Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...1415161718192021
Dolů
Téma: detox Bohnice
#19620
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 10 měsíce  
moc děkuji za podporu, vim, že vše může dopadnout blbě. ale myslet na to nechci a chci si užívat každý den a věřit že vše bude dobré a dělat vše pro to ! On mi taky pomohl, tak teď pomáhám já jemu. Jsme spolu 6 let, z toho 2 roky manželé a máme skoro 3 letého syna. Zatím nebyl důvod ho házet přes palubu, nikdy to s ním nebylo tak zlé abych to udělala. Kord když se šel léčit. a ted vidím jak mi s čistou hlavu říká, jak to chce dokázat, že už do léčebny nikdy nechce a nikdy nechce být bez nás. a vím, že kdybychom ho opustily před tou léčebnou tak by asi dopadl blbě. Rodina je pro něj nejvíc a ta mu nejvíc pomáha.
misullka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#19643
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 10 měsíce  
Miška,

budúcnosť tvoríš práve teraz. Odhodlane pokračuj v podpore manžela na ceste do triezvosti.Zhodnotenie úsilia Ťa určite prekvapí!

"Prajem Vám - celej rodinke, mnoho zdaru!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20050
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 9 měsíce  
Dobrý den všem,
prosím všechny o radu,jsem alkoholička,nyní abtinuji již měsíc a daří se mi abtinenci zvládat.Minulý týden jsem prvně navštívila poprvé anonymní alkoholiky a moc se mi tam líbilo.Nicméně jsem objednaná na 17.7 na léčbu do PL bohnice,oddělení závislostí ženy.Po rozhovoru se sestrou,mi byly sděleny jen informace typu co si vzít a nevzít s sebou do léčebny.Prý půjdu přes detox,den dva,možná...Vím,že je to slabost ale mám strašný strach,navíc jsem kuřák a nevím jestli se může na detoxu kouřit.Bude to má první hospitalizace,tak jsem opravdu plná nejistot a strachu.Prosím vás všechny,kdo máte s bohnickým detoxem zkušenost,napište prosím.Budu vděčná za jakoukoliv zprávu.děkuju mnohokrát.
ewwka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20051
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 9 měsíce  
Evi,já měla strach pokaždé.S Bohnickým detoxem zkušenosti nemám.Ovšem na detu jsem byla ve dvou léčebnách,kouřit se tam mohlo JEN V URČENÝ ČAS.Cigarety a všechny osobní věci včetně mobilu mi byly odebrány.No na každou kouřovou jsme kuřáci dostali jen tu naši jednu a mohli se odebrat na místo určené pro tyto účely.Není to buzerace.I v protialkoholních léčebnách máš sice cigarety u sebe ale musíš dodržovat dobu a místo k tomu, aby sis mohla zapálit.Pokud budeš obcházet tento režim(možná se s tím sama setkáš)- je to na každého triko o zodpovědnosti,kterou když nejseš schopna dodržovat hrozí ti,že se vyřadíš z celé REŽIMOVÉ LÉČBY a jedeš s ostudou domů,aby jsi v pití mohla pokračovat.Alkoholik se musí naučit mimo jiné režim respektovat a učit se nés zodpovědnost za své jednání.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20052
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 9 měsíce  
Evko, vydrží to i silní kuřáci, všude je povoleno kouřit jen v určitý čas, dá se to zvládnout.Určitě se neboj, jdeš mezi stejně nemocné, pomůžou ti, bude ti dobře.Pak jako doléčování AA a začneš užívat života.Konečně.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20060
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 9 měsíce  
Bohnice jsou super detox, protože vezmou v akutním stavu nebo i v předakutním stavu téměř každého, mně tam už několikrát velice pomohli, a jednou mě dostávali snad úplně z toho nejhoršího stavu, který by možná bez jejich pomoci skončil prvním deliriem...
za toto jsem jim velice vděčná, nikdo si nedokáže představit, jaké to je, se tam dostat, a být za to vděčný, že už nejsem na to sama, procházet úděsnými stavy v absťáku, ale že je mi na blízku odborná lékářská pomoc. dokonce jsem na tom byla tak zle, že jsem prosila pomalu na kolenou doktorku, ať mi dá heminevrin...ze začátku nedala, ale asi za hodinu ano..pamatuji si její větu: " to musíte vydržet, když jste pila", ale pak mi jej dala...díky bohu
i když to tam vypadá trochu strašidelně, kdo tam nebyl odvezen násílím, ale jde tam sám a dobrovolně, v naprostém zoufalství, tak je v tu chvíli rád, i když mě v tu dobu provázela i směs jakéhosi zoufalství a studu, furt lepší než dostat nějakou první psychózu nebo rovnou delírko
Janis30
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20066
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 9 měsíce  
Ahoj všem,děkuji vám všem za vaše odpovědi,jdu do léčebny v dobrém stavu,nemám již abstáky,třesy,spím,nepotím se..Tak snad a budu doufat,že mě na tom detoxu nenechají moc dlouho.Já vím,že si jistě jistě říkáte,že je to malicherný,myslím stím kouřením,ale přináší mi tato neřest klid,takovej ten vnitřní.S režimem snad problém nebude,už jsem na režimovém byla před pár lety a dá se to.Mám moc hodného přítele,který mě podporue.Ještě jednou vám moc děkuji a budu moc ráda pokud budete psát.Přeju hezký den.
ewwka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20069
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 9 měsíce  
Evi,já to měla stejný.Nikdy mi nevadilo,že v léčebně nebudu pít ale bála jsem se,že se tam nekouří.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20071
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 9 měsíce  
Ahoj Jani,

jsem byl včera prvně na AA. Nikdy bych neřekl, jak je úžasně osvobozující být mezi svými, to úlevné představení se se spojením - alkoholik...je to skutečně hrozně osvobozující...

Měj se pěkně

Ignatius, 6 dnů čistý
Ignác Hromádka
Junior Boarder
Příspěvky: 36
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20073
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 9 měsíce  
Super!Ty jsi se ale doslova rozběhl Mám radost!Jen pozor,at´neupadneš.I to se může stát!Ostudou není upadnout,ostudou je zůstat ležet.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...1415161718192021
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter