Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...7891011121314
Dolů
Téma: Bez moc, snaha a nadeje
#62850
Re: Bez moc, snaha a nadeje Před 2 rok, 7 měsíce  
Aleno, ja nemluvil o vas/tobe .
To je, rekl, bych dobry vykon - z denniho piti nepit mesic a pul. Ja si u takovychto skobrtnuti o to vic uvedomil, jaka je to pitomost do sebe tel alkohol lejt a co je za ta zavislost zac. Takze by se asi dalo rici, ze mi ta selahni prospela. Teda az na to jedno posledni. Po tom nastala na 1, 2 roky alkoholova tma.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62851
Re: Bez moc, snaha a nadeje Před 2 rok, 7 měsíce  
Pomáhá, třeba teď jsem rada za to co napsal Michal. Prázdniny pro nás všechny byly po letech ty nejhezčí. Děti i my dva jsme je využily na max. Já byla týden na pracovním pobytu a doma vše fungovalo jako na dratkach.
Uvidíme co bude dál. Jedeme opět do AT jak je objednán a sám se optal na nějaké terapie. Tak jsem zvedava s čím přijde. Jinak byla jedna rodinná oslava za druhou. Kde mě už všechny opravdu stvaly. Bylo to dokola na může podej přines nálej. Až jsem se divila, že se nenapil nebo je neposlal někam.
Alena
Expert Boarder
Příspěvky: 105
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62852
Re: Bez moc, snaha a nadeje Před 2 rok, 7 měsíce  
Ty terapie, jsou dobra zalezitost pri abstinovani a vlastne i bez nej. Mam dobrou zkusenost se skupinovymi terapiemi a dlouhodobe chodim i na individualni. Jedna vec je prestat pit a slozitejsi pro me byla ta zivotni zmena, kdyz jsem prestal pit. Pochopit, ze takhle je to normalni zivot a udrzet si to a neutikat sam pred sebou k piti.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...7891011121314
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter