Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...31323334353637...134
Dolů
Téma: Společně začít...
***
#64685
Re: Společně začít... Před 1 rok, 5 měsíce  
Mila,
úkol číslo jedna. SUCHÁ DOMÁCNOST
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64686
Re: Společně začít... Před 1 rok, 5 měsíce  
Meggie gratuluju ke skoro roku, aaa doufám, že taky budu na konci příštího léta psát, že mam rok! A že si uděláš něco hezkýho pro sebe, oslavíš to třeba nějakym hezkym dárkem, jooooo?
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 592
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64687
Re: Společně začít... Před 1 rok, 5 měsíce  
Ahoj všem. Já vim ze by mela byt sucha domácnost. Jenže to není reálné. Nebydlim sama a přítel sice pije s rozumem a jen pokud se něco slaví ale alkoholu je tu požehnané.. Bud něco dostal, nebo se vypálilo x litrů... A to mubtezko vyliju.. Navíc i při suché domacnosti není problém koupit pokud člověk chce.. Alkohol není jen doma ale všude kolem nás.. Takže ano. Mám alkohol na očích 24 hod. denně ale sice teprve třetí den ale nedam si. A doufám ze mi to vydrží. Pokud zvládnutí tohle, zvládnu už všechno.. Drzte mi pěstí. Dnes je mi fajn, neříkám ze to není boj ale prostě si dnes nedam.
Mila
Junior Boarder
Příspěvky: 35
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64688
Re: Společně začít... Před 1 rok, 5 měsíce  
Rachel moc ďakujem ty vieš že si bola jedna z mojich prvých inšpirácii keď som začínala a stále si, veľmi si vážim na tebe že hoci si zakopla,zvihla si sa a pokračuješ hrdo v našej niekedy veľmi ťažkej ceste k trvalej abstinencii, prajem ti aby si pokračovala aj naďalej a 3 mesiace sú nádherné, niekto nedá ani deň a ty si dala štvrť roka, to nie je málo, to všetci vieme

Mila drž sa aj naďalej, krok po kroku, zvládneš to, hlavne ak príde chuť (a ona príde) ver mi že to trvá len krátky čas a chuť dať si ťa prejde len musíš vydržať aj na mňa to z času na čas príde a vždy si poviem že toto je tá chvíľa ktorú treba prečkať a onedlho zabudnem že som mala aj nejakú chuť na niečo a vždy sa len pousmejem že zas to tu bolo a krásne sa mi tie myšlienky dať si log rozplynuli a hovorím že aká by som bola nešťastná keby som si to bola pokazila ale neurobila som to, znovu som to neurobila a je to tak super pocit...nesmieš čakať od toho že ak si napr.týždeň alebo mesiac nedám, už ma nikdy myšlienka na chlast nenapadne, to nie je pravda, stane sa to aj tým čo už nepijú x rokov, len sa treba naučiť čo s tým robiť a potom sa tomu lahšie odoláva, treba len prečkať kým tá chuť odoznie a ona odoznie, ver mi zažila som to za ten necelý rok x krát a prišlo to väčšinou veľmi nečakane ale vedela som že to prejde a jednoducho som si nedala....drž sa
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64689
Re: Společně začít... Před 1 rok, 5 měsíce  
Veronika si skvelá že si sa išla liečiť, veľmi to obdivujem, veľa ľudí na to nemá gule a hladá len samé výhovorky prečo neísť, aj ja by som ich zrejme hladala, je super že si sa rozhodla sama lebo si si uvedomila že to sama nezvládneš a vyhladala si pomoc, je to skvelé a máš môj obdiv a veľmi ti prajem aby ti liečebňa dala to čo potrebuješ....a ďakujem ti že si nám o tom dala vedieť držíme ti všetci palce opatruj sa
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 16/11/2022 18:31 Provedl: Meggie.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64690
Re: Společně začít... Před 1 rok, 5 měsíce  
Meggie, děkuji za podporu. Momentálně jsem ve fázi kdy není chuť primo na slivovici či bechera.. Spis chuť něco si dat. Jsem třetí den upne bez alkoholu, neříkám ze mi není lip ale úplně dobře to asi není.Nevím jak to popsat.. Migréna to není. Spíš tlak za očima? Zimnice,tras.. To už odeznelo včera.. Únava zůstává..Ale řekla jsem ze si nedam, tak si nedam.jen si říkám jestli to pro tělo nebyl moc sok a neměla jsem přestat postupně.. Ale ted už je to jedno.
Mila
Junior Boarder
Příspěvky: 35
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64691
Re: Společně začít... Před 1 rok, 5 měsíce  
Šok pre telo to určite je ale v dobrom slova zmysle, prestať postupne sa nedá nad tým ani neuvažuj lebo si to zbytočne pokazíš, len by si odďalovala nevyhnutné ver mi...telo musí nejako reagovať na to že už doňho neleješ chlast, je to jediná a správna cesta prestať hneď a nafurt, hlavne bacha na myšlienky ktoré prídu neskôr keď ti tzv.odtrne, to znamená že nejakú dobu nebudeš piť a začneš mať dojem že veď to s tebou nebolo až také zlé, že veď až taká alkáčka nemôžeš byť keď si pár dní (týždňov, mesiacov) dokázala nepiť a tak si môžeš predsa jeden dva dať....blbosť...na to pozor lebo to príde, bude ťa to pokúšať a takéto myšlienky sa ti budú vkrádať do hlavy, to sú len myšlienky nášho alkoholického ja a treba ho poslať niekam (vieš kam)
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64692
Re: Společně začít... Před 1 rok, 5 měsíce  
A nemáš začo na to tu sme, aby sme poradili a vystríhali ťa pred tým čo ťa čaká ale netreba sa báť, abstinencie sa nemusíš báť, život s chlastom nie je život ale len hnusné prežívanie a trápenie dokolečka dokola....a každý raz musí z toho kruhu vystúpiť, je len a len na nás kedy tak urobíme, niekto to nedokáže nikdy ale treba to skúsiť vždy a stojí to za to
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 16/11/2022 21:44 Provedl: Meggie.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64693
Re: Společně začít... Před 1 rok, 5 měsíce  
Ahoj Meggie, ano. Vim ze i takové myšlenky přijdou..Desi me už to ze vlastně 3,5 dne jsem čistá, ani kapka a porad nejsem v pořádku.. Šílená únava a špatná soustředěnost + tlak v očích.. To jsem neměla ani když jsem si udržovala mírnou hladinou střídavě s nepitim.. Takže byl nejvyšší čas přestat. Jen doufám ze ta nesoustredenost, únava a oči přejdou a nevyrobila jsem si trvalé potíže.. To je to čeho se bojím nejvíc a dost me to stresuje a deprimuje..
Mila
Junior Boarder
Příspěvky: 35
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#64694
Re: Společně začít... Před 1 rok, 5 měsíce  
Ono totiž tim chlastem všechno potlačíš. I ty fyzický projevy nemocí a věcí, tkerý máš v sobě ani nevíš. Je spousta lidí, který pijou už jen proto, že je bez chlastu všechno příšerně bolí. jen se zamysli, jak dlouho jsi tohle všechno potlačovala a lila do sebe jed? Za takovou malou chvilku se to nemůže dát dohromady. Když si uvědomíš, co vše ten alkohol v těle ovlivňuje. Je to doslova opravdu jed a jde rovnou do krve, hned. Účinek je velmi rychlý, to všichni známe. Změní funkci nervů, hormonů, pochodů v těle. Nejde to opravit hned. Mozek se prý dává dohromady od 2měsíců až po 6. Někomu nikdy.

Nezoufej, je cesta. Jde to. Za týden to bude lepší, pak zas něco přijde, pak najednou hodně lepší a uvidíš světlo! Věř mi, že to je lepší než pít dál. Musíš vydržet a potom až se stabilizuješ, začít práci na sobě. Přesně jak říká Meggie, jak ti otrne, pozor na to:)))
Držím palce! nenič si dál už život. Ani já nechci
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 592
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...31323334353637...134
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter