Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...14
Dolů
Téma: Bez moc, snaha a nadeje
#62275
Re: Bez moc, snaha a nadeje Před 2 rok, 10 měsíce  
Kleris napsal:
Aleno, pokud vám obvodní lékařka poskytne recept na dálku (což se mi tedy opravdu nezdá), je velký neprofesionál a hazardér. Podání Antabusu vždy předchází (mělo by předcházet) komplexní interní vyšetření a má to svůj důvod - antabusová terapie totiž skýtá dosti vážná zdravotní rizika. Obvyklé není ani to, že by Antabus měl podávat člen rodiny (není-li k tomu vážný důvod), dochází se na něj do terapeutické ambulance. Álo, asi bych to raději nechala až na sezení s psychiatrem a probrala tyto možnosti s ním.
Dále píšeš, že si manžel odmítá Antabus vyzvednout sám... Hodláš mu jej opravdu jít koupit?? A nechceš to za něj rovnou i brát? Třeba až jednou uzná, že jej opravdu potřebuje, stud překoná, a mile rád si jej vyzvedne sám, ne?

K finanční stránce - nevím, jak je tomu dnes, ale zhruba před pěti lety se cena Antabusu u nás pohybovala někde mezi 900,- a 1200,- Kč (balení cca na měsíc terapie).


Také jsem napsala hloupost. Balení Antabusu vystačí na cca půl roku terapie. Je de facto levný.
Kleris
Expert Boarder
Příspěvky: 109
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62276
Re: Bez moc, snaha a nadeje Před 2 rok, 10 měsíce  
V pohode, vše se bude řešit až toho 15. Pokud tam půjde. Já už si říkám, že je vše jak na houpačce. Já ho tam v provozech nepotahnu. Ani vydíráním. Možná bych ho měla poslat samotného vlakem. Třeba si i místo vodky koupi jízdenku. Možná by to byl krok sám pro něj.
Alena
Expert Boarder
Příspěvky: 105
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62354
Re: Bez moc, snaha a nadeje Před 2 rok, 9 měsíce  
Tak jsem dnes zjistila, že jsem opravdu najivni kráva. Muž byl v ambulanci. A já jak tu píši, že nepije. Tak omyl poslední 3 dny denně placatka vodky. Jen já to nepoznala. Dnes to tam řekl, že to nevydržel. Obvadak mu poslal recept na asanteru tu mu dnes zvedli na 2 prášky. Antabus nebere, ale napsala mu psychiatricka ještě jedny mají mít podobný účinek jako antabus plus jsou na poruchy spánku, třes a pocení. V lekarne je neměli bídou až zítra nevím jak se jmenuji. Ale nepil tedy jen 7 dní. Nevím asi mi to dnes vše nějak ublížilo víc než před tim
Alena
Expert Boarder
Příspěvky: 105
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62355
Re: Bez moc, snaha a nadeje Před 2 rok, 9 měsíce  
Podivat se pravde do oci je vetsinou bolistiva zkusenost. Ale je to obcas potreba. Abychom mohli bbyt silnejsimi a priste udelat veci jinak, treba.
Nedivil bych se, kdyby timto podpora skoncila a nebo byla znacne omezena, vcetne ztraty duvery a tim nalomeni duvery ve vzta atd.
Pozitivni na tom vsem je, ze nakonec vse dobre dopadne .
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62357
Re: Bez moc, snaha a nadeje Před 2 rok, 9 měsíce  
Aleno, já bych mu dala ještě šanci.
Ale věřím, že máš pocit, že jsi dostala "pár facek".
On se teď snažil. Je to těžký, je to jako by jsi zkoušela zastavit plně naložený vlak. Taky má dlouhou brzdnou dráhu.
Ten tvůj chlap je v tom až po uši.
Ale prokázal snahu. Snažil se nepít, do ambulance se dostavil.
A přiznal placatky, to si myslím, že v hlavě má nastavený, že to myslí s tím přestat pít, vážně.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62358
Re: Bez moc, snaha a nadeje Před 2 rok, 9 měsíce  
To nemusi byt o druhe sanci. Jednoho dne se ucho muze utrhnout a uz proste prilepit nejde. Neco se v tom vztahu udeje, zlomi a uz to dal proste nejde ..
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 16/07/2021 08:46 Provedl: michalk.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62359
Re: Bez moc, snaha a nadeje Před 2 rok, 9 měsíce  
MichaleB, to úplně chápu.
Něco už se nedá napravit.
Ale tohle mi ještě nepřijde, jako TA situace.
Vim. Nejsem v problému. Jsem vedle.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62360
Re: Bez moc, snaha a nadeje Před 2 rok, 9 měsíce  
Já nevím, strašně mě to mrzelo, ale zároveň jsem šťastná, že tu pravdu řekl. Mohl tam lhát a mít vše někde. Chodí do prace doma funguje. Je vidět, že se snaží. Je to na nem. Já chapu, ze je to tak těžký, ale proč neřekne. Třeba tvl jsem v prdeli pojď něco dělat nebo já nevím. Ne vzal psa šel venčit a zastavil se pro placatku. Jen nechápu, že jsem to nepoznala. Teď ho vyhodit by bylo nefér. Snaží se.
Alena
Expert Boarder
Příspěvky: 105
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62361
Re: Bez moc, snaha a nadeje Před 2 rok, 9 měsíce  
Pry neni vodka citit. Nevim, lil jsem do sebe pivo.
Snaha je dobra, ale dulezite je, zda je snaha kvuli sobe a nebo proto, aby neztratil to, co ma. Pokud pouze ta deuha moznost, tak ta u me skoncila neuspechem a byla z toho jen bolest. Zkusenost, ktera mi rekla: chces kvuli sobe, ne neco zachranovat.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62363
Re: Bez moc, snaha a nadeje Před 2 rok, 9 měsíce  
Aleno, ten lék je Asentra?
Tes
Moderator
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...14
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter