Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...10111213141516...28
Dolů
Téma: Náběh na alkoholismus?
#11381
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 7 měsíce  
Máš pravdu Jano .

To by bylo super, Držková, Podkopná Lhota, Trnava ... tam je hezká příroda. Pár kilometrů odsud jsou Vrzavé skály, na procházku jako dělané.
bender

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11382
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 7 měsíce  
Já to tam miluju.Můžu synovi tiše závidět,že si tam našel manželku a rozhodli se tam i žít.Přeju jim to!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11383
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 7 měsíce  
Jo, dá se tam po lesech a loukách chodit hodiny, paráda.
bender

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11384
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 7 měsíce  
Jsem z Ostravy a doslova využívám příležitostí jak z ní vypadnout.Máme tu Beskydy,Jeseníky-ale tam mi to přirostlo k srdci.Jsem ráda,že se cítíš lépe.Uvidíš že to zvládneš.Dáme do kupy bandu a vyrazíme.Je to nejlepší relax,který příroda nabízí zadarmo.Jen to chce vydržet nepít.S dvojkou v žíle máš z toho kulový ale s čistou hlavou je to balzám
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11385
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 7 měsíce  
Mám to stejně, jsem sice městský typ(ikdyž jsem vyrůstal na vesnici) ale byt nemá na dům se zahradou a les...

Jezdíš takhle s lidma z fóra často?
bender

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11386
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 7 měsíce  
Právě by to byla první takováto akce.Jinak jezdím z lidmi z AA na krokáče a sjezdy-to by se k nám na chalupu nevešlo.Jsou to masy 100 a více lidí.Ale nikdy jsem nepřijela zklamaná ale nabitá pozivní energií a zkušenostmi všech zůčastněných.Ale solo z fora by stálo taky za to zorganizovat. Myslím na to už delší dobu.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11387
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 7 měsíce  
Jo tak to je super, Tebe bych určitě rád někdy potkal. Už delší dobu hledám nové lidi se kterýma by se dalo jet třeba na čundr nebo tak. Spolužáci a lidi se kterýma jsem vyrůstal jsou buď pryč nebo chodí akorát do hospod a do barů...

Myslím, že výlet do přírody je fakt dobrý nápad.
bender

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11388
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 7 měsíce  
bender vydrž.Znám to dobře,vydržel jsem dycky dva tři dni,někdy pět a pak hups do doho znova.Pořád dokola sem si opakoval nic si nedám,nic,nic.Nevěděl sem z kteréj do kteréj,taky čajíčky,pořád snaha o nějakou činnost,bylo mi hrozně,nervozia,třesy.Je dobré,že tu píšeš,nejsi sám.Já sem tu nepsal,jen pročítal diskuze.Píšu až teď,když jsem z toho venku,asi taková potřeba to někomu sdělit.Myslel sem,že okolí nemá potuchy v čem lítám a taky to asi není pravda jak poslední dobou zjišťuju.

Chce to maximální sebekontrolu a trpělivost.Ovládni to,nechoď si nic kupovat.Jednou jsem se na týden zavřel doma,jako jsem omarodil,nadělal zásoby a nevystrkoval nos.Dusil jsem se doma pěkně ve vlastní šťávě.Tehdy to nepomohlo,ale nakonec joo!Je to hrozně individuální.Trvalo mně asi dva měsíce než jsem se z nejhoršího dostal a říkám,že to stálo za to.Víc dařit se mně začlo až po tom,roky sem plánoval vypadnout z města,až sem nashromáždil prostředky a podařilo se.Chtělo to změnu i s prací,sice mně to bavilo a člověk byl zvyklý,většinou fajn lidi,ale zas časově náročné.Začal jsem žít jinak,všecko sem změnil a je mně dobře.Každý si tu svou cestičku musí najít sám.

Můžu ještě říct,že mně hrabalo fajně.Když sem pil,tak to je jasné,ale trvalo to i potom.Týdny.Prostě jiné myšlení,zmatky,strachy,roztěkanost,no nevím jak bych to dál popsal.Až po čase sem měl čistší hlavu,takovou lehčí.

No vidíš ve Zlíně máš možnosti nebo se zkamaraď s někým z tohto fóra.Mně připadá,že ty lidi tady znám.Hodně jsem je četl,ale měl strach tu něco sám písnout.Kor,když mně "hrabalo".

Svět je malý,jsem taky z Moravy,příbuzenstvo rozvětvené po celé republice,tak mám čas a navštěvujem je.Letos sem projíždel i tu Držkovou a minulý týdeň zme jeli kolem Vsetína a byl sem zvědavý na ty slavné čunkodomky,je to hneď u hlavního tahu a vidím luxus auto a tlupu cigošú vyrážejíc do města,majú už to trochu daléj,že

Tak nic,mám dnes naplánováno spoustu věcí,mějte se skvěle,hlavně ty bendere,drž se!
Ondra

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11389
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 7 měsíce  
Ondro, díky!

Taky plánuju změnit svůj život, jen se v tom teď docela plácám a tím hůř když piju. Musím udělat nějakou radikální změnu.

Ty psychické stavy znám, fakt děs. Často jsem se bál vůbec jít mezi lidi, myslel jsem že umírám ... hrůza.

Hodně mě to štve, když jsem "čistý" tak mi to pálí, v práci makám, snažím se vypracovat... jenže pak to přijde, napiju se a je to všechno totálně v háji, mozek funguje jen trochu, nemůžu přemýšlet, paměť taky nanic.

Musím se dokopat k tomu sportu, kdysi jsem chodil do posilovny a vím, že to dokáže být hodně uspokojující.

Dám se dohromady a pak začnu plánovat co se svým životem, budu se tady snažit psát ... dává mi to pocit zázemí, že se mám čeho držet. Jsem hodně ambiciózní tak si nenechám život pokazit chlastem!

Ještě jednou díky za Tvůj příběh, je dobré vidět že to jde když se chce.
bender

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11429
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 7 měsíce  
Jen malá aktualizace, už týden jsem se alkoholu ani nedotkl . Tělo už je relativně v pořádku, mozek šlape na plné obrátky, tak to má být! Snad mi to vydrží déle než normálně.
bender

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...10111213141516...28
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter