Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Můj boj
#60192
Re: Můj boj Před 3 rok, 2 měsíce  
Jan napsal:
Já zatim 45hodin 0 promile.Jsem zvědavej jestli vydržím týden a pak měsíc či rok.Stojí mě to hodně benzínu každý den najedu jen tak 150km.Jezdím na el.koloběžce ale sníh mi hodil vidle.

Gratuluji!!! Teď je to 45 hodin, brzy 45 dnů, pak 45 měsíců...a už to pojede. A k tomu potřebujete jediné - pevné a nikdy neměnné rozhodnutí - cíl!! Vaše rozhodnutí musí být skálopevné!! Pamatujte si to Honzo. Vše ostatní jsou jen s prominutím sračky.
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#60230
Re: Můj boj Před 3 rok, 2 měsíce  
Ahoj a díky,je to přesně od 5.1.2021 12.00hod 0 promile.To jsem nedokázal 17 let.Zatím se cítím uplně v pohodě,klesl krevní tlak,nebyl problém si naměřit nad 160 na 100 a teď běžně není problém být lehce pod 120 na 80.Pil jsem hlavně sám a propil ve vodce do 6000kč,bohužel peníze zatím projíždím v autě.Už jsem psal pracovní týden jse pil cca 10 flašek 0,5l a celej tejden volnej popil 15 flašek.To delírium bylo posledním varováním.
Jan
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter