Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...3456789...14
Dolů
Téma: Bez moc, snaha a nadeje
#62364
Re: Bez moc, snaha a nadeje Před 2 rok, 9 měsíce  
Ano a Tiaprid. Znáte???
Alena
Expert Boarder
Příspěvky: 105
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62367
Re: Bez moc, snaha a nadeje Před 2 rok, 9 měsíce  
Ahoj Aleno. Vzhledem k tomu, jak se manžel zpočátku konfrontace s psychiatrem obával, přinášíš vcelku dobré zprávy. Snad jste na dobré cestě. A co dál? Doporučila vám lékařka nějaký druh terapie?
Žádný z léků jsem nikdy neužívala, ale vím, že Tiapridal podávali v léčebně pacientům s velmi těžkými odvykacími stavy a je to prý pěkný dryák. Tak raději opatrně. Jinak, s Antabusem lék nic společného nemá, pouze zmírňuje abstinenční příznaky (abstinenci jako takovou v jiném ohledu nepodpoří).
Kleris
Expert Boarder
Příspěvky: 109
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62368
Re: Bez moc, snaha a nadeje Před 2 rok, 9 měsíce  
Dekuji, ne řekla mu ať bere léky drží se nepije. Projde si v hlavě zda nechce na hospitalizaci a jinak 30.9. Teď vše. Spíše on ji říkal kde byl a co a jak ma za sebou. Spíše jako seznameni
Alena
Expert Boarder
Příspěvky: 105
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62387
Re: Bez moc, snaha a nadeje Před 2 rok, 9 měsíce  
No tak dobrá, ale užívání antidepresiv přeci není žádná protialkoholní léčba. Napsat mu AD a poslat jej domů opravdu není žádná pomoc, zejména když reálně hrozí, že na ty prášky bude pít, že? V kombinaci s Antabusem bych to pochopila, ale takto... Nezkoušel manžel vyhledat např. nějakou terapeutickou skupinu? Zpětná vazba, zkušenosti a názory druhých by mu mohly pomoci lépe se zorientovat ve vlastním problému a možná i udržovat abstinenci.
Kleris
Expert Boarder
Příspěvky: 109
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62389
Re: Bez moc, snaha a nadeje Před 2 rok, 9 měsíce  
Já jsem z toho byla dáma špatná. No snad to zvladne do toho zari a pak uvidíme. Dnes jsme oba v práci tak snad to bude ok.
Alena
Expert Boarder
Příspěvky: 105
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62390
Re: Bez moc, snaha a nadeje Před 2 rok, 9 měsíce  
Prosím tě, a jsi si opravdu jistá, že byl k doktorce upřímný? Proč vlastně nepřišla řeč na Antabus (o kterém původně snad i uvažoval, podle toho, co jsi psala)?
Kleris
Expert Boarder
Příspěvky: 109
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62393
Re: Bez moc, snaha a nadeje Před 2 rok, 9 měsíce  
Prý mu řekla, ze ten druhý lék už nevím název je jako antabus plus na třes atd. Já nevím zda to je zkouška. On tomu Teda věří rika. Takze možná zázrak placeba. Nevím a taky já nebyla ve vnitr. Slyšela jsem co říkal sestře. Ta vše psala cca 30 min. U lékaře byl tak 15 min a odešel s receptem.
Alena
Expert Boarder
Příspěvky: 105
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62395
Re: Bez moc, snaha a nadeje Před 2 rok, 9 měsíce  
Aleno, tady zázrak placeba neexistuje....no uvidíš jestli to vzal vážně, je divný, že tě nepozvali do ordinace.......
Tes
Moderator
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62396
Re: Bez moc, snaha a nadeje Před 2 rok, 9 měsíce  
Vůbec, jako bych tam nebyla. Jen jim říkal, že žije u me a se mnou s detma na adrese to říkal tě sestře. Sestra ho pak poslala na chodbu když vse sepsala a viděla nás tam oba. Ještě se přišla dostat zda mívá okna. Pak si pro něho přišla ať jde k lekarce. Já se optala na jak dlouho to je a ona 15 až 30 min. Jinak se mnou nikdo ani slovo.
Alena
Expert Boarder
Příspěvky: 105
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62397
Re: Bez moc, snaha a nadeje Před 2 rok, 9 měsíce  
Aleno, teď opravdu nevím, kdo koho balamutí. Dost pochybuji, že by partner, vzhledem ke své alkoholové kariéře, pravdivé informace postrádal a dokonce i tom, že by se jej doktorka pokoušela takovýmto způsobem zmást (to by byla vskutku zvláštní...nehledě na to, že ve finále stačí, aby si přečetl příbalový leták, že? ).
Kleris
Expert Boarder
Příspěvky: 109
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...3456789...14
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter