Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...891011121314...28
Dolů
Téma: Náběh na alkoholismus?
#11353
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 6 měsíce  
Bendere.Mysli na to,že v tom nejsi sám.Že na to nejseš vůbec sám.Piš sem hodně-vracej se do do těchto stránek.Další možnost je začít s Antabusem.Využi pomoci psychiatra.Jsou tu Anonymné alkoholici ale i léčebna.Jen to nevzdávej a nebojuj se svým alkoholismem:Pokaždé tě převálcuje a dostane na lopatky.Přijmi naopak celou svoji nemoc,jako součást svého života.Absťáky pominou-ale alkoholismus zůstane stále.Držím ti palce.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11354
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 6 měsíce  
Díky Jano, psychiatr mi moc nepomohl, zajdu za psychologem. Je mi ze sebe úplně zle a tím hůř že vím co mě teď čeká, zase několik nekonečných dní kdy budu psychicky úplně nadně... Piju meduňkový čaj, snad pomůže. Strašně mě to všechno štve ...
bender

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11355
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 6 měsíce  
Nyní se pořádně najez, vyspi!!!Najdi si AA, to Tě odrazí, hodně pomůže, poznáš, že to jde bez chlastu.Nevzdávej se, není to lehké, ale jde to nepít a pak to určitě stojí za to.Ještě se budeme spolu smát, jak jsi válčil.Zvládneš to.Nechceš umírat jako dement, poslintaný, pokálený, nula!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11356
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 6 měsíce  
Sám dobře víš,že to bez chlastu jde.Měl jsi už našlápnuto.Uvidíš,že bude líp.Nerochni se v sebelítosti ani sebenenávisti.Toto se stává smrtelné a může tě to zabít.Upevnúj naopak k sobě pozitivní vztah,za každou hodinu a den co se nenapiješ.Toto tě může zvednout k tomu,aby ses mohl odrazit.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11359
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 6 měsíce  
Díky za podporu...

Libo, to je právě ten problém, teď jsem ve fázi kdy se bez chlastu pořádně nenajím a nevyspím...

Taky doufám, že to zvládnu, ten neustálý kolotoč mě strašně vyčerpává...
bender

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11361
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 6 měsíce  
držím ti palce bendere, dej to...fuj úplné jsem si vzpoměla na sebe před kolik to vlastně je, 2 a něco měsíci, ten alkohol je humusák prohnaný, ty hnusné psycho alko stavy, brrrr....teď to musíš zastavit a pomalu krok za krokem, den za dnem a hledej pomoc, já jsem teď úplně fit a ani mne to nenapadá, nejvíc mi pomohlo se tak nehonit, dost jsem zpomalila a už si věci neberu tak osobně, tahle bitva se nedá vyhrát, není to o boji, není to věc vůle...drž se chlape a piš, život střízlivý stojí za to, zdravím i ostatní:)
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11363
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 6 měsíce  
Budeš jíst, cpát se, a spát jako mimčo, jen nepij!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11364
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 6 měsíce  
Díky.

No tak úplně nejhorší část je snad za mnou, trochu jsem se i vyspal - celý den jsem se totiž prolíval bylinkovýma čajema. Ale stejně se mi pořád třepou ruce, v ústech pachuť a jsem strašně slabý - vím že kdybych si dal pivo tak budu hned "v pořádku" ale taky vím, že by se zase rozjel ten kolotoč ... a to nechci.

Nejhorší je ta psychika, hlavou se mi honí že jsem špatný člověk, hajzl, můj život nemá smysl a utápím se v sebelítosti... Udělal jsem dost špatných věcí, byl jsem fakt zmetek ... a teď mě to dohání. No snad to bude trvat jen pár dní... Je mi do breku ale je mi tak zle že už ani brečet nemůžu...
bender

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11366
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 6 měsíce  
my alkáči jsme fakt všichni stejní, nepoučitelní, ty příběhy jsou jak přes kopírák, ach jo...bendere vydrž, ono se to vše uklidní a ten klid na duši když toho necháš a télo i mysl se dá do pořádku je k nezaplacení, držím ti palce ať to střízlivění moc nebolí....
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11367
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 6 měsíce  
Jo, myslím že mi hodně pomohly ty čaje, piju teď hodně meduňku na nervy a čaj "detox" na vyčištění těla...

Jsem nepoučitelný no, ale naštěstí mám pořád ještě reflex poslední záchrany a po pár dnech pití se dokážu utrhnout. Ikdyž to není ani tak moje zásluha jako spíš fakt, že tělo odmítá fungovat tak mi nic jiného nezbývá. Ale i tak jsem měl včera namále, chtěl jsem si jít koupit jedno na spravení ... ale dal jsem si raději čaj.

Každopádně děkuju za reakce, moc lidí tohle nechápe, dělá mi dobře to probrat. Moje ex reagovala akorát stylem "ježiši ty se klepeš, však nemusíš pít ne?"...

Doufám, že to zvládnu a ikdyby ne tak aspoň ostatní lidi uvidí co ten chlast umí a třeba to někomu pomůže.
bender

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...891011121314...28
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter