Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Dům abstinence Moniky Plocové
#6042
Re: Dům abstinence Moniky Plocové Před 12 rok, 9 měsíce  
Já zapomněla, že je to Vaše diskuze.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6045
Re: Dům abstinence Moniky Plocové Před 12 rok, 9 měsíce  
Aneto, podobně jste reagovala , když tu byla Radka, Darka....o co Vám jde?Diskuze je naše.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6046
Re: Dům abstinence Moniky Plocové Před 12 rok, 9 měsíce  
Dobrý den, tím příkladem soukromé školy jsem chtěla jen ukázat, že nikdy to nebude tak, abychom měli všichni stejné šance. Ve vzdělání, ve zdraví ani v běžném životě. Co se léčby týka, trvám na tom, že každý potřebuje najít způsob terapie, která na něj zabere... Mně osobně bylo proti srsti jak kňourání s Monikou nad vlastnoručníma obrázkama, ve kterých se údajně promítala naše psychika, tak pozůstatky "skálovského drilu", který, mám pocit už je překonaný. Nevyhovuje mi ani "kolektivní štěstí" nad abstinencí u AA. Takže jsem našla psychiatra, který mi vyhovuje a ráda si za něj zaplatím. Jestli dá někdo sto tisíc za to, že v léčebně nebude spát v zašívaném povlečení, dá si v klidu cigaretu, aniž by zároveň rozdal celou krabičku těm, kteří na ně nemají a nebude se dohadovat s personálem o uvaření vody na kafe, proč ne. A k těm "chudákům" co se kvůli zadluží... no snad je to přece o něco lepší, než když se zadluží kvůli chlastu ne ?
tak hezký den všem
Hanka
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6047
Re: Dům abstinence Moniky Plocové Před 12 rok, 9 měsíce  
Zadluží se na nic, to je to, co pořád nechápeš, není možné za tak krátkou dobu nic vyléčit, a alkoholismus je nevyléčitelný.A každý těžce závislý s pokorou přijme i tu léčebnu, zašívané povlečení........Já i Radka chceme chránit ty nemocné, je to tak těžké chápat?Myslím, že to pan doktor vysvětlil taky jasně, proč sem tyto příspěvky nepatří.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6051
Re: Dům abstinence Moniky Plocové Před 12 rok, 9 měsíce  
Dobrý den, no já si netroufám takhle odhadnout, co komu pomůže... myslím, že někomu AA, někomu léčebna někomu něco úplně jiného a někomu asi vůbec nic... V každém případě souhlasím, že jediná možnost je úplná abstinence, ale co člověka k tomu rozhodnutí přivede, je nejspíš individuální... Lidé by se měli naučit být za sebe zodpovědní, pokud je to nad jejich síly, je potřeba odevzdat občanku a zažádat o opatrovníka... Co se týče pokory, ano je důležitá.. nicméně, pokoru cítím ve vztahu k bohu či, jak kdo chce k nějaké vyšší moci, k přírodě, k vyjímečným lidem a k lidem, kterých si vážím... ale nezlobte se na mně, pokoru nemohu cítit ve vztahu k drzému personálu zastaralého zdravotního systému v našich léčebnách.... a to si troufám tvrdit, že jsem byla v dost špatném stavu a docela určitě jsem alkoholička, žádný pijan... No proč to píšu.. nemám ráda, když má někdo za to, že existuje jediná univerzální pravda.. v tomto případě bude možná lepší použít výraz metoda, která funguje za všech okolností a na všechny a ostatní odsuzuje... Mně je srdečně jedno, na čem Plocová vydělává, ale nikdy bych člověku, který napíše že mu pomohla nenadávala do hovad...
takže asi tak
přeji příjemný letní den všem
Hanka
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6052
Re: Dům abstinence Moniky Plocové Před 12 rok, 9 měsíce  
Opět nepochopeno.Hovado bylo nazváno proto, že sem psalo různýma nickama lži, jeden a ten člověk lhal vědomě nám všem!Žena, muž....jeden a ten samý.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6055
Re: Dům abstinence Moniky Plocové Před 12 rok, 9 měsíce  
Abstinentko Jano, uvádět jako úspěch léčby to, že abstinujete "již" celý měsíc, to je směšné: Měsíc dokáže abstinovat kdekterý alkoholik i bez léčebny. Až budete abstinovat 5 let, pak je možné bavít se o úspěšnosti léčby!!!!
Magda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8471
Re: Dům abstinence Moniky Plocové Před 12 rok, 1 měsíc  
Zdraví je pro mne to nejcennější, co mám, a proto jsem ani minutu neváhala se i zadlužit, abych mohla absolvovat vysoce kvalitní léčbu v Domě Moniky Plocové.
Skutečně odborný a zároveň lidský přístup celého týmu k nám pacientům 24 denně by mi nemohla nahradit žádná ústavní léčba.
Dávám a budu vždy dávat přednost KVALITĚ pře kvantitou!
Dáša

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11995
Re: Dům abstinence Moniky Plocové Před 11 rok, 5 měsíce  
Přihlásila jsem se na léčbu k paní Plocové na doporučení klinického psychiatra z detoxu ve Střešovicích a na doporičení dvou psychologů ( kde á propos) necháte za hodinu 1000 Kč. navíc 60 000 není tolik, když si uvědomíte, kolik utratíte za alkohol. janacer24
Janacer24

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11997
Re: Dům abstinence Moniky Plocové Před 11 rok, 5 měsíce  
Můžu mít i zlatem pokrytou léčbu.Ovšem když budu věřit tomu,že jsem ji draze zaplatila.Přestanu očekávat od sebe a budu očekávat od léčby.Což je omyl jako prase.Já jsem se stala závislá-a já budu trpět
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter