Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...9101112131415...21
Dolů
Téma: detox Bohnice
#19323
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 11 měsíce  
A casu pro sebe tolik nemam kdyz jsem tedka na ditko a psa sama. Takze bidu rada za hlidani ve stredu + so a ne abych mohla za muzem. Babicka deda a segra s tatou vsichni pracuji tak to taky neni jednoduchy.
misullka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19327
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 11 měsíce  
To mi tě je líto Mišulko.Manžel jel dělat pořádek se svojí závislostí,kterou si musel přiznat.Ty sama ovšem trpíš silnou spoluzávislostí,kterou si bohužel nepřiznáváš.Toto může být nikoliv citové pouto,jak je vidíš ty ale spíš naopak veliká překážka,na kterou budete narážet.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19328
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 11 měsíce  
Nejsem tady aby me nekdo litoval. A jak se takova spoluzavislost pozna ? To ma zrejme asi kazdy kdo zije s clovekem ktery zavisly je. Kdyz spolu sdilite byt, postel a cely zivot. A jak by nam to melo byt jako prekazkou ? Manzela podporuj. A vic pro to delat nemuzu. Je to pouze v jeho hlave.
misullka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19332
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 11 měsíce  
Stejně jako závislý by se měli léčit rodiny,patrneři,děti-vůbec si nepřiznávají,nakolik je samotná závislost jejich blízkého poznamenala.Mnohým to způsobuje problémy v průběhu celého dalšího života.Jsi velice mladá-urazila ses mým návrhem aniž by ses nad ním zamyslela,aniž bys v něm viděla snahu pomoct.I tento projev je další ze znaků spoluzávislosti.Každý dostává jen to,o co si sám říká.Už jednou jsem tu psala,že závislý není auto,abych je odvezla do léčebny-a žádala jeho opravu.Vrátí se zpět do stejného prostředí a narážet začne na všechno,tak jako dřív pokud se i nejbližší aspon´trochu nezmění sami.Jinak je v sázce lidský život jednoho a utrpení ostatních.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19333
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 11 měsíce  
Ano vim ze to nejhorsi prijde az se vrati domu. A tedka i ja mam caa cele tri mesice si spoustu veci uvedomit. Ja dekuji za informace. Ale presto me neznas tak nemuzes soudit zda jsem spoluzavisla nebo nejsem. Zkusila jsem si svoje a sw vsim jsem se dokazala poprat a myslim ze dobre. Jsem citlivy clovek ale neni mi 18 a neziju blazeny zivot. Zivot je prekazkovy beh. A zalezijen jak se s tim clovek dokaze poprat. Pokud bych pomoct potrebovala rozhodne ji vyuziju. Nezatracuji odborniky. Ale dokud se s tim dokazu popasovat proc bych hledala pomoc. Vsak kazdou stredu se konaji tam u nich na povilonu sezeni pro rodiny zavislych a urcite se tam zajdu podivat. Neodmitam pomoc. Ale nejsem na tom zle abych se sverovala cizimu cloveku. Jsem myslim uz dost obrnena. A rozhodne se nejak nad tvyma prispevkama neurazim. Ja za ne dekuji. Kazdy nazor beru. Ale co neberu ze nekdo mi chce vtlouct neco co si vycte tady po par slovech
misullka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19334
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 11 měsíce  
No velice mlada :-D tahne mi na 26. :-Dproste jen schanim info. Vse me zajima jak co chodi. Tak proto jsem tady
misullka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19335
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 11 měsíce  
Rozhodně bych už nechtěla být stejně mladá,jako ty-i když a možná právě proto bych nebyla jiná jako ty.Já udělala spoustu chyb ve svém životě.Bolely mne hrozně dlouho a ještě dnes se promítá bolest mých dětí.I když samy věří,že se s tím statečně popraly-vidím veškeré následky.Moje intuice,kterou jsem nikdy neposlouchala mi napovídá víc,než tušíš.Dnes se jí učím řídit a poslechnout.Stejně jako být upřímná ve všech chvílích.Vím,že právě upřímnost zabolí nejvíc tam,kde se jen dotkne problému.Tu bolest má milá znám velice důvěrně.Hodně štěstí a rodinné terapie využij.V léčebnách dobře vědí,PROČ JE DŮLEŽITÁ.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19340
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 11 měsíce  
Rodinná terapie ti hodně otevře oči, tam možná ubereš ze svého ega, dojde ti, že zvládáš dost málo věcí, a budete chodit na doléčování s manželem spolu.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19348
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 11 měsíce  
Treba a treba taky ne. Ted mi volal znel v pohode a jedu za nim. Jsem nabita a stastna.
misullka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19349
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 11 měsíce  
Nějak brzy má povolenou návštěvu, je vůbec v léčebně?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...9101112131415...21
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter