Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít?
#1609
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 13 rok, 8 měsíce  
Eleno, alkoholik se nesmí nikdy napít ani kapku!Velice brzy, spíš hned se vrátí do strých kolejí, jede v chlastu znovu, o začínat abstinovat je těžší a těžší,unavuje to.Věř, že to jde!Tvůj nemocný mozek se hlásí o svou dávku pití.Vůbec neváhej, zajdi v Praze na Anonymní alkoholiky, scházejí se každý podvečer Na Poříčí, i jinde, však uvidíš.Najdi si je na internetu, vyber si i třeba anglicky mluvící......
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1633
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 13 rok, 8 měsíce  
Ahoj, tak podle mých zkušeností alkoholik příležitostně pít nemůže vůbec, já jsem to zkusila, dala si jen trochu a vše bylo ok, neopila jsem se do němoty, ale další den jsem měla neskutečnou chuť pokračovat a pak z toho vždy byly takové jak já říkám "třídeňáky", víc dní ne, protože po těch 3 dnech jsem byla totálně vyřízená(jako zrovna dnes), to ani nejsem schopná naštěstí si jít koupit další chlast, jen ležím, zvracím a snažím se udržet nějaké tekutiny....lepší radši si nedávat nic, ono se ti v tom alkoholickém mozku něco přepne a nemůžeš si sama sebou být vůbec jistá
Péťa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1635
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 13 rok, 8 měsíce  
našla sem odvahu napsat pár řádku, píše se mi blbě. mám absťák, v dechu už nic nenadýchám, ale mám výčitky, manžel se o mě stará, ale nemohu nic pozřít, snad trochu polévky, dcery se se mnou baví jen to nejnutnější, mám myšlenky na sebevraždu a vše skončit. Vím. žemi manžel zase ospustí, vztah máme pěkný, jen kdyby nebylo těch mích úlet., tak za půl roku. V pátek jsem byla u doktorky, mám doboručení k odborníkovi. Určitě tam půju, jen tď překonat deprey, strac úzkost. Ptřebuji objetí
ivulkav

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1636
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 13 rok, 8 měsíce  
Přečti si tady příspěvky třeba ve foru Tak jsem zase začal...uvidíš, co nás je s těmahle problémama , snažíme se, každý po svém , jak to jde. Hlavně to nevzdávej a na sebevraždu se vykašli !!! Vždyť máš ro štěstí, že se o Tebe manžel stará a má Tě rád .Máš děti, NESMÍS je opustit!!!! Nevím, jaký maš problém, jestli piješ denně . Jestli chceš, svěř se tady, anonymně, třeba Ti to pomůže !!!
Eva

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1637
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 13 rok, 8 měsíce  
vidím, že jsem našla stránku ochotných lidí. podržet a poradit. S tím pitím, je to tak. Třeba nepiju rok, půl roku a je vše v pohodě.A to je alkohol doma, někdy si dá manžel, dcera. Potom stačí maličkost, přípitek a jedu 3 dny skoro do na sračku. A teď se z toho dostávám. A vím. že zase bude klid. Ale k odborníkovi zajdu, už kvůli rodiné a práci, kterou mám ráda. Ještě jednou díky!
ivulkav

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#1639
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 13 rok, 8 měsíce  
Tak to vítej do "klubu". Já buď nepiju, nebo se vysloveně ztřískám. Můj muž mi domlouva, ať si klidně dám víno, ale jenom trošku. Jenomže to já neumím !!!
Eva

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4579
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 13 rok  
ach jo holky - já se zavítala poprvé a jsem pekelně vyděšená. teprve mi dochází, co se to se mnou děje za hrůzu
zuzana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4580
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 13 rok  
Zuzko, vědět to musíš, abys mohla uznat, co je lepší, život bez pití, nebo přežívání s alkoholem.Konce jsou hrozné, a ten chlast dostane každého.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4859
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 13 rok  
Ahoj, nevíte někdo náhodou o AA nebo skupinové terapii v okolí Hodonína? Díky
Dana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4863
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 13 rok  
Nejbližší je Brno, Uherské Hradiště.Najdi si seznam skupin na stránkách AA.Párkrát tam zajedeš a oni Ti pomůžou založit skupinu u Vás!!!!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter