Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: léčebna
#10019
Re: léčebna Před 11 rok, 9 měsíce  
Ano, alkoholismus je nevyléčitelná nemoc, dá se s ní žít dobrý, kvalitní život, abstinovat.Vypadá to děsivě, ale jde to, a není to tak těžké, jak se zdá..Dnes jsem přála jednomu pánovi, úspěšně nepije 38 let.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10027
Re: léčebna Před 11 rok, 9 měsíce  
Právě,že doba 3měsíců,má u dobře spolupracujícího pacienta tu možnost nastavit jej na absinenci.Detox slouží na zastavení rozběhnuté recidivy,zklidnění psychiky,fyzických příznaků a nasměrovat bud´na protialkoholní léčbu,nebo nasměrovat k abstinenci za spolupráce s psychiatrem.Pokaždé však platí-ŽÁDNÁ LÉČEBNA ANI LÉKAŘ MNE NEVYLÉČÍ.mÁ NEMOC,MŮJ ALKOHOLISMUS ZŮSTANE MOJÍ SOUČÁSTÍ.JÁ SE JENOM MŮŽU NAUČIT S TOUTO NEMOCÍ JINAK FUNGOVAT A ŽÍT.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14276
Re: léčebna Před 10 rok, 10 měsíce  
Ahoj všem,
prosím vás, jak to chodí v praxi když zvažuji léčebnu? Zajdu za obvodním lékařem a on mi vystaví doporučení? Co bude dál? Mám si sama obvolat léčebny, která by mě přijala dřív nebo to nechat na něm?
Předem moc děkuji za odpovědi.
dejna
Junior Boarder
Příspěvky: 34
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14279
Re: léčebna Před 10 rok, 10 měsíce  
Jestliže nechodíš k psychiatrovi, léčebnu může doporučit obvodní lékař.Klidně si obvolej sama léčebny, kde mají volno, jak dlouho budeš asi čekat,atd.Už víš, do které bys jsi šla.Mají také různou dobu pobytu,ale záleží na Tobě.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14283
Re: léčebna Před 10 rok, 10 měsíce  
Díky, ale pořád to nechápu. Musím k obvodnímu lékaři? Nebo to záleží co si domluvím v té konkrétní léčebně?
dejna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14284
Re: léčebna Před 10 rok, 10 měsíce  
Ahoj.K obvodákovi vůbec nemusíš, zajdi rovnou do léčebny a zapiš se na pořadník
PetrCh

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14286
Re: léčebna Před 10 rok, 10 měsíce  
Nevím, ale mělo by být doporučení od lékaře.Aspoň u nás objednávají lékaři pacienta do léčebny.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14287
Re: léčebna Před 10 rok, 10 měsíce  
díky moc za rady, dnes jsem obvolávala léčebny, alkoholiků je fakt asi hodně, dovolala jsem se asi jen do třetiny z nich, každá to má jinak,ve většině z nich mě odkázali na doporučení psychiatra nebo obvodního lékaře. Tak zajdu za ním. Znovu si uvědomuji, že je to jen o mně, když nemáš nikoho.
dejna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14289
Re: léčebna Před 10 rok, 10 měsíce  
toto se stalo asi před 6 lety muj syn docela hodně propadl alkoholu jednoho dne kdy už byl dost na dně zavolal do léčebny Dobřany bylo uterý a řekl že by chtěl nastoupit příští týden v pondělí paní primářka mu řekla ne přijedte hned zítra ráno do pondělí by jste si to mohl rozmyslet absolvoval 3měsíční léčbu od té doby se nikdy nenapil a nesnědl by ani rumovou pralinku u žádného lékaře pro doporučení před tím nebyl
jarmila

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14291
Re: léčebna Před 10 rok, 10 měsíce  
taky jsem v to tajne doufala, že to půjde takhle jednodušše. Chtěla bych zítra zajít za svým obvodním lékařem, že by mi pomohl dostat se do léčebny. Sama už to nezvládám. Mám šílený abstáky, deprese, nevím co se sebou, jak lev v kleci.
dejna

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter