Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...17
Dolů
Téma: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat...
#9408
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 10 měsíce  
Ahoj, holky, co zkusit antabus... je to sice takova berlicka, v hlave ti nic nesrovna, ale mas na ten rok klid a vytvoris si novy, bezalkoholovy stereotypy

Hanka
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9409
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 10 měsíce  
Zdravím Hani.
Já nevím jak antabus přesně funguje,ale to co jsem se dočetla je,že je ti po něm zle či co?Nějak tomu nerozumím,zle mi je i bez něj
Ale jestli s ním máš zkušenost,tak prosím přibliž.
Díky.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9410
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 10 měsíce  
Před braním antabus musíš podepsat prohlášení, že jsi si vědoma toho, když se na něj napiješ, můžeš zemřít.Každý, kdo to zkusil, sice nezemřel, ale měl hrozný stavy, dýchavičnost, rudnutí, hrozné pocity.Je to berlička, abys měla strach se napít, jinak nic neléčí.Na Slovensku je už prý zakázaný.Zkus ho, Bludi, ale musíš docházet do ordinace, 2x týdně, je možné, aby Ti ho dával někdo i doma.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9412
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 10 měsíce  
Ano, je to tak, na Slovensku je zakázaný od roku 1996. Ale v mém případě fungoval bezvadně... určitě není pro někoho kdo je na dně a rozhodnul se upít se. Nicméně pro nás holky, co jsme neukázněné, pijem tak trochu z nudy a tak trochu pro zábavu, ale v podstatě se o sebe bojíme a napití na něj bychom neriskovaly, si myslim, že může být užitečný.
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9413
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 10 měsíce  
Děvčata,
velké díky za vysvětlení.
Libuška ví jaká jsem sralbotka,a že se stydím jít s pravdou na veřejnost.Ale děvčátka,já nepotřebuji antabus abych se bála o život,já se o něj bojím už teď.Já toho strašně moc přečetla a čeho se bojím nejvíce....je delírko.Nikde jsem se o tom nedočetla úplnou pravdu,ale když přece něco....,tak jen to,že po delším nepití přijde.A já z toho mám panickou hrůzu!!!!
Nepřestanu pít,hrábne mi,skončím někde ve ztoce a umřu.Přestanu pít ze dne na den,hrábne mi,budu vidět bludy a umřu taky.Tak teď děvčata raďte debilovi.
Moc díky,že jste.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9415
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 10 měsíce  
no já to měla tak, že jsem sice věděla, že bych neměla...ale "neměla bych" neznamená nesmím...takže jsem si sice řekla, že nebudu... ale když přišly myšlenky na to, že bych si přece dala, jen trošku, bez rizika... bránila jsem se těžko... občas to vyšlo, občas ne a pak byl průser... jde o to, že jsem pořád měla skulinku v tom rozhodnutí nepít... ten antabus mi jí pomyslně zavřel... už nebylo nad čim přemejšlet, bylo definitivní, že nemůžu pít
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9417
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 10 měsíce  
antabus ti nezaručí,že se po něm nenapiješ.Vždy záleží na pevném rozhodnutí!Antabus ti může zaručit jen to,že se nerozpiješ do nekontrolovatelného pití-už jeho účinek po napití ti způsobí stavy nevolnosti a máš čas se opět vzpamatovat mnohem dřív,než přijde to nehorší!Podává se v odborné ambulanci psychiatra a provádí se i dechové zkoušky.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9420
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 10 měsíce  
Bludičko, Tebe ničí jak chlast, tak Tvé selhání, už je toho na Tebe moc, je na čase opravdu skončit.Začni s áčkama, přitvrď na sebe, nevymlouvej se , jde o Tvůj život.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9423
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 10 měsíce  
Děkuji za vysvětlení co se antabusu týká.Tak konečně chápu princip.
Libuško ty máš vždy pravdu.Ano,bojím se všeho co jsi napsala a budu muset opravdu přitvrdit,jinak mi ze sebe samé hrábne!!!
Dnes dopoledne jsem prožila takový stav hrůzy,třesu a paniky,že jsem myslela že už je to konečně konec a bude pokoj.Ale ještě asi nepřišel můj čas,a tak do toho jdu opět s vervou a doufám,že mě ten nahoře(spíše dole)ještě nechce a vyjde to.
Děkuji za rady a podporu a pište a pište,ať v tom nejsem sama.
Všechny vás zdravím.
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#9424
Re: Už mě to nebaví.....ale nemůžu přestat... Před 11 rok, 10 měsíce  
Jistě sama nejsi, máš nás.A proč nezavoláš, uleví se v pokecu , který máš hned!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...17
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter