Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: Mne se to povedlo
#14369
Re: Mne se to povedlo Před 10 rok, 10 měsíce  
No, ale kam ti mám napsat soukromě? Jinak ale vím, jaké to je, vzpomínám na to, když jsem žila normálním životem... dnes další den, v pohodě, no problém...teď mrtvola po cvičení...L.
Lucie

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14370
Re: Mne se to povedlo Před 10 rok, 10 měsíce  
Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14391
Re: Mne se to povedlo Před 10 rok, 9 měsíce  
Ahoj všichni.Lepšíden a Lucie mě nabudily na to zkusit to s Vámi. Jsem alkoholička a s přestávkami piju tak deset let.Já jsem tzv.kvartální alkoholik.A včera jsem vypila láhev vodky a je mi fakt zle,hlavně psychicky.
Vanda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14392
Re: Mne se to povedlo Před 10 rok, 9 měsíce  
To když udělám já tak jdu rovnou ráno do hospody abych se napravil..atd...atd
PetrCh

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14393
Re: Mne se to povedlo Před 10 rok, 9 měsíce  
Tak to já ne.Ráno naprostá morální kocovina.A večer buď si už nedám nic a zase třeba měsíc někdy víc si nic nedám nebo se večer zase naliju a tak to pár dní táhnu a pak zas pauza.
Vanda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14394
Re: Mne se to povedlo Před 10 rok, 9 měsíce  
Večer se tu za Vámi stavím,doufám,že zvládnu si žádnou flašku nekoupit domů.
Vanda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14404
Re: Mne se to povedlo Před 10 rok, 9 měsíce  
Zajímá mne jak dopadneš. Potřebuješ pomoci?
lepsiden

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14432
Re: Mne se to povedlo Před 10 rok, 9 měsíce  
Ahoj lepšíden tak jsem si v pátek tu láhev nekoupila,vzala jsem si v práci na celý další týden dovolenou,v sobotu ráno jsem vyzvedla dítko u babičky/piju když nikdo není doma a nebo potají večer/a vyrazily jsme se známou a dětmi na chalupu k vodě.Do teď úplně v pohodě, ani si na to nevzpomenu.A to je právě můj problém.Já jsem měsíc,dva i půl roku v pohodě a pak jedu i 14 dní.Večer se opíjím až o sobě nevim.Dala jsem na tvou radu a každé ráno si před zrcadlem říkám ,jsem abstinent'.Měj se pěkně,budu se snažit dál a zkusit to jako ty.
Vanda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14433
Re: Mne se to povedlo Před 10 rok, 9 měsíce  
Jsi kvartální alkoholik,Tvé střízlivé dny se budou zkracovat, až budeš pít nonstop.Je výborné, že si to uvědomuješ, a přestáváš pít.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#14434
Re: Mne se to povedlo Před 10 rok, 9 měsíce  
Ja vím Líbo,moc dobře si to uvědomuji.Jenomže třeba po těch dvou měsících mě ,,otrne''a řeknu si ,dyť to tak hrozné se mnou není,někdo pije denně.Ale já pít normálně už neumím,já nesmím pít vůbec.Jak si říkala ty doby mezi pitím se budou zkracovat. Má někdo s tímhle zkušenost?A jak to zvládá?
Vanda

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter