Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...9899100101102103104...134
Dolů
Téma: Společně začít...
***
#65535
Re: Společně začít... Před 1 rok, 1 měsíc  
Tak Perte, snad Ti udělá radost 1000 .

Sešly se tady úžasné ženy, co říkáš?
Libuš
Gold Boarder
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65536
Re: Společně začít... Před 1 rok, 1 měsíc  
Rachel napsal:
Ahoooj Libuš, ráda tě čtu. Tak to mam taky, furt sem se starala a zpátky nic. Naštvaná mužu být tak akorát na sebe, že sem se odsouvala do pozadí. Fungovalo to nějak takhle, dělala jsem věci, který po mě chtěli jiný, protože jsem myslela, že to je správný a že mě asi budou mít rádi nebo co. Starý rodinný vzorec. A abych potlačila sama sebe, stačilo se trochu napít:))) Teď už to ale naštěstí nedělam.

Přesný popis. Naštvaná už nejsem ani na sebe ani na nikoho jiného. Jsem šťastná, že jsem konečně pochopila, kde byl zakopaný pes. Desítky let jsem se tím trápila, ale stále jsem narážela do zdi. Nedokázala jsem přijít na to, co jsem dělala špatně, že se vždy opakoval stejný scénář a jedinou oporou mi byl pak alkohol.
Nic jsem nedělala špatně, jsem jen dospělé dítě alkoholika. Nikdo mě nenaučil milovat a být milována. Jak prosté, že?
Libuš
Gold Boarder
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65537
Re: Společně začít... Před 1 rok, 1 měsíc  
Dobrý den,tak začínám a věřím že mi pomůže sem občas napsat a něco si přečíst.Zase jsem šel na dvě, na konec jich bylo deset a druhý den od rána jsem pil zas až do večera,jak se napiju tak prostě nevím kdy mám dost a pořád dokola, prostě míru nemám,tak jsem se rozhodl že nebudu pít vůbec, dneska zas klasicky výčitky,depky,musel jsem si vzít frontin na hlavu.Kdyz začnu mít chuť,tak si prostě musím najít náhradní plán, protože nesmím ani kapku.Tak se chci zeptat jak to děláte vy ostatní co jste tady? Mnohokrát děkuji za zkušenosti
Marek
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65538
Re: Společně začít... Před 1 rok, 1 měsíc  
Ahoj Marku,
je tady toho napsáno habakuk. Tak si to pročti. Mně to při mé abstinenci moc pomáhá.
Nejdůležitější je opravdu chtít a něco pro to také udělat. Nepíšeš kolik Ti je a jak moc často se Ti tohle děje.

Každopádně v pořádku to není a troufám si říct, že náhradní plán, když přijde bažení, nebude stačit.
Libuš
Gold Boarder
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65539
Re: Společně začít... Před 1 rok, 1 měsíc  
Pro ty, kteří mají i o Velikonocích chuť na film o závislosti - kulturní referentka upozorňuje na film Nebezpečná závislost, dnes ve 20h. na Primě .

Jaké to je, nevím, nemá to zatím recenze.
Libuš
Gold Boarder
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65540
Re: Společně začít... Před 1 rok, 1 měsíc  
Ahoj Libuš, dnes to tu průběžně čtu celý den. Je to síla.
Co ty chutě? Přejdou? Teď myslím teda na sladký. Já normálně na sladký vůbec nejsem, ale dnes
...
A protivná na manžela teda taky. Ach jo.
Tak ještě jednou díky a hezkou noc.
Katka
Junior Boarder
Příspěvky: 36
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65541
Re: Společně začít... Před 1 rok, 1 měsíc  
Ještě dotaz. Zkoušel někdo nějaké doplňky? Např. Kudzu?
Ostropestřec? Akupunkturu třeba?
Katka
Junior Boarder
Příspěvky: 36
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65542
Re: Společně začít... Před 1 rok, 1 měsíc  
Ahoj Marku, tak to mam já uplně stejně. Místou dvou piv jsou dva dni

Katko ahoj, určitě, ostropestřec je skvělej na játra. Doplnky určitě, jen jsou to jen doplňky, bažení to nezmírní ale zdraví to může podpořit. A čim se cejtíš líp, tím mín se chce člověku pít, takže velké ano péči o sebe a svoje zdraví.

Libuš já byla dlouho tzv people pleaser, když jsem to zjistila, bylo to hodně nepříjemný. Já si o sobě prostě myslela, že jsem skvělá, když každýmu pomůžu. Tak to nefunguje.
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 593
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65543
Re: Společně začít... Před 1 rok, 1 měsíc  
Tak je mi 37,ale piju už 20 let, samozřejmě dřív to nebylo tak časté, stupňuje se to,piju každý týden tak dvakrát, někdy v pohodě zajdu do hospody a stačí mi 5 piv ale čím dál častěji si dám i doma pivo nebo víno, můj otec byl alkoholik,nikdy jsem ho nepoznal ale vím že už nežije.Problemy už si uvedomiji delší dobu, vydržel jsem už i třeba dva měsíce bez alkoholu,ale pak jsem si vždycky řekl že je to v pohodě a jel jsem znovu, nejhorší je to že když se rozjedu tak mi je všechno jedno,že mám povinnosti, klidně sednu do auta a jedu si pro další chlast, zatím při mě stály všichni svatí,ale chci přestat pít úplně,jsem asi kvartál když nemusím pít každý den,ale nechci být ani to,nic pozitivního mi chlast nikdy nepřinesl,snad jen to že jsem extrovert,a když se napiju tak šlo ve společnosti všechno líp,proto jsem asi jako náctiletý začínal pít i když mi to nechutnalo.Vsem držím pěsti,kdo se se snaží o to co já
Marek
Junior Boarder
Příspěvky: 31
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65544
Re: Společně začít... Před 1 rok, 1 měsíc  
Marku držím pěsti, sobě taky a všem. Dnes třetí den, bude to těžký. Od rána nemyslím na nic jinýho. V noci to byly teda sny Ani nemusím do kina.
A protivná zas budu, musím se krotit.
Lepší by asi bylo být ty první dny někde sama zavřená a v klidu. Ale doma super aktivní děti:) manžel a matka super alkoholička...
Katka
Junior Boarder
Příspěvky: 36
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...9899100101102103104...134
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter