Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...14
Dolů
Téma: Takovy chci i nadale byt???
#11756
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 11 rok, 6 měsíce  
taky to po sobě studuju.Ach jo,to je tak,když píšu večer,hovno na to vidím,protože mi odešla lampička a ještě mi kotě skáče po klávesnici.No chtěla jsem ti připomenout,že se nesmíš dívat na to,že by jsi před druhým,druhými ztratil svoji tvář.Ty ji nesmíš ztratit především sám kvůli sobě.toto si musíš hlídat a udržet-ostatní mi musí být ukradení.oni ví kulové o mé nemoci.Já se učím bránit především sama sebe a na víc toho opravdu nemám.To značí co je moje?Moje zůstává!Co je druhého-je jeho a já to nezměním.jednoduchý zákon,který ovšem platí!
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11819
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 11 rok, 6 měsíce  
Ahoj!
Jano, teda ted uz to chapu..
Snad uz mas novou lampicku. Zprvu sem te podezrival ze jsi zrovna recidivovala. Hehe,
No k sobote, abych pravdu rekl, mam jeste hodne spatnej pocit z toho ze jsem se uz malem napil, je pravda, ze to byla vyjimecne nebezpecna situace, ve ktery sem se neumyslne ocitl, tim myslim kdyz jsem jel dlouhou cestu v aute plnym chlastu a jeste dodam, ze ac to bylo okolo ctvrty odpoledne, jel s nami i clovek total nasrot. Od nej sem vzal do ruky toho lahvone, o kterym tu porad pisu a uz sem se ho nehodlal vzdat, proste me ovladl, ale s odstupem tech par dnu, vim ze diky tomu, ze kamos vystoupil a pomahal mi vykladat nakup, preci jen zafungovalo neco, co jeste neumim pojmenovat, a ten chtic sem premohl. Vim ze i kdyby ho videl jak si ho beru sebou, nic by nerekl, a nejspis by nerekl ani nic dalsi dny. Ale ja bych se mu uz nemohl podivat do oci, vzdyt sem ho pred dvema tydny prosil o pujcku 500 euro, coz neni ani pro me ani pro nej mala castka, a on svolil. Tenkrat sem mu samozrejmne vyklopil jak to semnou a s chlastem je, samozrejmne to uz vedel dlouho, jak sam rekl.
Ale chci rict, ze az pujdu sam po meste a potkam hospodu, tak se hned nenaleju, ale musim vic kontrolovat ty situace. tohle byl teda extrem.. Ale porad verim a sem presvedcenej, ze to jde a zvladnu sam abstinovat. Protoze me nikdo nechytl pod krkem a nezatrasl semnou ze si toho lahvace nedam, ale nakonec sem to byl ja, kdo rozhodl ze ne! Jo Lado, ten kamos je fakt borec, prisel z Polska a je to ten nejcharakternejsi clovek jakyho sem kdy poznal! Zdravim vsechny alkace a i normalni, co tenhle muj odpad ctou, Mira
Miroslav S
Expert Boarder
Příspěvky: 90
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Jsem dyslektik a dysgrafik, omluvte mé psaní
 
#11824
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 11 rok, 6 měsíce  
Mirku, jaký odpad čteme?Jen se svěřuješ, uklidním Tě, znám opravdové odpady, Ty k nim máš daleko.A není hezký pocit, že jsi zjistil, že máš andělíčka strážníčka, co Ti nedovolil se napít?Poznal si sílu alkoholu, doufám, že už víš, co je to za tlak, nepřítel připraven vždy uhodit, zrádný.Divím se, že Ti ten Polák také neporadil AA, určitě je zná, v Polsku fungovali AA i za komunistů, tam jedou bezvadně.Měl bys na ně zajít, hodně Ti to pomůže, ochrání, nepodceňuj alkohol.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11825
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 11 rok, 6 měsíce  
Lampičku už mám.Je to aspon´trochu vidět nebo ne?Díky Mirku,že mi přeješ-No o recidivu zrovínka vůbec nestojím.Jsem ráda,že jsem ráda.Nemohl by ses podívat ani sám sobě do očí,kdyby jsi to pivo neodevzdal a přisvojil sis ho.A na tom záleží nejvíc.Jednat tak,abych mohl mít sám za sebe,ze sebe radost co nejvíc.Musím ti říct,zcela jistě by ti to pivo nechutnalo,kdyby sis ho nechal.A už vůbec by jsi neměl radost.A o tom střízlivost je.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11826
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 11 rok, 6 měsíce  
Mohla by som prosim dostat email na pani Libu?
Dakujem.
sad

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11827
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 11 rok, 6 měsíce  
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , jmenuji se opravdu Skleničková, mám ten chlast i v občance, síla, coooo?
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11831
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 11 rok, 5 měsíce  
Na tuto adresu som Vam pisala uz rano, ale prisla mi odpoved, ze Vasa strana to odmietla:-(. Skusim to teda este raz, ale neviem...
sad

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11832
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 11 rok, 5 měsíce  
To je divné, určitě jsi nezapomněla třeba na tečku, nebo něco jiného???
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#11833
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 11 rok, 5 měsíce  
Hoj! NE! Nepreju ti Jani takovy zlo, byl to jen Zert. Mas pravdu Jani, kdybych se napil, vazne bych se na sebe nemohl zase podivat ani v zrcadle, to uz sem tu nekde psal, kdepak, sem mooc rad ze to tak dopadlo. A kdyz uz se tu sveruju, tak budu pokracovat.
Nekdo mi tu napsal, ze kazdej den bez piti je krasnej, ja bych k tomu dodal, ze je jeste krasnejsi nez ten predchozi.
Libo, myslel sem to stim odpadem tak, ze to tu vetsinou vysypu na prvni zatah, a odeslu, jak slova plynou v hlave, tak je prepisuju.. Mozna nekomu nemusi byt uplne jasny jak to zrovna myslim, nebo citim, ale je to venku..

sad, adresa funguje, klikni na mail pravym mysitkem a dej kopirovat e. adresu, v pohode sem ted Libe napsal, takze chyba je u tebe, nejspis mezi monitorem a zidli..
Miroslav S
Expert Boarder
Příspěvky: 90
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 07/11/2012 21:04 Provedl: Kopa.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Jsem dyslektik a dysgrafik, omluvte mé psaní
 
#11835
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 11 rok, 5 měsíce  
Uz ste to dostala? Ja uz neviem... Vsetko som tam dala... Tak nemozete mi napisat aspon Vase tel. cislo? Velmi dakujem!
sad

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...14
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter