátcích, tak to bažení se určitě dostavuje. Snažím se odmítat, ale po takové době neúspěchu už nevěřím ani sama sobě, ALE DOUFÁM A SNAŽÍM SE...A jak říkám, naděje umírá poslední, že to tento X zvládnu...
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59041
Re: můj alko deník Před 3 rok, 4 měsíce  
Angelína,

..."každý sme SVOJ; a TO je dobré!!!"
...každý máme SVOJU cestu;
...aj TÚ do triezvosti;
"DÔLEŽITÉ je, že vieš, ČO CHCEŠ!!!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59042
Re: můj alko deník Před 3 rok, 4 měsíce  
Angelino, precti si Muj alko denik uplne ze zacatku. Nekde na prvnich strankach Martina taky psala.
Az si to prectes, tak poznas, ze si z ni nemusis delat starosti.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59043
Re: můj alko deník Před 3 rok, 4 měsíce  
Ahoj Eriko, který kořen to je? Tvůj alko deník? Děkuji
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59044
Re: můj alko deník Před 3 rok, 4 měsíce  
Tak a zase hlavně se nenudit, tak fičím něco dělat. Večer si určitě přečtu Vaše jakékoliv příspěvky na kohokoliv. Mám ráda to tady vše číst a slyšet o Vás. Hodně mi to pomáhá a dobíjí baterky. Tak si pište,
a hlavně užívejte adventní neděli
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59047
Re: můj alko deník Před 3 rok, 4 měsíce  
Angelina napsal:
A jak to mám asi udělat, jasně, že násilně odporuju myšlenkám!!!

Domnivam se ze Martina to myslela jinak - ze jde o motivaci a presvedceni. Ony jsou totiz v zasade dve skupiny abstinujicich alkoholiku...

1. Abstinuje proto ze MUSI. MUSIM PRESTAT PIT!!! Musim protoze jinak prijdu o praci, ztratim rodinu, prijdu o zdravi, padnu na socialni dno... proste MUSIM prestat pit, jinak bude moc zle.

2. Abstinuje proto ze CHCE. Ne proto ze je k tomu nucen okolnostim, ne proto ze je pod nejakym tlakem, ne proto ze musi. Dotycnemu je na bliti z chlastu, na bliti ze sebe sameho a z toho kam se dostal a uz to tak proste nechce dal. Ne kvuli okolnostem, ne kvuli zdravi, ne kvuli rodine, ne kvuli lasce - kvuli sobe.

Bohuzel ti co abstinuji z donuceni - protoze museji - to velmi casto nezvladnou. Je lepsi abstinovat dobrovolne, z vlastni vule a ne pod tlakem okolnosti. Ale tohle je neco k cemu se alkoholik musi dopracovat a trva to nejaky cas. Takze je uplne dobre ze to zenes na silu! Bojuj se zavislosti silou - drz se v neustale pohotovosti, rvi se o kazdy cisty den... a jak ty dny budou pribyvat tak najednou sama zjistis ze to jde samo od sebe lip a lip . Ze uz neni nutne byt neustale napjata, obavat se kazdeho kontaktu s alkoholem a neustale kontrolovat sve myslenky.

PS
Jsi sikovna jak zvladas! Drzim palce!

PPS
Pises o lahodne chuti prosecca. Je spousta veci ktere chutnaji stejne dobre nebo lip ! Mej je po roce neustale pripravene a az na Tebe prijde zase bazeni tak se na ne vrhni !
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59048
Re: můj alko deník Před 3 rok, 4 měsíce  
Dobré ránko všem,
tak hlásím další noc bez alkoholu.
Krásný začátek týdne všem.
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59049
Re: můj alko deník Před 3 rok, 4 měsíce  
Super.....drž se,,,,,,
Tes
Moderator
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59050
Re: můj alko deník Před 3 rok, 4 měsíce  
Súhlas s Gennom. Len doplním. Chcem, musím, nesmiem, na prvý pohľad vyzerá ako hranie so slovíčkami. Ale pocitovo je to rozdiel. Abstinovanie nesmie byť trápenie. Dlhé roky som s alkoholom bojoval. A prehrával. Roky som chcel prestať piť a nedarilo sa mi. Po pár mesiacoch som zlyhával. A čo mi pomohlo teraz? Pokora, zmierenie, rešpekt.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59052
Re: můj alko deník Před 3 rok, 4 měsíce  
Souhlas s Krtkem a Genem, pokud se chce přestat, musí dojít k té pokoře a osvícení. Pro bezvěrce jako jsem já, to bylo něco mimo chápání. Přestala jsem ze dne na den, dodnes to nechápu. Souhlasím s názorem více abstinujících alkoholiků, že to NE UŽ NIKDY musí vyjít z hloubi duše. V roce 2016 a 2017 jsem měla dvě náročné neurochirurgické operace. Půjčila jsem si od sestřičky knihu Andělé v mých vlasech od Lorna Byrne. Vřele doporučuji. Je i audio. Je to kniha, která vás pohltí a donutí přemýšlet. Často si ji pouštím když nemůžu spát.
Tes
Moderator
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...23242526272829...36
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter