Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...4567891011
Dolů
Téma: Asi jsem alkoholička
*
#8182
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 1 měsíc  
Dostala jsem dobrou radu,která se mě moc líbí.Nemám žít minulostí,protože ta už byla,ale nemám žít ani budoucností,protože ta ještě neexistuje.Mám žít tím okamžikem,který zrovna je.Denně se mám nahlas několikrát pochválit,třeba za úplně malou maličkost co se mě povedla.
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8184
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 1 měsíc  
Sama už nejsi, ale stejně ten lidský kontakt je výborný.AA pořádají různé akce, v sobotu, u Liberce občas někde na Jitravě, můžeš tam neohlášená, jako domů, zjistíš si to na AA stránkách.Budou Beskydy, v létě sjezd v Jeseníkách, to jsou celé víkendy, stojí za to!!!Vychází časopis Cesta, tu by Vám jistě posílali vydavatelé , 1 ks stojí 30 kč, bezvadný.Internetová diskuze je Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , to máš každý den nové příspěvky, plno věcí, co Tě osloví, nakopne, naštve....Jen dámy makejte na sobě, mějte se rádi, ta střízlivost stojí za to!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8186
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 1 měsíc  
Super Libo-taky jsem na to myslela,jen mám tu zkušenost,že tyto stránky už využilo tolik vyvrhelů,kteří tu práci maří ,zpochybńují a vybíjí si tu své negace a na TP by udělali marasmamus.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8187
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 1 měsíc  
Ja to mam s AA jednoduche, tady v Brne je setkani snad kazdy den, takze jdu ve stredu a moc se tesim. Tesim se i proto ze si tady s vama pisu, ze me to nakopava, vase rady a poznatky a i kdyz si clovek pripada jak nejvetsi luza a vyvrhel diky vam aspon vim ze nejsem sama. Taky je super cist ty pocity, tezko se to vysvetluje nekomu kdo nezazil, to lidi nechapou, oni poradi tak proste pij malo a je to...kdyby to tak slo. Na druhou stranu ta komunikace tady je i dulezita na to, aby se clovek drzel ve stavu kdy na ten problem nezapomene, a to se tady dari skvele, protoze me to drzi v bdelem stavu kdy vim ze musim bojovat.
Lena
Fresh Boarder
Příspěvky: 17
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8189
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 1 měsíc  
Víš rozdíl je v tom,když si člověk přizná,že byl hajzlík.Později zjistí,že ho k tomu vedla jeho nemoc(alkoholismus).No a je ohromá řada těch rádoby hajzlů největšího kalibru,kteří si přes svůj vysoko posazený čumák v životě nic nepřiznají,protože to pro svoji nadmutou pýchu nedokážou?Oni zůstanou takoví a nikdy nevyužíjí šanci k tomu,aby se změnili.Co myslíš,že je lepší?Ta velká nafouklá bublina,která je slepá?Nebo ten kdo přijímá a vidí?
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8190
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 1 měsíc  
Mám objednanou knihu Moc přítomného okamžiku,měla by mě pomoc naučit žít přítomnou chvilkou a dostat do vnitřního klidu.Tak jsem na ní zvědavá a moc se na ni těším.Na dnešek jsem spala jen 2 hodiny,nervy kvůli práci pracovali,ale po dnešním psaní s váma se mě bude spát lépe.
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8191
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 1 měsíc  
Leni, pozdravuj áčkaře z Brna, jistě mě někdo na setkání bude znát.Jsou tam výborní,dobří lidé.A Brno mám ráda, pocházím od tamtud.Jani, Ty se zaměř na ten alkoholismus, Modrá kniha AA je jistě taky k dostání na objednávku.Nepleť plno věcí dohromady, budeš z toho jen zmatená.Tak dámy, dobrou noc, před usnutím se pochvalte, že jste celý den nepily, že se těšíte na střízlivé ráno, a dobrou!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8192
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 1 měsíc  
Ta je krásná.Moc dobře vysvětluje,že život a všechno to nejdůležitější v životě probíhá právě ted´-v přítomnosti.Lidé často žijí život v ublíření z minulosti a nebo utíkají ve svých přáních a snech do budoucnosti-přitom živit právě tady a ted´nikdy v životě nezachytí a okrádají se tím o kouzla opravdového života.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8193
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 1 měsíc  
Jani moc díky že jsi mě přiblížila trochu knihu.Jinak já čtu velmi ráda chodím i do knihovny.Holky dobrou noc a krásný příští den,odpoledne se zas ozvu.
Jana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8194
Re: Asi jsem alkoholička Před 12 rok, 1 měsíc  
Libi urcite budu pozdravovat a pak sem napisu moje dojmy. I ja vam devcata preju krasnou dobrou noc.Pa.
Lena
Fresh Boarder
Příspěvky: 17
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...4567891011
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter