Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Co mám dělat?
#12843
Re: Co mám dělat? Před 11 rok, 3 měsíce  
ahojte prectala som s prspevky je to velmi tazke zit s alkoholikom. ja mam ten isty problem moj manzel ma tridsat styri mame dve krasne dcery jedna ma strnast druha osem.zacal pit ako trinast rocny sice nie vtakom mnozstve ale lubil pit. pozname sa od detsva boli sme s jedneho sidliska. zalubili sme sa a zostali sme sspolu.najprv som to jeho pitie tak nevnimala chodil do prace tak som si myslela no co zasluzi sa odreagovat.no potom uz sak pil coraz castejsie a teraz nevie prestat.prisiel odoru pracu mimochodom praoval v cechach velmi dobre platena bohuzial koli chlastu o nu prisiel.no povedala som si dost.dala som mu sancu viem ze alkohol je zavislost prosila som ho aby somnou navstivil psychiatriu ze potrebuje odbornu pomoc ja budem stat prinom. ale on odmieta.tak som sa konecne rozhodla odidem prec nasla som si pracu v inom meste este hladam podnajom.nema zmysel stracat cas s niekym kto sa nechce liecit. je to krute ale alkohol dokaze s cloveka zmenit na nepoznanie.
anka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12848
Re: Co mám dělat? Před 11 rok, 3 měsíce  
Udělala jsi dobře, a třeba ho Váš odchod donutí něco dělat se svým pitím.Záleží na něm.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter