Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...14
Dolů
Téma: Takovy chci i nadale byt???
#11651
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 11 rok, 6 měsíce  
Mirku i ja Ti preju jen to nejlepsi a moc fandim.Jak jsi napsal,nejspis si udelal 1.krok z 12kroku anonymnich alkoholiku-priznal jsi si bezmocnost nad alkoholem-tvuj zivot se stal nezvladatelny.A prave pracujes na 2.Kroku-prichazis na to,ze sila vyssi nez ta tva ti muze pomoci.Tim sila vyssi nez ta tva je cokoliv,co si ty pod tim predstavujes.Pro nekoho buh,pro nekoho sila prirody,pro nekoho vesmirna inteligence,vyssi moc,skupina AA....POdle toho co pises,se v tobe neco krasneho probouzi,tvoje duse vola po klidu,vyrovnanosti,lasce.Myslim,ze kazdy jsme sem na svet prisli s cistou,krasnou dusi,ale na to,aby jsme i nadale rostli v krasne bytosti potrebujeme a to zejmena v detstvi dostatek lasky,pece,klidu,zdraveho prostredi a to se ne kazdemu postesti.My alkoholici na to reagujeme vubec prilis citlive a utikame tak do naseho "sveta",pryc od toho vseho zleho,s nasazenou maskou-jakou se chceme pred ostatnima prezentovat,ale uvnitr rozechveli,vystraseni,plni litosti,zloby,krivd.....Prosim,urcite timto nechci rict,ze to tak maji vsichni alkoholici,to ne-pisu za sebe a za tech par desitek alkoholiku co znam.
Urcite by ti hodne pomohla AA,nejen v nepiti,ale prave v tom najit zpet svuj vnitri klid a mir sam se sebou.
At se rozhodnes pro cokoli,moc ti drzim palce,hlavne to nezkousej jen sam-alkohol je silnejsi,pa Marky
Marketa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11654
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 11 rok, 6 měsíce  
Nejsem úžasná, je snad normální, že nepiju, díky tomu žiju.Dělám si to pro sebe.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11659
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 11 rok, 6 měsíce  
Hele chlape neřeš blbosti a začni něco dělat.Pokud si budeš lámat hlavu že si selhal,nikam se nedostaneš.Já se z toho dostal po 4té léčbě a zatím to držím.4 roky a 3 měsíce.Co vím tak hlavní důvod proč sem odmítal léčbu byl prostý.Musel bych přestat chlastat.Všechno ostatní je nepodstatné.Já nejsem příznivcem AAček a podobných,mám za to že každý má něco jiného co ho nakopne.Je dobré mít kolem lidi kteří sou ochotni pomoct ale i tak je na to každý sám.V každém případě se do toho dej každý den co uteče už se nikdy nevrátí.
Laďa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11665
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 11 rok, 6 měsíce  
Ahoj vsem, diky diky, za vase ohlasy a nazory!! Libu- Jasne ze je to normalni nepit a zit normalne! jenze spousta z nas to jeste neumi, ja tedy zatim ne, ale speju k tomu, vim to. Ale napisu ti to jeste jednou ale jinymy slovy, RESPEKT ze uz osm let nepijes! Lado, diky chlape! Neodmitam lecbu, uz sem tu chodil na ambulantni, je to sice komplikovanejsi v cizim jazyce, ale dal sem to, jenze to zase nedalo nic me, jakoby, nemam problem s autoritama nebo tak, ale asi zadnej psycholog, psychiatr ani doktor, mi nedokaze pomoc, nebo mu to podvedomne nedovolim.. To chci taky pozdeji prozkoumat, v tuhle chvily, nehodlam na zadnou skupinu ani lecbu nastoupit.
No, a Marky! Priznam se, ze o AA toho moc nevim, jen malicko co sem toho o nich precetl. Ale trefila jsi me naprosto presne,
moje zanedbana (schvalne nepisu hrisna ) duse potrebuje
pokoj, a ten zacinam nachazet v necem silnejsim nez sem schopnej popsat a to je vira. Ja vim bla bla bla, nejsem nic jinyho nez chlap s problemama kterej hleda a nachazi utechu ve vyssi moci.
Ja se totiz musim zmnenit vnitrne celej, tu cernou auru drobet prosvitit rozumnejsim a normalnejsim chovanim a zivotem.
Uz nemuzu dal zit a vydelavat jen na dluhy ze hry a chlastani.. no, vlastne muzu! Ale nebudu
Miroslav S
Expert Boarder
Příspěvky: 90
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Jsem dyslektik a dysgrafik, omluvte mé psaní
 
#11666
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 11 rok, 6 měsíce  
Mirku, pro Tebe jsoi áčka přesně to pravé, tam se najdeš!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11667
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 11 rok, 6 měsíce  
Chlape to dáš.Něřeš kolikrát ses léčil a zas do toho spadl.I pád na hubu je jakýsi pohyb vpřed.Ale musíš se zvednout a jít dál.A neříkej že ti ty léčby nic nedaly,už jen to že o sobě dokážeš psát je velká věc.Všecho je jen na tobě,ty musíš o sobě rozhodovat a stát si za tím.Jestli se rozhodneš chlastat tak chlastej.A jestli se rozhodneš přestat tak to taky musíš udělat.Nehledej jak to nejde.Určitě míváš někdy pocit že si k ničemu a hroutí se ti všechno kolem.Taky sem to měl.Ale pamatuj že určitě sou lidi kterým na tobě záleží.Nikdy v tom nejsi sám.Tak bojuj.Drž se a rozhoduj.Zdraví Ťe Laďa ze vsetína
Laďa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11741
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 11 rok, 6 měsíce  
Ahoj, dneska to prislo. To pravy bazeni.. Dneska sem to potreboval, musel mit a doslova chtel!! Uz sem toho lahvace mel v kapse v ruce a schovanyho v tasce.
Jak se to stalo, to je neuveritelne komplikovana historka, ale, vysledek zni, ze sem na zadnim sedadle asi hodinu sviral lahvace, doslova sem svadel vnitrni boj sam se sebou, jestli si ho vezmu sebou domu nebo ne. Priznam se, prohral sem, rozhodl jsem se ho vypit. Kdyz jsem vystupoval, strcil sem ho do kapsacu, jenze porad koukalo hrdlo, a kdyz sem si sel dozadu do kufru pro nakup, vystoupil i ridic a sel mi dozadu pomoc.
Clovek kteryho si opravdu nesmirne vazim, a kterej vi o mym problemu, protoze byly obe tasky tak plny ze se do nich ten lahvac neschoval a v kalhotech by si ho nejspis vsiml, mozna ne, ale neriskl sem to. Dal sem to pivo k jinym co byly v kufru.
Ale vim, ze jen kvuly tomu ze jsem nechtel stratit tvar pred tim chlapkem, vim, ze pokud by nevystoupil, tak ho vypiju.

Vim ze to zni divne, ten ridic je abstinent, pivo nepatrilo ani jednomu z nas. presto ze sem se nakonec nenapil, ted se mi svira zaludek jak tesny to bylo.
Stacilo aby zustal sedet, a nesel mi ochotne pomoc, tak sem dneska zrecidivoval.
Je to strasne tezky! Bylo to o fous, jak se mam priste ovladnout? Prisaham, ze nekecam, ja to pivo musel mit, potreboval, uplne sem po nem prahl..
Miroslav S
Expert Boarder
Příspěvky: 90
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Jsem dyslektik a dysgrafik, omluvte mé psaní
 
#11742
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 11 rok, 6 měsíce  
Ty nesmíš ztratit tvář vůli Své závoslostity si závislý te a všudeje kolem všude .ale můžeš chtít ztratit tvář své závislosti,když alkohol a Tobě nabizený odmitneš.Máš na víc!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11743
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 11 rok, 6 měsíce  
to sem ted nejak nepobral Jani. ??
Miroslav S
Expert Boarder
Příspěvky: 90
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Jsem dyslektik a dysgrafik, omluvte mé psaní
 
#11744
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 11 rok, 6 měsíce  
Gratuluju,nikdy nevíš kdo nebo co ti pomůže.Když se pomoc nabízí,ber.Někdy to vrátíš.No a jak ti je teď,něco si vydržel a překonal.Co to zkusit dál.Máš dobré kámoše,řekni jim to.Zdar a drž se.
Laďa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...14
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter