Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Dům abstinence Moniky Plocové
#12002
Re: Dům abstinence Moniky Plocové Před 11 rok, 5 měsíce  
Pro někoho je 6O tisíc málo, někdo se zadluží na pár let, doufajíc, že mu bude pomoženo.Plocová má, nebo měla ve svém logu, že alkoholismus vyléčí za 3 týdny a za těch 60 tisíc, což pokládám za zločin, ona ví velice dobře, že alkoholismus vyléčit nelze, a těžit z těžce nemocných pokládám za hyenismus.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12110
Re: Dům abstinence Moniky Plocové Před 11 rok, 5 měsíce  
Tak jsem se chtěla zeptat na Váš názor na Dům abstinence Moniky Plocové a narazila jsem na tuto diskuzi. Mě se hned zdálo podezřelých těch 33 dnů... Takže děkuju za názory, už vím všechno, co jsem potřebovala .
sabi

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12115
Re: Dům abstinence Moniky Plocové Před 11 rok, 5 měsíce  
Nejsmutnější je tam u té léčby tvrzení, že vyléčí alkoholismus!Lež!Ale je to tam prý hezké- někdy i za 58 tisíc.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12124
Re: Dům abstinence Moniky Plocové Před 11 rok, 5 měsíce  
já teď koukla na ty její stránky, oni jí investoři zavřeli dům abstinence a tam teď má dům moniky plocové... no má tam maximálně šest klientů, takže taková fakt soukromá léčba...
věřim, že někomu pomoct může, řekla bych, že hlavně úzkostným ženským s průměrným intelektem bez větších ambicí... pro takové fakt skálovská škola není...
o vyléčení za 33 dní jsem tam nečetla, dokonce nabízí i jakési intenzivní doléčování... nevim...
já osobně jsem paní Plocovou poznala a léčit bych se jejími metodami nešla za peníze ani zadarmo...
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12126
Re: Dům abstinence Moniky Plocové Před 11 rok, 5 měsíce  
Také tomu nevěřím.Jen Detox organismu trvá 6týdnů.A dát do kupy běžnou funkci mozku?Trvá roky.Když vzpoměnu-pakaždé jsem byla mimon´ještě po 3měsíční léčbě.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12127
Re: Dům abstinence Moniky Plocové Před 11 rok, 5 měsíce  
nedávno tam byla známá, prý to nebylo tak zlé,ale nyní je nešťastná, na léčbu si půjčila, a tak splácí, a lituje.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12129
Re: Dům abstinence Moniky Plocové Před 11 rok, 5 měsíce  
Ty dluhy ji budou natolik psychicky drtit až začne pít opět.Považuju to za bysnys.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13209
Re: Dům abstinence Moniky Plocové Před 11 rok, 1 měsíc  
Teď jsem četla na netu, že Dům abstinence Moniky Pilotové je definitivně uzavřen !
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13210
Re: Dům abstinence Moniky Plocové Před 11 rok, 1 měsíc  
Děsila mně ta krátká doba, tolik peněz....ta známá, co tam byla už opět pije, takže žádný zázrak se nekonal, jen ty prachy byly v kapse.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13211
Re: Dům abstinence Moniky Plocové Před 11 rok, 1 měsíc  
Libo, kolik nešťastných lidí se vydalo z peněz !
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter