Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít?
#7176
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 12 rok, 5 měsíce  
Evo, soudíš dopředu, ještě jsi tam nebyla, a stejně, můžeš zatím jen sedět, nemluvit, poslouchat, dozvíš se plno věcí, objednej si v Čechách naši áčkařkou literaturu, taky pomůže, zapoj se na internetovou diskuzi tady v Čechách, všechny kontakty najdeš i tady na Alkoholikovi.Moc se Ti tam nechce, co?Nevymlouvej se na nic, a začni makat!Záleží jen na Tobě, jde o Tvůj život.Moje kamarádka žila v Holandsku, tam právě AA poznala, přivezla spoustu dobrých poznatků k nám , tak neboj se, a zajdi tam!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7269
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 12 rok, 5 měsíce  
ahoj minule jsem se ptala na pomoc ibogainem a odepsal mi nějaký petr že o tom něco ví a že sám se tím lečí a mě by to moc zajímalo prosím at se mi ještě jednou ozve napsal mi meil ale bohužel nejde mi to nějak odeslat takže se s ním nemohu spojit.mluvil také o tom že má kontakty na lidi kteří se v té věci znají prosím peto ozvy se děkuji eva
Eva

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7275
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 12 rok, 5 měsíce  
Evo, nehledej lehčí cestičky, ten ibogain má i mínusy, nezkoušej něco od někoho, má vedlejší účinky, aby to nebylo horší, než lepší.Jedině to zkus přes lékaře, nechovej se jako malé děcko.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7316
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 12 rok, 5 měsíce  
Text byl smazán administrátorem webu.
Lenka Moranova jmeno me

Poslední úprava: 09/12/2011 19:16 Provedl: zbynek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7382
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 12 rok, 5 měsíce  
Tak jak, Evi?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7442
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 12 rok, 4 měsíce  
Dobrý den všem,
po tom, co jsem si na tomto webu přečetl několik článků a mnoho desítek příspěvků na fóru, jsem si konečně uvědomil a přiznal, že jsem alkoholik a že v tom nejsem zdaleka sám.
Už před několika lety jsem začal mít problémy s chlastem. Byl to konkrétně rok 2003 a 2004. Já a spolubydlič jsme tenkrát vypili 1l vodky během jedné hodiny skoro každý večer. Skončilo to návštěvami u psychiatričky + antidepresiva (byl to nátlak rodiny + moje uvážení, že toho bylo dost).
Cca po necelém roce jsem tam přestal chodit a pár let byl klid (relativní).
Loni jsem se ale docela slušně rozchlastal a je to nanovo, možná i horší. Horší je to asi proto, že tenkrát jsem ještě měl chuť pustit se do čehokoliv, ale teď i když mám docela dost koníčků a zálib, nemám na nic pomyšlení. Nic mě prostě nebaví, jako bych byl bez života. Dle tehdejší paní doktorky jsem inteligentní člověk, ale co naplat, když jsem alker !!!
Cca před dvěma měsíci jsem se pokusil o sebevraždu (samozřejmě jsem byl nalitej a vím, že to tento čin neomlouvá). Naštěstí pro mne a především pro moji maminku to dopadlo dobře, i když prý nechybělo mnoho a tyto řádky bych teď nepsal.
Ještě dodám, že můj otec je rovněž alkoholik, takže genetická výbava je "slušná". A ještě pro upřesnění: už jsem překonal jednu závislost (nebyly to tvrdé drogy, zas tak špatně na tom nejsem) a od té doby v poho, až na ten chlast.
Toliko na úvod o mě, aby si každý udělal obrázek.
Co mi poradíte ? Mám se jít léčit ? Pokud ano, tak kterou léčebnu ?
Předem díky všem za odpovědi a doufám, že moje řádky budou dostatečným odstrašujícím případem pro potencionální alkery a alkerky !
Sic je teď před vánocemi, ale uvažuju dopředu. Nový rok začít novým životem.

Lukáš 29 let
Lukáš
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7443
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 12 rok, 4 měsíce  
Lukáši, jdi do léčebny co nejdřív,neodkládej to, a je jedno, kam půjdeš, všechny léčebny jsou si podobné, výborná je Červený Dvůr, ta moje!, znám i Havlíčkův Brod, bezvadný, ale prostě neváhej, nevybírej si,něco se sebou dělej! Tvůj lékař Ti nedoporučil léčení?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7578
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 12 rok, 4 měsíce  
Ahoj,
je mi 25 let, mám 2-letého syna. Piju od 15-ti let a nyní jsem jak jinak než závislá. Před třemi lety jsem podstoupila ústavní léčbu. Ovšem neúspěšně. Odešla jsem po 2 měsících.
Rozhodla jsem se pro antabus a jestli to půjde dobře tak do čtrnásti dnů do toho jdu.

Mám toho spousty co vyřešit až je mi z toho zle, jsem vyčerpaná, deprese, otázky proč žít, probdělí noci.

POTŘEBUJU NAJÍT TOHO HODNÝHO ČLOVĚKA CO SE NĚKDE V KOUTKU KRČÍ A NEDOKÁŽE POMOC SOBĚ NATOŽ OSTATNÍM.
Kateřina
Senior Boarder
Příspěvky: 66
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7580
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 12 rok, 4 měsíce  
Ahoj-toho človíčka o kterém píšeš se krčí vedle tebe.je to tvé dítě.V léčebně tě NEUZDRAVÍ,NIKDE A NIKDO TĚ NEMŮŽE UZDRAVIT.SVOJI NEMOC,SVŮJ ALKOHOLISMUS BYS MĚLA PŘIJMOUT JAKO KAŽDOU NEVYLÉLEČITELNOU NEMOC.V TOM TKVÍ CELÉ UZDRAVENÍ.AT´SE DAŘÍ.NEZNÁM TĚ,ANI TVÉ DÍTĚ,ALE MÁM VÁS RÁDA A DRŽÍM PALCE AT´DOKÁŽEŠ PŘIJMOUT CELOU NEMOC JMÉNEM ALKOHOLISMUS.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7584
Re: Ambulantní léčba alkoholismu - kam jít? Před 12 rok, 4 měsíce  
Ahoj Kati,

četla jsem si Tvůj příspěvek... máš velký důvod bojovat, tak bojuj! Máš syna, své geny, svou budoucnost.. nevzdávej se! Dokaž tomu malému, že jsi skvělá matka a já věřím, že jsi, jinak bys tu nebyla.

Přeji hodně štěstí. Světlana
Světlana
Junior Boarder
Příspěvky: 27
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter