Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...14
Dolů
Téma: Bez moc, snaha a nadeje
#62239
Re: Bez moc, snaha a nadeje Před 2 rok, 10 měsíce  
Koukáme na film. Úsměvy smutných můžu. Pustil si to sám. Je to o alkoholikach.
Alena
Expert Boarder
Příspěvky: 105
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62240
Re: Bez moc, snaha a nadeje Před 2 rok, 10 měsíce  
Aleno: Rok Ďábla, je tam podobenství Nohavicova kopce. Doporučuju, neznám lepší přirovnání.......držte se...oba.
Tes
Moderator
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62241
Re: Bez moc, snaha a nadeje Před 2 rok, 10 měsíce  
Děkuji, odpoledne pustíme.
Alena
Expert Boarder
Příspěvky: 105
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62242
Re: Bez moc, snaha a nadeje Před 2 rok, 10 měsíce  
Erika napsal:
[quote]Aleno, kazdy to ma jinak
Ja vubec nemohla ven, zadnej pohyb, ruce i nohy tezky. A natoz videt lidi. Ani nahodou!!!!
Bavily me serialy, detektivky, krimi, neco do 50 min dil. Ze jsem se chvili soustredila, na to, kdo je vrah a ne na sve pocity . [/quote
Eriko, přesně tak jsem to měla také. S těmi seriály... Teď už dokážu i číst, ale tehdy to nešlo.
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62243
Re: Bez moc, snaha a nadeje Před 2 rok, 10 měsíce  
Alenka, 

skutočné šialenstvo je sústavne sa intoxikovať/(ožierať) a nevedieť prečo. Ďalší nepochopiteľný extrém je opíjať sa a očakávať zázrak — vytriezvenie, bez vlastného pričinenia. "Samo" sa TO prihodilo = "samo" sa TO stalo!... iba strýko *SAMO* o tom ešte jediný nevie! Vystúpiť z kruhu závislosti je proces, ktorý naštartuje úprimné rozhodnutie vyvierajúce zvnútra a pretavené snahou a odhodlaním do akcie a vedomých triezvych skutkov.
Prečo sa vracať, čo i len na chvíľku späť — do kolobehu abstinenčných príznakov a utrpení — keď stačí urobiť takto raz — naposledy aj navždy — a už sa nikdy nevracať!!!

Cesta späť ani kontrolované/(regulované) pitie, tzv. "harmonická redukcia = znižovanie dávky" je pre ožrana/korheľa/spiťara zarúbaná/neschodná!!!

TU pomôže dôvera a viera v lekára a lekársku vedu. Detox ~ ústavná liečba ~ sústavné kontinuálne doliečovanie v kluboch abstinentov, resocializačných zariadeniach, spoločenstvách AA, spoluzávislých a pod. 

"Prajem Vám všetkým skoré uzdravenie, Tebe aj deťom!!!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62244
Re: Bez moc, snaha a nadeje Před 2 rok, 10 měsíce  
Já to odhodlání vidím. Vidím i když je opilý jak volá o pomoc. Snad se sám v sobě smiri,že nad alkoholem nejde vyhrát. Je to o něm a na něm. Ví, ze mé má u sebe pokud bude bojovat. A ví, že pokud ne tak může být sám. Překvapuje mě, že dnes je to teprve 2 den a docela to dává. Povídáme si koukáme na filmy. Jen ho bolí hlava a trochu se potí. Nechce jist, ale pije aspoň ty proteinový nápoje.
Alena
Expert Boarder
Příspěvky: 105
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62245
Re: Bez moc, snaha a nadeje Před 2 rok, 10 měsíce  
Tak jsme koukali. Upřímně ten první film mi dal více. Ale zítra si pustím tenhle od Tebe ještě sama až bude Martin v práci. Díky bohu už je ok.
Alena
Expert Boarder
Příspěvky: 105
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62247
Re: Bez moc, snaha a nadeje Před 2 rok, 10 měsíce  
Tak asi první větší uleva. Den 3. Muž souhlasil a poslal email lekarce obvodni o napsání receptu na antabus a nějaká antidepresiva ať už má doma něco dřív než půjde na tu psychiatrii.Tohle je extrémní krok. Když byl před lety v lecebne nechtěl žádné léky a nic nebral. Já mu opravdu začínám verit.
Alena
Expert Boarder
Příspěvky: 105
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62248
Re: Bez moc, snaha a nadeje Před 2 rok, 10 měsíce  
Ajka,

..."psychofarmaka (...tedy i Antabus) předepisuje POUZE psychiatr!!!"
...zejména, v počátku léčby!

...psychofarmaka a bez prohlídky?(...jenom po telefonu?)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62249
Re: Bez moc, snaha a nadeje Před 2 rok, 10 měsíce  
Už byl v lecebne tak má lekar anamnezu. Antabus může předepsat odvodni lekar. Antidepresiva. Potřebuje hlavně dodat selatonin to předepíše také obvodni lekar. Nevím za pokus to stalo, třeba něco napíše. Má ho v databázi a něco se napsat dá na dálku. A placebo???? Zabírá nejvíce. Není to tip co na Googlu koukal co si bere a jaká je to látka. Nevím musela jsem to zkusit. V práci u mě to tak bohužel funguje. Napisi na psychiatrii a sexuologii zprávu posudek a přijde nám recept a to se jedna o kluky kolem 15 roku. To mi přijde šílene a nejčastěji to jsou opravdu Mega psychafarmaka
Alena
Expert Boarder
Příspěvky: 105
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...14
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter