Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...93949596979899...134
Dolů
Téma: Společně začít...
***
#65468
Re: Společně začít... Před 1 rok, 1 měsíc  
Dobrý ránko,
Libuš 3 měsíce, to uteklo:) Gratulace.

Já taky k moři s holkama nepojedu, za prvý protože mě nikdo už nezve a za druhý, protože nesnášim, když se moc lidí organizuje. Furt se na někoho čeká a je to otravný. Chci se sebrat a dělat si co chci já a na posled ten chlast, neni nic horšího, než napitá ženská, co ti začne hučet do hlavy rady nebo vyprávět svoje problémy, to jsem zdrhala i když jsem pila .

K té pozornosti, ano já znám mindfulness, je to ale jedno jak se to nazve. Je to moje hobby. DDD. Každopádně je to myšleno tak, že pozorování v přítomnosti ti prozradí že je něco špatně, nemusim se hrabat v minulosti a tahat kostlivce. Oni tam jsou pořád a klepou sami. Např když mam hnusnej vztah s matkou, nevyřešenej, bude se mi to promítat do nějakýho chování v mym životě. A pokud mi to chování bude vadit a bude mi škodit, tak to budu řešit a tak se dopátrám k tomu problému. Nevim, jestli to je srozumitelný. Ale každej máme svý metody. Když fungujou, tak jsou určitě dobrý ))))))
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65469
Re: Společně začít... Před 1 rok, 1 měsíc  
"neni nic horšího, než napitá ženská, co ti začne hučet do hlavy rady".

To je pravda. Takovy model je neco fakt ekl priserneho. Hlavne to nezavre hubu, ani po stem upozorneni, ze uz stacilo. Jak zasekla protivna gramofonova deska, kterou nema nikdo rad a cely svet je proti ni.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65470
Re: Společně začít... Před 1 rok, 1 měsíc  
A mindfulness je jak cerveny hadr na byka, nasiraci floskule. Stejne jako "zamakej na sobe". To je proste rovnou na proplesknuti. Prijde mi,z e nejvic narusenych jedincu se vyskytuje na joga, mindfulness apod. setkani a zvani, jak by kdo mel co delat. Rozumim, ze je jednodussi rikat ostatnim, co maji delat a jak zit, nez mit svuj zivot pod kontrolou, ale stejne si rikam "proc to delaji"?
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65471
Re: Společně začít... Před 1 rok, 1 měsíc  
Věřim, že některý tyhle setkání musí být hrozný. Mě osobně přijde narušená celá společnost. A mám to štěstí, že znám lidi, který se to učí dělat jinak. Jestli jsou to jogini nebo nejsou mi je jedno. Je mi jedno jak se co nazývá, nic neškatulkuju, jen se chci učit překonat svoje nemoci a omezení, jako je alkoholismus. A hledam věci, co pomáhají...
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65472
Re: Společně začít... Před 1 rok, 1 měsíc  
Rachel, coz o to, ja jsem tez naruseny a rozbity, ale nikoho tim nevotravuju, vyjma par chytrych kecu ze zivota na tomto foru .

Ja byl takhle jednou na akci potni chyse .. ty vole .. co ja tam videl za veci. Etericka bytost tam hlasila, ze jeji muz se rozhdl pro jinou cestu nez chyse a odjel nekam pryc. Tak se ji ptam, co to je za blaboly a kam jel, kdyz si neco domluvil zde (potni chyisi), ze to je dost bezohledne a sobecke. Tak na me zirala, co si dovoluji mu branit v rozletu .. Kolem tehle akci se mota takova divna pokrytecka spolecnost. Pak si tam na zahrade skubou neco do caje (asi matu), co si tam vypestovali male deti ve skolce. Jsou upozorneni, ze to pestuji spunti, aby se naucili odpovednosti a ze teda enni dobry jim to skubat. Tak zas kycele xichty, proc by si jako nemohli dat par listku maty do caje .. No na pres drzku. Jaka mate ocekavani od tothoto setkani? Vetsinou: ja zadne. Tak se ptas, co tam teda dela, kdyz nema ocekavani?
Priserny, priserny. Je to vsude okolo nas a samy to tvorime, ale na tech akci je toho proste na jednom miste moc.

Dalsi dement hledal na poli v lesni skolce zasuvku na mobil a pak mi cpal kliny do hlavy, jak se musime zmenit. Tak jsem ho poslal do prdele, at nevotravuje a meni se, jak chameleno, jak se mu zlibi.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65473
Re: Společně začít... Před 1 rok, 1 měsíc  
Tak teď jsem se fakt zasmála, až mi tekly slzy, uplně to vidim.

Michale já přesně vim co myslíš ža společnost, mám na tyhle lidi pátý smysl a zdaleka se vyhnu už mám taky nějakou tu zkušenost....
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65474
Re: Společně začít... Před 1 rok, 1 měsíc  
Oni jsou jak sekta, na jejich slety doleti letadlem, dojedou autem na naftu a pak ti budou vypravet o zdravem zivotnim stylu, setreni prirody a peci o ni. Ani netusi, ze kdyz spaluji drevo, uvolnuje se ta jejich uhlikova stopa a rikaji tomu bio eko topeni. Kreteni. V ledni maji salamy v igelitu. Atd., atd. Pokrytci k smichu.

Chudak Libuska, ted jsme ji to tu zdrbali
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65476
Re: Společně začít... Před 1 rok, 1 měsíc  
Ahoooooj, panenka skákavá, to čo sú tu za litánie na to si budem musieť vynahradiť viac času, ako mám teraz, prišla som len na skok, lebo ma hrýzlo svedomie, že som sa vám neozvala (a nedajbože by vás mohla napadnúť myšlienka, že som to vzdala hahaha) takže:

- stále držím, idem ďalej, raz hore raz dole, poznáte to, ale dva mesiace za mnou (oslávila som ich na rockovom koncerte s jablkovým džúsom )

- dosť sa na mňa zosypali zdravotné problémy, resp. prečo mám pocit, že ako som prestala piť, som chorľavejšia a chorľavejšia?

- ukladám si tu pripomienku, že vám chcem napísať jeden príbeh a som veľmi zvedavá na vaše názory

Tak idem sa vrhnúť do čítania, ozvem sa čím skôr
Kristína
Expert Boarder
Příspěvky: 137
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65477
Re: Společně začít... Před 1 rok, 1 měsíc  
Rachel napsal:
Krásnou neděli všem. Já nemám zahrádku, bydlim v paneláku. Jen balkon Ale budu sázet byliny určitě.

Momentálně řeším v sobě rozkol. Potřebuji se jednou a definitivně postavit k tomu, jak se budu chovat ke svojí jakoby minulosti. Příklad: starý kamarádi a akce. Když se děje akce, pořád v sobě řeším, zda tam jít nebo nejít. Mám v sobě zcela uzavřít tuhle kapitolu a vyhýbat se tomu? Naprosto a zcela se toho vzdát? Nebo tam jít a nepít a jít brzo domu. Hrát dál částečně svojí roli. Nevím. Možná se bojím uplně přestat hrát a opustit zcela co jsem byla. Co myslíte. Ráda si připustím nepříjemnou pravdu, pokud to bude pro mě mít smysl. Už jsem na to zvyklá. Ale kudy se vydat.


Nemusíš sa vzdávať vecí, ktoré máš rada, stačí pristupovať k starým veciam novým spôsobom.

Neviem, či to bude fungovať, zatiaľ to testujem
Kristína
Expert Boarder
Příspěvky: 137
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65478
Re: Společně začít... Před 1 rok, 1 měsíc  
Libuš napsal:
Jan napsal:
Ahoj jsem tu 10 min. nový a za týden nastupuji poprvé na léčení... Nemám si o tom s kým pokecat, tak sem hledal chat a voalà jsem tady.... Též jsem alkoholik se vším všudy:( a nevidím žádnou budoucnost, ve které se neuchlastam a neskoncim jako total troska -tak zkusím Kroměříž.... Jo jinak já jsem Jeník, těší mě:)

Ahoj Jeníku, nemám zkušenost s léčebnou, ale už jsem se párkrát chytla, že když o tom někdo napíše, normálně mu závidím (v pozitivním slova smyslu).
Přijde mi, že to je mnohem jednodušší - bude tam o Tebe postaráno, psychoterapie zdarma, joga, kreslení atd., můžeš se soustředit jen na svojí abstinenci..Venku je to o hodně větší dřina. Já teď nemůžu jinak. Snažím se, ale někdy je to hodně těžký



Týmto zdravím, JAN, vitaj! Ako som sa dočítala, nastupuješ na liečenie, všetko dobré prajem a ozvi sa sem tam, sme zvedaví

LIBUŠ, myslíš, že je to ľahšie? Ja si to nemyslím.. reálny život si na nich počká
Kristína
Expert Boarder
Příspěvky: 137
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...93949596979899...134
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter