Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...45678910...30
Dolů
Téma: Léčebna Kroměříž
*
#38610
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 6 měsíce  
Ahoj Davide,
pripomina mi to situace u nad. Kdyz sr mi dari a jsem dyl v klidu, je najednou nejaky problem. Neco, co presne vi (manzel), ze me vytoci. To je pak ten stav "sahnout po chlastu". Fakt i fyzicky. Tresou se ruce atd. Ted to davam, rikam si Nesporovo "prijimam v klidu", nereaguju, nervu. Srdce mam sice v krku, ale ustojim to. Pokrok. Tak se drz, neplacej sily na konflikty, budes je potrebovat na dulezitejsi veci.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38613
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 6 měsíce  
Šantalko, zdravím Tě. Děkuji, máš pravdu, jak řekl včera můj kamarád "moc dlouho si jedeš na dobré vlně" ... asi to bylo znát a včera mě takhle dostala. Zničeho nic. Absolutně podpásovka. Dnes jsem v klidu, nekomunikujeme. Ale včera jsem se držel i po příchodu domů (večer), protože tohle nějak neumím odfiltrovat. No nic jedeme dále, pro lepší zítřky, ale místo podpory a nebo aspoň klidu je doma dusno.
DavidN
Expert Boarder
Příspěvky: 151
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Czech Rep. Narozeniny: 03/27
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Svět patří těm, co se neposerou.
 
#38614
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 6 měsíce  
Jo, to manzel si pak jde "vycisit hlavu" do hospody.(uz jsou ty jeho cistky docela znat), to uz me taky nerve nevy. Druhej den je po dusnu, ja uz to mam na haku. Ale dalo to. Doslo mi, ze nicim jen sama sebe... to nechci. Treba ji fakt jen lezlo na nervy, jak jsi v pohode a ona treba ne. To nekdy provokuje
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38615
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 6 měsíce  
No ji lezlo na nervy, že doma nic neudělám, což je pravda, já musím chtít a ne že mě do toho někdo bude nutit, to ona ví, ale přesto - má důvod = je hádka a dusno. Nicméně ono je toho více, není to jen tohle, ale včera to vyprovokovala záměrně žena. Dnes jsem zjistil, že je pryč 0,4 l slivovice, tak si asi dala na kuráž večer, když jsem nebyl doma.
DavidN
Expert Boarder
Příspěvky: 151
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Czech Rep. Narozeniny: 03/27
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Svět patří těm, co se neposerou.
 
#38617
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 6 měsíce  
Hmm, to ujde. Hele zkus to hodit za hlavu a soustred se na "svoji věc". Ten zbytek se pak upravi, mysli, ze jste uz hodne asi vydrzeli, tak i tohle preklenete, ne? Ono ji treba taky dojde, ze tohle ted nepotrebujes, ale asi to muselo ven.
Jo, a doma neco udelej, at vidi, ze se snazis a ze se jen "nebavis", jak to ted vidi
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38619
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 6 měsíce  
DavidN napsal:
No ji lezlo na nervy, že doma nic neudělám, což je pravda, já musím chtít a ne že mě do toho někdo bude nutit
No neviem, ktorej žene by sa to páčilo. Mladý pán robí, len keď sa mu chce...Niekedy je treba spraviť kompromis. A premôcť sa, aj keď sa nechce.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38620
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 6 měsíce  
A Davide, není to tak, že když ty teďka tak statečně bojuješ se závislostí, zasloužíš sijej obdiv a ocenění....a ono nic? Ona chce, abys fungoval jako normální chlap...
Dee
Platinum Boarder
Příspěvky: 475
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#38622
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 6 měsíce  
Šantalko, já jsem, jak nadutej blbec, nikdy jsem se nezapojoval do domácích prací, nějak mi to k chlapovi nejde , ale rozbroje jsou kvůli tomu často, to je fakt, ně ale takhle dusné.

Krtek: jak píšu výše, není to o tom, že by se nechtělo, ale k chlapovi mi prostě vysavač nebo handra nejde.

Dee: díky za ironickej dotaz. Co Ti na to mám napsat? Nepotřebuji nikoho obdiv, ale čekal jsem, že bude stát při mě a ne do mě rejpat, kdyby nic neřekla, bylo by to lepší. A máš recht, stavím se tomu docela statečně, zatím jsem se nepropad do Bohnic, až tam budu hrábnu, si na dno, zatím to jde, za 14 dní to může bejt jinak. Nepotřebuji, aby mě někdo obdivoval nebo litoval, nepotřebuji tropit teatrální divadýlko, ale když se z toho dostanu bez Nešpora, budu na sebe hrdej, to asi není nic špatnýho. Síly mám zatím dost, no uvidíme až přijde absťák.
DavidN
Expert Boarder
Příspěvky: 151
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Czech Rep. Narozeniny: 03/27
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Svět patří těm, co se neposerou.
 
#38623
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 6 měsíce  
Dee: jen tak do foroty ... pouč mě prosím Tě, jak takovej normální chlap funguje? Nevím, co si pod tím představit. Dík!
DavidN
Expert Boarder
Příspěvky: 151
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Czech Rep. Narozeniny: 03/27
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Svět patří těm, co se neposerou.
 
#38624
Re: Léčebna Kroměříž Před 7 rok, 6 měsíce  
No, to me taky zajima normalni chlap a kde se vyskytuje nic ve zlym....
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...45678910...30
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter