Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...1415161718192021
Dolů
Téma: detox Bohnice
#20497
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 9 měsíce  
Ahojky tak jsem si rekla , ze Vam po delsi dobe sdelim jak se vede manzelovi v bohnicich. Pokudse nepletu uz je tam 8 tydnu. Vede si moc dobre. Pochopil ze vse dela pro sebe. Zacina myslet pozitivne zacina se mit rad a vymyslet nove veci. Zacal behat. Doma mi o tom mluvil 6 let. A tam konecne zacal. Beha uz 9 km v hodin. Strasne se do toho zazral a jsem tak rada. Zhubmul pupek a zase vazi o 8 kg min. Jsem na nej pysna. Ma tam spoustu kamaradu a i hodne dobrych. Maji spolu velke plany . Je tam jeden chlapek co dela triatlon. A taky jeden lobbista. A tak je napadlo ze by ten triatlonista uslutecnil bech za abstinenci pres Ceskou republiku. Lobbista by to osefnul sehnal sponzory a tak. A ja mam znamou v Strepinach na Tv nova mohla. By z toho byt pecka a udelala by se i reportaz. Manzel by s nim prebehl Prahu. No doufam ze to kluci zvladnout jak abstinovat tak uskitecnit tenhle dobry napad. Aby se konecne lidi dozvedeli co je ta nemoc zac. A ze je to vazna nemoc hoooodne lidi kteri o tom bud nevedi ci vedet nechteji. A ze je to nemoc jako kazda jina a ne ze jsou to ochlastove.. Jinak uz zitra ma prvni propustku domu na 10 hodin. Tak se neskutecne s malym tesime... Uvedomil si ze at bude delat jakoukoliv praci musi zmenit pristup k ni. Recidivy se obavam. Protoze po zjisteni ruznych faktu mi prijde ze patri k celkove lecbe. Doufam ale, ze pokud se tak stane, ze to bude za x let. Ale aspon uz se toho oba nebudeme bat. Vime co mame delat. Stanovime si jasny prisny pravidla az pujdeme na spolecne sezeni k jeho psycholozce co tam ma. Tak to je zatim vse. Nemuzu usnout tak me tak napadlo ze bych sem napsala abstinenci zdar
misullka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20498
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 9 měsíce  
Jo bych zapomnela a co se tyka bohnic jako takovych. Vse ok. Nechapu jak na to nekdo muze nadavat. Beru to i s pohledu jinych lidi co se tam leci. Lidi co tam jim pomahajo jsou borci v cele nejvetsiho borce a to je primar Nespor. Pohled na nej a hned ma clovek veselou naladu. Je proste hustej :-D a pravidla a tak. Je pravda ze me neco zaskocilo jak moc hroti kravinky. Ale na druhou stranu to chapu. Ma to vse smuj smysl a rad. Ono taky pak si krotte 27 chlapu. Za me majo bohnice jednicku s hvezdickou tak dobrou noc.
misullka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20501
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 9 měsíce  
Díky za dobré zprávy, s tím během je to bezva nápad, znám pár áčkařů, co běhají i maratony,přidali by se k vám.S recidivou je lepší počítat, ale jak správně píšeš, už budete oba vědět, co dělat, kam jít.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20504
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 9 měsíce  
Tak to je super. Tak az se to bude nejak smolit a tak. Urco dam vedet. Pocitam ze by to mohlo byt z jara ci na podzim pristiho roku . A Nespor by to posvetil. doufam ze to vyjde.
misullka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20506
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 9 měsíce  
Misulko,
mám radost, že vše se v dobré obrací a hlavně mě zaujal ten běh Českem za abstinenci, myslím, si, že je to výborný nápad a hlavně, aby byl medializován.Prostě, že nepít, nekouřit je in!Jinak názor na prim. Nešpora mám totožný, psala jsem to zde několikrát, je to člověk, který si zaslouží respekt druhých, navíc to má v hlavě srovnané. Kéž by takových lidí bylo víc!Tak se drž! Abstinenci zdar!!!
Danny

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20509
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 9 měsíce  
Jsem moc ráda, že se nápad líbí, však to zítra manželovi řeknu až ať to klukům vyřídí každý na tom bude svůj úkol a doufám, že se to povede a bude to bum děkuji
misullka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20875
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 9 měsíce  
Lidicky prosim ukonceni lecby se rovna ukonceni nemocenske v ten samy den ? Ja jen jestli mam manzelovi zarizovat dovcu. Diky !
misullka20

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20876
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 9 měsíce  
Zařid mu minimálně týden dovči, at stačí dohnat co v léčebně zameškal
petrch

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20877
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 9 měsíce  
Jj planujemw skoro 14 dni. Protoze pak uz jdu po trech letech do prace a dite do skolky. Tak si to musime uzijt ty volne dny spolu <3
misullka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#20878
Re: detox Bohnice Před 9 rok, 9 měsíce  
Užijte se , a hurá do nového života.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...1415161718192021
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter