Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: NALTREXONE - kde sehnat?
#65918
Re: NALTREXONE - kde sehnat? Před 9 měsíce, 1 týden  
Antabus bez předpisu - euhealth24.com/cs/drug/antabuse
Tohle funguje jen u lidí, co přestat chtějí. Je to taková berlička, která funguje stylem - nechci pít tak nepiju - přijde myšlenka se napít - berlička Antabus mi připomene, že pít nemám.
malateeoll
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65928
Re: NALTREXONE - kde sehnat? Před 9 měsíce  
Co vím, tak Naltrexone opravdu v ČR k sehnání není. Psychiatři/adiktologové, se kterými jsem mluvila a žádala o Naltrexone, o léku nevěděli a ještě jsem jim to musela hláskovat. V SÚKL - přehled léčiv je veden takto - prehledy.sukl.cz/prehled_leciv.html#/leciva/0230329
Je u něj poznámka" "Informace o souběžném dovozu
Lék není dovážen v rámci souběžného dovozu." Prostě se nedováží, ale SÚKL ho má registrovaný.

V ČR je k sehnání Selincro, mělo by fungovat na stejném principu, ale má jinou účinnou látku - DIHYDRÁT NALMEFEN-HYDROCHLORIDU. Blokuje receptory dopaminu. Je na předpis od psychiatra. Bere se tableta denně. 14 tablet stojí 2050,- Kč. Lidé, kteří užívají si stěžují, že jim nechutná ani hamburger. Na rozdíl od Naltrexonu je na příbalovém letáku Selincro jasně napsáno, že lék je ke snížení konzumace alkoholu. Pakliže člověk chce 100% abstinovat Selincro vhodný není. Jako vedlejší účinky jsou uvedeny v podstatě abstinenční příznaky. Mají podežření, že to nejsou vedlejší účinky, ale důsledek významného omezení alkoholu.

Momentálně u mě bydlí sestra. Dávam jí každé ráno Selincro a večer se vrací opilá. Je nemotivovaná alkoholička.
Ms_Praha
Fresh Boarder
Příspěvky: 15
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65930
Re: NALTREXONE - kde sehnat? Před 9 měsíce  
Peta
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter