Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...567891011...14
Dolů
Téma: Takovy chci i nadale byt???
#12475
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 11 rok, 4 měsíce  
Ano i ja si casto vzpomenu na Miroslava a na Bendera-kde je jim konec??Ze do toho spadli znovu,je temer jiste-oba zasli ve sve nemoci prilis daleko,aby to mohli skoncit jen tak sami,bez vlastni pomoci.Moc vam kluci drzim palce a napiste sem,ze aspon zijete.A hlavne vam drzim palce,at najdete silu to zkusit znova,ale tentokrat radeji poradne-lecebna,AT poradna,psycholog,psychiatr,AA apod.BYlo by vas skoda.Vlastne kazde lidske duse je skoda...
A treba se myslim a kluci si vesele abstinujou,jen uz nepisou,ze by??:-/jak by to bylo krasny.....

Mejte se vsichni krasne a piste,moc mi tim pomahate,jak vy ,co se vam dari tak i vy,co se nedari,pa Marky

P.S.Jani na Tebe take moc myslim a preju at uz ti to do toho 7.1.co nejrychleji utece,preju vse nejlepsi
Marketa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12476
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 11 rok, 4 měsíce  
Marketa napsal:
Ano i ja si casto vzpomenu na Miroslava a na Bendera-kde je jim konec??Ze do toho spadli znovu,je temer jiste-oba zasli ve sve nemoci prilis daleko,aby to mohli skoncit jen tak sami,bez vlastni pomoci.Moc vam kluci drzim palce a napiste sem,ze aspon zijete.A hlavne vam drzim palce,at najdete silu to zkusit znova,ale tentokrat radeji poradne-lecebna,AT poradna,psycholog,psychiatr,AA apod.BYlo by vas skoda.Vlastne kazde lidske duse je skoda...
A treba se myslim a kluci si vesele abstinujou,jen uz nepisou,ze by??:-/jak by to bylo krasny.....

Mejte se vsichni krasne a piste,moc mi tim pomahate,jak vy ,co se vam dari tak i vy,co se nedari,pa Marky

P.S.Jani na Tebe take moc myslim a preju at uz ti to do toho 7.1.co nejrychleji utece,preju vse nejlepsi


Oprava:" bez cizi pomoci"
Marketa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12479
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 11 rok, 4 měsíce  
Jejda! Ahooj, tak ja pro vas mam super zpravu! Za A, jsem tu s Vami prakticky kazdy den, pokud nekdo prida neco k tematu ve kterem sem taky prispival, prijde mi mailik, a ten si vzdy prectu. Za B,porad to stoprocentne zvladam, ,
Omlouvam se za odmlku, mam toho ted hodne v praci, plus se nemuzu uz druhy tyden zbavit nejakyho moribundusu co se mi porad vraci, takze jen pracuji a spim. Ale pokazdy si ctu nove prispevky, vetsinou sem ale tak hotovej, ze bych asi jen prazdne plkal, kdybych chtel nekomu neco radit. Navic, se snazim vic venovat rodine.
Vite, snazim se postupne menit svuj zivot opet k lepsimu, coz je beh na straasne dlouhou trat, v tom jsou tri tydny kapkou v mori.
Piti me oslovuje tu a tam porad, vetsinou v situacich, kdy jsem po nem sahal i predtim, tzn. kdyz sem unavanej, myslim tim fakt fyzicky vycerpanej, nebo po obzvlast velkym psychickym stresu, vicemene, myslenky mam porad, v tehle situacich, jako pred casem, jen se mi je do ted dari zvladat.
Zatim prisla jedna z nejvetsich krizi minulej tyden, kdy jsem byl pri porodu sveho tretiho synka Dominicka, a z poklidnyho porodu, jestli se to da tahle rict, (byl jsem uz u dvou predchozich synu, takze vim jak to probihalo, vzdy se stejnou zenou , ted me prosim nekamenujte zensky za ten poklidnej porod. ) se z minuty na minutu stal boj o jeho zivot, protoze byl spatne otocenej a pupecni snura byla nejak omotana kolem raminka ci co.. kdyz bylo po vsem, pockal sem i nez se zena probudila z narkozy, jsem se vydal na cestu domu, a nemohl sem se zbavit touhy po flasce vodky a doutniku! V jednom okamziku sem se skoro rozhodl, ale pan svedomi zarval hlasity NE! Takze z toho bylo jen par doutnicku, a vyborna svickova omacka v pul paty rano! Male viteztvi ve velke valce.. Nemuzu opomenout napsat, a sory tem co to nemaji radi, pana svedomi privedl Kristus opet k zivotu, tam nekde uvnitr me, a ja sem mu za to nesmirne vdecnej..
Bohuzel, myslenky sou semnou porad, tech se asi uplne zbavit nedokazu, nadruhou stranu, TED, nepiju, a pomaliccich kruccich se snazim zakladat na skale, ne na blate, protoze v takovim stadiu v jakym ve svy nemoci jsem ja, uz nestaci menit jen cast zivota, ale musim menit prakticky vsechny zazity zvyky..
No takze tak nejak se ted mam, abstinuju kratce, ale stoprocentne, snazim se vynahrazovat rodine vse co jsem pokazil, a modlim se za vuli a pokoj.
Zase napisu, od patku do pulky ledna budu na zaslouzene dovolene, tak zacnu zase prispivat vic do fora! Zdravim Vas vsechny, jste moc fajn. Mirek
Miroslav S
Expert Boarder
Příspěvky: 90
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 19/12/2012 20:59 Provedl: Kopa.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Jsem dyslektik a dysgrafik, omluvte mé psaní
 
#12480
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 11 rok, 4 měsíce  
jo, jeste bych chtel poprosit, Marketo, muzes mi sem zkopirovat odkaz na svuj pribeh? Uz sem te zkousel hledat, ale nejak sem nenasel zadny voditko..
Vlastne mi na tomhle webu chybi neco jako ,,Predstav se´´ nebo ,,volnej pokec´´ Nebo jen nehledam dusledne? Totiz me zajimate i vy ostatni, rad bych znal vase pribehy a prubehy nemoce.. Libi se mi mezi vami, protoze se navzajem chapem, a neodsuzujem..
Miroslav S
Expert Boarder
Příspěvky: 90
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Jsem dyslektik a dysgrafik, omluvte mé psaní
 
#12481
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 11 rok, 4 měsíce  
Ani nevis jakou mam radost Mirku!!!!!A gratuluju k synkovi-o motivaci vic,potrebuje te.Ja tu zadny pribeh nemam,zacala jsem tu prispivat pred vice jak rokem,kdyz jsem tu hledala pomoc nebo spis ze zacatku jen nakukovala a postupne si uvedomovala,ze jsem alkoholicka.Mezi tim se stalo hodne veci,nespocet novych zacatku,AA,terapie,psychiatr...
Moc ti drzim palce,z Tvych prispevku je citit,ze v sobe nechavas pusobit Tve lepsi ja,je to krasny,drz se chlape,fandim ti ),Marky
Marketa

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12483
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 11 rok, 4 měsíce  
Miroslave, blahopřání k synovi, ať jste kluci zdraví oba!!A děkuji za Tvé psaní, je to úleva číst, jak to máš v hlavě srovnané, s pokorou nabíráš sílu a pomalu utíkají střízlivé dny, jde to, vydrž, vychutnávej si osvobození od chlastu!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12485
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 11 rok, 4 měsíce  
Mirku gratuluju k synkovi.Máš to všechno moc dobře nastavené s nepitím.Jsi šikulka.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12608
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 11 rok, 4 měsíce  
Ahoj, dneska je den kdy si spousta znas projde velkym pokusenim, nekdo mozna bohuzel i zrecidivuje, ja tedy urcite dnes ne!
Preji vsem krasny zbytek roku, a stastne vykroceni do toho noveho! Hodne na vas myslim, budte v pohode a stastny pokud nepijete. Porad hledejme silu a vuli pokracovat v abstinenci, par mesicu sem cistej, muj zivot se zacina obracet opet k lepsimu, strizlivej pohled na svet je k nezaplaceni, dokonce ustupujou deprese, nalada je stalejsi, vic se dokazu ovladat.
Hnev uz neni hlavnim rysem moji povahy! A to vse plynulo z chlastani a moralnich kocovin. Drzte se lidicky zuby, nehty.
Hledejte moznosti jak bojovat, a odhodlani vydrzet, musite verit! Ja verim v Krista, verim v abstinenci, verim ve strizlivou cestu zivotem, verim ze to ze me cini spravneho cloveka, dobreho otce, partnera, zamestnance a cloveka.
To bych vam ted chtel rict, abyste vedeli ze jsem tu porad svami, v nasem spolecnem zapase! Mira
Miroslav S
Expert Boarder
Příspěvky: 90
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Jsem dyslektik a dysgrafik, omluvte mé psaní
 
#12610
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 11 rok, 4 měsíce  
Je důležité začít věřit.Víra probouzí zároven´naději na jiný nový život, ve střízlivost.Jsem ráda,že jsi se dokázal probudit.Hodně štěstí.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#12817
Re: Takovy chci i nadale byt??? Před 11 rok, 3 měsíce  
Hoj, porad ziju.. porad nekalim.
Miroslav S
Expert Boarder
Příspěvky: 90
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Jsem dyslektik a dysgrafik, omluvte mé psaní
 
Nahoru
Stránka: 1...567891011...14
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter