Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Dům abstinence Moniky Plocové
#13212
Re: Dům abstinence Moniky Plocové Před 11 rok, 1 měsíc  
Jenže tito věřili, že jim někdo pomůže, ona p.Plocová se zaštiťuje tím, že sama byla alkoholička, spousta lidí netuší, co je alkoholismus, a tak zaplatí skoro 60 tisíc za nic, a to je může dostat ještě do větších problémů, než byli předtím.Naivně doufají v pomoc.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13213
Re: Dům abstinence Moniky Plocové Před 11 rok, 1 měsíc  
Právě proto, že vím, že p. Plocova byla alkoholik, tak mi to od ní připadá jako podvod ! Co dělá Petrata,ještě sem chodí , jak se vede ?
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13214
Re: Dům abstinence Moniky Plocové Před 11 rok, 1 měsíc  
holky, ona to asi nemyslela zle... ona jen věří tomu, že co pomohlo jí, pomůže jinému... já jí zažila jako laickou terapeutku v Bohnicích, její způsob mi vyloženě nesednul, ale spoustě ženských jo... já věřim, že někomu pomoct asi mohla... už jsem to psala dřív, není žádná intelektuálka, ale o to spousta lidí nestojí, znovu opakuju, alkoholismus není povahovej rys!!!
... já třeba nikdy nepochopila, jak se ty její slátaniny Na špičce ledovce a ještě snad další mohly vůbec prodávat... ale prostě byli lidi, který se v tom našli a líbilo se jim to... pokud na to někdo má, ať jí ty prachy dá, pokud je natolik nesvéprávnej, že se kvůli tomu zadluží, ať jde na obec, odevzdá občanku a požádá o opatrovníka, co k tomu říct... :-/
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13215
Re: Dům abstinence Moniky Plocové Před 11 rok, 1 měsíc  
Nechci se zastávat p Plocové, ale nedá mi. Tříměsíční léčba stojí prý na jednoho pacienta přes sto tisíc, to jsem se dozvěděl na svém léčení. Platí to pojišťovny, zatím. V zahraničí si to většinou lidi musí hradit sami. Dost možná, tedy, že p. Plocová je jen průkopníkem v soukromých protialkoholních léčeben u nás, ono je otázkou času dokdy to pojišťovny budou proplácet. Je však otázkou kolik lidí na to bude mít. Já neměl ani mobil, když jsem šel do léčebny.
A tak si myslím, že nic není špatné, když to někomu může pomoci, ať už státní či soukromé léčebny a i lékaři. Ale hlavně si říkám, že konečně v ČR začínají opravdu fungovat AA, kde je vše zdarma a jak jsem kdesi četl, v AA se celosvětově uzdravuje kolem sedumdesáti procent všech alkoholiků. A patřím mezi ně, ale je opravdu dobře, když lidi něco dělají pro druhé, no a ty peníze? No já bych na to neměl ani dnes, a nemyslím si, že je to nějaká motivace k nepití. Ale to je na dýl. Přeji pěkné střízlivě svobodné dny Michal
Michal

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13216
Re: Dům abstinence Moniky Plocové Před 11 rok, 1 měsíc  
Mne spíš vadí,že slibuje nesplnitelné, sama přece prošla klasickou léčebnou,nebo se pletu ?
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13218
Re: Dům abstinence Moniky Plocové Před 11 rok, 1 měsíc  
upřímně, já myslím, že o tu dobu strávenou v léčbě až tak nejde... nemělo by to být o odříznutí od chlastu, to je dobrý maximálně pro bezprostřední záchranu života rozpitýho člověka... jo, Plocová se taky léčila v Bohnicích a pak tam dlouho pracovala... patlala s pacientkami obrázky a pak se o nich vykládalo, co jako znamenají... mně to přišlo hloupý, některý byly naopak nadšený... jde o tu změnu v hlavě, rozhodnout se, že nechci... jak se rozhodneš, je to snadný...
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13219
Re: Dům abstinence Moniky Plocové Před 11 rok, 1 měsíc  
S TÍM SE DÁ SOUHLASIT !
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13220
Re: Dům abstinence Moniky Plocové Před 11 rok, 1 měsíc  
anet zdravím, vede se dobře, od démonů mi nejvíc pomohlo si to uvědomit, nepít a klidný domácí režim, moc už sem nechodím, unavuje mne ta beznaděj o které tady čtu:), ale občas zabrousím jako dnes, držte se a dámy buďme....pozdravy všem..a jaro už tady:), nevím ani co napsat, jen že všem držím palce a věřím, že jsem na dobré cestě, tak ahoj:)
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13223
Re: Dům abstinence Moniky Plocové Před 11 rok, 1 měsíc  
Mochale, díky za takové průkopníky, nebo hyeny, co se přiživují na lidském neštěstí?Pobyt v léčebně stojí 1200 až 1600 Kč za den, ale to všechny nemocnice.Alkoholismus je nemoc jako každá jiná, pojištění jsem platila......Vím také, že je dost lidí, co vykřikují, že z jejich daní se platí opilcům, narkomanům léčení, z těch feťáků, kteří byli v léčebně se mnou, minimum z nich mělo zaplaceno pojištění, a to jen pár let,a léčí se 6-7 měsíců.Je divné, že p.Plocové pojišťovna nepřiplácí nic, a jestli ano, tak už ty ceny jsou opravdu síla.Jak by jsi Michale dopadl, kdyby tu byli jen léčebny typu p.Plocové?Sám jsi neplatil nic, a tady lobuješ za takové děsy.Tím, že se budou léčení platit straší dávno.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#13228
Re: Dům abstinence Moniky Plocové Před 11 rok, 1 měsíc  
Ahoj, jsem si teď při čtení zpráv vzpomněla na naší diskuzi... Plocová je ještě břídil, co )
www.novinky.cz/zena/styl/294511-odvykaci-kury-superbohati-jezdi-do-svycarska.html
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter