Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...78910111213...28
Dolů
Téma: Náběh na alkoholismus?
#11194
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 6 měsíce  
Jdi do léčebny, a to co nejdříve, vydrž tam!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11195
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 6 měsíce  
No to právě nemůžu, jediná věc, co mě drží nad hladinou je práce. Navíc dělám i na sebe, tam mě nemá kdo zastoupit...

Vím, že to vypadá malicherně a budeš mě převědčovat že je důležité tam jít. Ale práce je můj život, můj koníček... Proto jsem si jí nabral tak moc, potřebuju zaměstnat mozek a sebrat čas, který by se dal strávit pitím.

Těď takzvaně dojedu na snižujících se dávkách chlastu a pak zase zkusím žít normálně.

Chci i jít za psychologem, podle mě je potíž v tom že nemám žádný smysl života. Všechno co jsem kdy chtěl jsem dostal - jsem na to prostě zvyklý. Do svatby se hnát nechci a děti jsou pro mě zatím jen otravné uřvané věci, které berou peníze a energii....

Takže co dál? V práci už za chvíli nebudu mít žádné výzvy. Mám budovat kariéru? Už to sice dělám ale jaký to má smysl? Dělám to jen proto abych měl nějakou pojistku pro případ že začnu myšlet konvenčně...

Vůbec se mi nelíbí způsob života, do kterého jsme tlačeni. Jsem sice workoholik ... ale život stylem škola, kariéra, děti, důchod, smrt ... to je perverzní!

Co je smysl života? Co mám dělat? Na to abych byl s někým ve vztahu jsem příliš sobecký a svobodomyslný jak jsem se opět přesvědčil.

Jediné, co mě uspokojuje je práce a chlast. V práci za sebou vidím výsledky, ale potřeboval bych jí tolik aby mě pořádně vytížila...
bender

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11197
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 6 měsíce  
Mas penize - najdi si dobreho psychoterapeuta a treba zacnes myslet jinak, je to skoda zahodit vse krasne pro chlast! Lecebna pro tebe myslim neni reseni ale individualni psychologicko-terapeuticka kvalitni pece, hledej a zkus, dej tomu sanci, jinak u tebe vidim klesajici cestu dolu
Jessie
Gold Boarder
Příspěvky: 160
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11201
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 6 měsíce  
Ten alkohol Ti brzy tu práci vezme, stane se pro Tebe prioritou,budeš se dostávat ven , pryč od pití, pak se naučíš mít radost z maličkostí,vážit si života, možná!!nebo se upiješ.Chceš vůbec přestat pít?Kdy?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11203
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 6 měsíce  
Libo,
já nevím co chci. Co je správné? Piju od 15 a teď mě to dostává...
bender

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11204
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 6 měsíce  
Ahoj, mně připadá, že pořád nevěříš tomu, že pít nebudeš vůbec... pořád si myslíš, že je možnost občas, když seš v pohodě si něco dát... Musim říct, že jak ses popsal, máme hodně společnýho a společný máme i tpo, že jsem si dlouho myslela, že to jde nějak vybalancovat... Jsem přece inteligentní, úspěšná, dokážu se o sebe postarat, rozhodovat se... no byly chvíle, kdy jsem byla ve skutečných sračkách, ale rychle jsemse z toho vždycky vzpamatovala a řekla jsem si... nojo, o nic nejde... No a po všech těch zkušenostech ti můžu stoprocentně potvrdit, že pokud piješ i přes to, že ti to způsobuje jakejkoli problém, jsi závislej... protože zdravej člověk by něco, co mu dělá problémy nedělal, žejo... a pokud seš závislej, není jiná možnost, než nepít vůbec... fakt to jinak nejde... můj cvokař mi přikaždý návštěvě říká... tak mám pro vás blbou zprávu, ještě pořád jsem nenašel nikoho, kdo bude abstinovat za vás... já na to... hmm... tak hledejte pořádně a já to teda ještě na pár měsíců vezmu na sebe no...
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11206
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 6 měsíce  
Tak to je super napsany Hanko

Abstinenci zdar!! Krasny zbytek vikendu vsem a drzim palce
Jessie
Gold Boarder
Příspěvky: 160
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Narozeniny: 01/01
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11207
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 6 měsíce  
Ano,Hanka to napsala opravdu dobře-každý musí abstinovat sám za sebe, nikdo jiný to za něho nemůže udělat.Její jak píše"cvokař" to vystihl nejlíp.
Všechny abstinenty i ty, co se o to teprve pokoušejí zdravím.
Helena
Helena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11208
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 6 měsíce  
Každý alkoholik si namlouvá, že ještě není tak zle, to ti bezdomovci jsou na tom hůře, já přeci k nim mám daleko....vůbec to není pravda.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11352
Re: Náběh na alkoholismus? Před 11 rok, 6 měsíce  
Kecy, nenamlouvám si že ještě není tak zle. Vím že je kurevsky zle. Teď jsem zase 3 nebo 4 dny pil defakto v kuse, nevím přešně, paměť je v háji. Ruky se občas tak třepou, že s nima nic neudělám... Psychika taky v háji, deprese jsou horší a horší, včera večer krize největší, vypil jsem 2 láhve vína a hrůza, myslel jsem že normálně umírám. Jsem téměř v koncích, dám si poslední šanci to dát do pořádku, na další pokus už nemám silu... Tak mi držte pěsti, snad už mi to vyjde.
bender

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...78910111213...28
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter