Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Chlast a agrese....
#8229
Re: Chlast a agrese.... Před 12 rok, 2 měsíce  
Monno.
Ne stejně to nevyjde pro nikoho. Pocit oběti znám dobře. Upřímně můžu říct, že jsem si nevěděl moc rady, když jsem tento pocit zažíval.
Chápu, že je to těžký. Ale nejtežší je právě to rozhodnutí. Protože jde o důležité životní kroky a bereš na sebe odpovědnost. Ta odpovědnost je namístě, je to totiž odpovědnost za svůj život. Odměnou Ti bude vědomí toho, že se naučíš dělat si život jak chceš Ty sama. Ne někdo jiný, nebp rodiče, společnost a tak.
Zase musím přiznat, že toto moc neumím ani já. A je to škoda, protože v konečném důsledku si život dělá každý sám.
V každém okamžiku, situaci , máš možnost volby...svojí volby.
Všechno, má v sobě jak pozitivní, tak i negativní stránku. Zálěží, co hledáš.
Nevím, co si on myslí, ale jedna věc je co říká, a druhá, co mu běží hlavou.
Nejsem žádný prorok, dokonce bych hádal, že se třeba i Vaši můžou zlobit na to, jak to u vás je, ale to nevím jistě.
Ale právě, že jsem si tím prošel, a nemůžu rozhodně říct, že bych byl lepší, tak vím, co se dá čekat. Vím, co takovému člověku může běhat hlavou. Už jen fakt, že je agresivní, není něco, proč bys dál měla čekat. Ta agrese se totiž bude stupnovat.

Chápu, že se snažíš věci domyslet, ale tady není co domýšlet. Nepomůžeš tím ani jemu, protože ho v tom defakto podpoříš, kdyz si to necháš líbit.

No ještě Ti napíšu, nečekej stoprocentnmě, že by třeba kdyby si odesla začal řešit chlast. Dost pravděpodobně by pokračoval, a byl by ublíženej. Ale třeba ne , nevím.

Je totiž potřeba, aby padnul trochu na hubu. A pak je šance, že si něco přizná, a že si vybere.

Vím, jak je těžké, brát za sebe odpovědnost, v životě. Sám, se to učím. Nemyslím takovou tu jako, ale skutečnou, kdy opravdu nemáš komu nadávat za svůj život a nevidíš cestu dál. A přesto, tam je, a je to jediná cesta, jak vlastně žít!

Alespon tak si myslím. Ahoj.
Roman Roman
Expert Boarder
Příspěvky: 93
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž nemessis123456
Poslední úprava: 01/03/2012 20:42 Provedl: Roman123.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Nemám patent na rozum, nejsem chudáček, neradím Vám,jen dám svoji zkušenost.
 
#8230
Re: Chlast a agrese.... Před 12 rok, 2 měsíce  
Můžu potvrdit Romanova slova.Ted´je zle a Monno věřte mi bude ještě mnohem hůř.Není to otázka jednoho dne a co se týká tvého partnera odhaduju to na dlouhé roky,JESTLI SE VŮBEC DOKÁŽE ZACHYTIT A ODRAZIT SMĚREM OD ALKOHOLU ZPÁTKY DO ŽIVOTA.Vy ho nevyléčíte a OPRAVDU MU NEMÁTE JAK POMOCT-VY JSTE BEZMOCNÁ UŽ NYNÍ-ALE ON SI SVOJI BEZMOCNOST BUDE MUSET TEPRVE PŘIZNAT,ABY SE Z TOHO DOSTAL-A TO MUSÍ CHTÍT ON!ON CHCE ZATÍM JEN PÍT A UTVRZUJE SE V TOMTO POSTOJI.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8231
Re: Chlast a agrese.... Před 12 rok, 2 měsíce  
Jsem již nějaký čas na Slovensku. Prakticky píšu všude možně i do Čech. Jinak jsem léta žil v Pardubicích, ale tam se vracet nechci. Slovo bydlím, mě trošku rozesmívá. Mám přechodně střechu nad hlavou, ale defakto sem bezdomovec.

Uvidím, nějak to dopadne. Nechci se pokud možno furt žrát a nějak trápit.

Nejradši bych jel ven, ale bez jazyka je to trochu problém.
Těch pár slovíček s tím žádnou ránu do světa neudělám, občas se na to mrknu ale je to slabý, zatím fakt jen pár slovíček.
Roman Roman
Expert Boarder
Příspěvky: 93
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž nemessis123456
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Nemám patent na rozum, nejsem chudáček, neradím Vám,jen dám svoji zkušenost.
 
#8232
Re: Chlast a agrese.... Před 12 rok, 2 měsíce  
ROMANE-SLABÍ JSME OBČES VŠICHNI-NO JSOU TAKOVÍ,CO SI TO NEPŘIZNAJÍ-MYSLÍM,ŽE ANI VY,ANI JÁ NEBYLI DŘÍV JINÍ-TO JE MINULOST.o TOM JSEM NECHTĚLA-VÍM JAK TĚŽKO SE ŽÁDÁ O POMOC PRO SEBE,ALE TOTO JE PROBLÉM JENOM EGA-A TO BYCHOM MOHLI DÁT STRANOU.zKUSIL JSTE HLEDAT POMOC PŘES AA.LIDÉ TAM JSOU SOUDRŽNÍ A OPRAVDU SI NAVZÁJEM SNAŽÍ POMÁHAT JAK SE DÁ-POKU VIDÍ SNAHU NEPÍT-A TA SÍLA JE U VÁS OBROVSKÁ.TAM BY JSTE MOHL HLEDAT POMOC PRO SVOJI STŘÍZLIVOST,ALE I V TÉTO SITUACI,V KTERÉ SE NACHÁZÍTE NYNÍ.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8233
Re: Chlast a agrese.... Před 12 rok, 2 měsíce  
Tak ja nemám obavu z alkoholu.
Jde jen o schopnost se postavit na vlastní nohy.
A v situaci, která je opravdu téměř neřešitelná.
Starosti mají všichni a kolikrát větší. Nikdy sem do AA nechodil, ne že bych měl něco proti tomu, ale tak nějak sem si vystačil. Ale protože za alkoholem je spousta věcí, které vedly k tomu, že člověk vůbec do něčeho spadne, v tom mě možná AA mohlo v minulosti pomoct. Ted už je pozdě.
Můžu sice říct, že 14 let nepiju a díky tomu sem na světě, ale taky můžu říct,že nejsem rozhodně zdatný kormidelník svého života. Ale to již nesouvisí s alkoholem, je to obráceně.
Roman Roman
Expert Boarder
Příspěvky: 93
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž nemessis123456
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Nemám patent na rozum, nejsem chudáček, neradím Vám,jen dám svoji zkušenost.
 
#8234
Re: Chlast a agrese.... Před 12 rok, 2 měsíce  
POZDĚ NENÍ NIKDY.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8235
Re: Chlast a agrese.... Před 12 rok, 2 měsíce  
NUTIT VÁS NEMŮŽU.BYLO BY VÁS ŠKODA.TAK NA SEBE DÁVEJTE POZOR MOŘSKÝ VLKU!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8237
Re: Chlast a agrese.... Před 12 rok, 2 měsíce  
Monno, uháněj od něj pryč, nebo za chviličku budeš na něm psychicky závislá,nemocná taky, budeš tolerovat jeho výpady, zvykat si na peklo, časem Ti ani nepřijde, že žiješ špatně, v pekle!Mysli na dítě, připravuješ mu zlé dětství.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8240
Re: Chlast a agrese.... Před 12 rok, 2 měsíce  
no mam pocit ze jsem na nem psychicky zavisla uz ted at udela cokoliv,at se chova jakkoliv vsechno mu toleruju, vsechno mu hned odpustim...
Monna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8241
Re: Chlast a agrese.... Před 12 rok, 2 měsíce  
Tvoje láska je slepá.Máš pravdu stala jsi se na něm závislá.Ted´záleží co s tím uděláš ty.On je závislý na svém pití-nemůže vidět tvoji lásku,jen tvoji závislost.Už nyní toho zneužívá a využívá tvoje city-tím i tebe.On tě nemůže milovat-on miluje doopravdy svůj chlast.Věř,že vím o čem mluvím-ani já nebyla jiná.Moc ráda bych ti řekla něco mnohem pozivnějšího a nadějnějšího-ale nedokážu lhát a už vůbec ne v zásadních věcech.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter